3. IVF po dvou úspěšných, všechno jinak?

206
19.8.21 09:39

3. IVF po dvou úspěšných, všechno jinak?

Již po 3. Jsem se rozhodla jít do toho. A podstoupit IVF. 2krát, až na rozlehlé OHSS po stimulaci vaječníků a následný KET, vše v pořádku s hladkým průběhem. Do druhé jsem si vyžádala úplně stejný postup jako u prvního které vyšlo, znovu tedy KET, hned pozitivní výsledek ještě dříve než jsem měla plánovanou krev.
Nyní po 3. Průběh celkem hladký znovu, jen s rozdílem, že jsem musela vše podstoupit od začátku, stimulace, odběr vajíček a pozor změna ET místo KET, tentokrát 4denní embryo, odpovídající svému vývoji, jediné co zůstalo stejné jsou léky, jinak žádná příprava sliznice nic. Všechno to najednou vzalo rychlý spád, ale jak kdybych šla do neznáma. 6.8. jsem byla na ET, na krev mám jít zítra 20. a samozřejmě jsem nevydržela a dnes otestovala a kde nic tu nic. Zažila v poslední době některá z vás negativní testy z moče v tomhle stádiu a krev pozitivní na HCG?
Začínám být nervózní a nějak jsem si řekla zase, že to vyjde a začínám se bát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
481
19.8.21 09:44

Ahoj, pokud na testu nic není, tak to bohužel nadejne nevypadá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
19.8.21 09:55
@Sl.Kockova píše:
Ahoj, pokud na testu nic není, tak to bohužel nadejne nevypadá..

Máš nějaké přímé zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
448
19.8.21 10:05

Ano, mnohokrát se to tu již probíralo. Těch, co mají negativní z moči a pozitivní z krve je opravdu mizivé procento.
Buď se to ještě ukáže později, což je taky málo pravděpodobné, nebo už to bohužel nevyšlo.
Já měla vidět nejpozději ten 13. den ducha, pak z toho bylo biochemické, ale HCG v krvi bylo 14. den nějaký pár jednotek. Takže i těch málo jednotek ten test ukázal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
19.8.21 10:05

Mam zkušenost, ze když to vyslo, byl test pozitivni za týden, 14dni je dlouho..krev ti rekne vic, ale ja bych s tím nepocitala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4960
19.8.21 10:48
@TerezkaDol píše:
Máš nějaké přímé zkušenosti?

Ehm. Jaké přímé zkušenosti potřebuješ k tomu, abys věděla, že negativní test třináct dní od zavedení čtyřdenního embrya znamená, že těhotná nejsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
19.8.21 10:52
@SlečnaDahlia píše:
Ehm. Jaké přímé zkušenosti potřebuješ k tomu, abys věděla, že negativní test třináct dní od zavedení čtyřdenního embrya znamená, že těhotná nejsi?

Nejsem žádná hloupá slepice a v tomhle fóru jsem hledala psychickou podporu a třeba jen normální komunikaci a pochopení. Tvé jednání s lidmi je nechutné a už raději nereaguj, když o komunikaci nestojíš. Monology si můžeš vézt i doma. Sbohem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4960
19.8.21 11:04
@TerezkaDol píše:
Nejsem žádná hloupá slepice a v tomhle fóru jsem hledala psychickou podporu a třeba jen normální komunikaci a pochopení. Tvé jednání s lidmi je nechutné a už raději nereaguj, když o komunikaci nestojíš. Monology si můžeš vézt i doma. Sbohem

Tuhle reakci myslíš vážně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3258
19.8.21 11:06

Ne nezažila. Když byl negativní test tak byla negativní i krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2286
19.8.21 11:29

Taky mám zkušenost, že pozitivní test= těhotenství, slabý test = biochemické těhotenství, neg. Test= negativní krev.

Jen tedy vše z jednoho IVF

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
448
19.8.21 12:25

@TerezkaDol Já chápu, že je to citlivé téma a na tu čárku zřejmě čekáš, ale asi bude lepší se s tím začít postupně vyrovnávat a neútočit na druhé.
Třeba se ti stal zázrak a těhotná jsi, je to ale opravdu mizivá šance. Prošlo si nás tím hodně. Názor může mít na internetu každý a může být jakkýkoliv. S tím se na internet přihlašuješ a bereš to na vědomí. Pěkný den tobě a přeji jen to nejlepší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
19.8.21 13:24

Já u prvního dítěte testovala 4.den po et 5ti denní blastocysty a byla tam slaboulinká pidi čárka. U druhého dítěte jsem testovala 3.den po ket 5ti denní blastocysty a byla tam opět pidi čárka. Neumím si tedy představit, že se těhotenství na testu neukáže třeba déle než 10.den po transferu, a to už solidně viditelnou čárkou. Výjimky potvrzují pravidlo, nicméně tyto výjimky budou spíš o tom, že dotyčné např. netestovaly tím nejcitlivějším desítkovým testem a ještě testovaly zředěnou odpolední močí.
Nemyslím si tedy, že jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat