Reklama

3 IVF zůstat nebo změnit centrum?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

splendis
Stálice 99 příspěvků 07.03.17 11:10
3 ivf zustat nebo změnit centrum

Ahoj holky,
Ted na jaře bych chtěla podstoupit 3 ivf, ale nemužu se rozhodnout zda zustat nebo jit někam jinam. Chodím do Liberce do Gennetu, sice tam jsou moc hodný snaží se pomoc, ale jde mi hlavně o uspech a nevím možná je to jen muj pocit, ale přijde mi že se jim tam moc nedaří. Mám za sebou 2 ivf, 2× et a 2 ket ten poslední jsem měla bio. těhotenství. Jinak děti přirozenou cestou mit nemužu nemám oba vejcovody 1 mimodě. tehotenství a ve druhem strusty, jinak jsme oba v pořádku. Tak prave přemýšlim o změně Car někde v Praze, už mám jen 2 pokusy a nervy pracujou už ani numužu spát, nevým jak se rozhodnout abych třeba nelitovala. Proto se Vas chci zeptat kdo je kde v Praze spokojenej a hlavně ta uspěšnost a i cenově, penizky take docházej. Nejde mi ani tak o přístup kde jsou hodný atd.. Ale aby opravdu uměli pomoc. Hodně se mi zamloval Helios Brno ale to je pro mě nerealné to dojižděni pak jestě jsem četla že Pronatal není špatný… Tak jak jste na tom vy? Děkuju za každou radu a omlouvám se za chyby píšu z tel :mavam:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 11:44

Ahoj. Vítězný tým se nemění, poražený ano. Obrovsky ti to pomůže i psychicky, protože to tak cítíš. Za mě - šla bych jinam. Pražské centra neznám. Já jsem případ právě z toho brněnského Heliosu, na první pokus :palec:
Prosím o zachování anonymity z osobních důvodů.
Děkuji anonymka J.

Macamaca
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 07.03.17 11:53

Ahoj, to ti asi nikdo neporadí.. Já teď mám po třetím Ivf v Brně. Musíš vědět ty, jak se cítíš.. Psychika je také moc důležitá, takže jestli jim plně věříš, zůstaň, jestli máš pochybnosti, jdi jinam.
Ale chápu tě, čím míň pokusů zbývá, tím je člověk nervóznější.. :roll:
Přeji hodně štěstí, ať už se rozhodneš jakkoliv :kytka:

splendis
Stálice 99 příspěvků 07.03.17 12:17

Děkuji za odpovědi. Je to težké jelikož jsou tam příjemny to ano, ale ja tam to velké Ale mám pochybnosti a to asi neni moc dobré. Ano je to velmi nepříjemne když už mi moc pokusu nezbývá. Vím je těžké odpovědět jaky centrum je uspěšné, ale vubec se v tom nevyznám a dohledat nejake diskuse… Ktere už jsou také staré, ale jinak moc děkuji

splendis
Stálice 99 příspěvků 07.03.17 12:19

@Macamaca a povedlo se?

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 07.03.17 12:20

Presli jsme z CB ART do PRONATALU v Praze a zadarilo se napoprve. Mame dvouletou dceru. Po 2 letech 3.ivf v Pronatalu a nedopadlo to. Takze tezko radit…

Macamaca
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 07.03.17 12:28
@splendis píše:
@Macamaca a povedlo se?

Jsem 7 den po KETu, takže ještě nevím :andel:

splendis
Stálice 99 příspěvků 07.03.17 12:50

@dana.dv :think: to teda, ale gratuluju a jak jsi tam byla spokojena? je pravda že pokaždy máš jiného doktora? a mužu se zeptat na kolik to tam tak vyjde?

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 07.03.17 13:07

Hodně zákroků nám vyšlo na víkend a to je tam vždy jen lékař, takže vybírat si nelze. Na kontroly to jde trochu korigovat, ale dny cykly se nedají úplně napasovat na služby konkrétního doktora. Většinou jsem byla u primáře Vobořila a dělal mi i punkci a transfer. Seriózní, sem tam legrácky. Doktor Středa taky ok, dvě lékařky taky sympatické. Takže za mě lékařský tým v pohodě.
Výhodou je, že jedou 7 dnů v týdnu, víkend se neřeší.
Cenově se to hůře plánuje. Minule jsme dokupovali ještě Gonal navíc mimo pojišťovnu (asi za 8tisíc…), protože jsem hůř reagovala… Počítala bych tak 20-30tis na komplet IVF s 1 transferem. Ceník mají na netu.

splendis
Stálice 99 příspěvků 07.03.17 13:08

@Macamaca tak moc džím palečky

Macamaca
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 07.03.17 13:18

@splendis děkuji :kytka:

Terry1991
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 07.03.17 14:59

@splendis Ahoj,my chodíme do Gennetu v Praze. Musím říct že teď máme před sebou první IVF, takže nevím jak dopadneme.Ale doktoři jsou tu opravdu kapacita.Pan doktor Vik s námi docílil toho že se po ro azoospermie opět objevila trocha spermijek. Takže za mě Gennet Praha super :andel: :kytka: ale kdybych si měla vybrat jiné centrum, tak bych já šla asi zkusit Pronatal. Prý je to rodinné centrum, jsou tam také milý a opravdu se snaží jet na kvalitu.

splendis
Stálice 99 příspěvků 07.03.17 18:20

@Terry1991 ano Pronatal se mi zatím nejvíc zamlouvá…Co se tyče Gennetu v Liberci tak na ochotu a chování si nemužu stěžovat, ale ta uspěšnost :nevim: však tobě držím palce aby ti to dobře dopadlo

Terry1991
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 07.03.17 19:02

@splendis je pravda že jsem slyšela i názory že Gennet jede víc na kvantitu než na kvalitu…asi je to taky o pobočkách. Na každé jsou jiní doktoři. Nejspíš je to celé o náhodě na koho člověk natrefí. Tak taky moc držím palečky ať to konečně vyjde :palec:

splendis
Stálice 99 příspěvků 07.03.17 19:13

@Terry1991 o ano to máš pravdu je to o náhodě a i o štěstí… Děkuji moc

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama