3 kolky nebo 4 kolky

Anonymni
14.9.09 21:19

3 kolky nebo 4 kolky

Ahojky, už nějaký čas koukám po golfkách a chtěla bych vědět jestli je velký rozdíl mezi 3 kolkou a 4 kolkou. Můžete někdo porovnat?? Dík

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10482
14.9.09 21:37

řekla bych, že stejně jako mezi 3 a 4kolovýma sporťákama. 3kolka má lepší ovladatelnost, trochu horší stabilitu…
(pro srovnání - měla jsem v jednu chvíli chicco multiway a quinny zapp. chicco počítám jako 4kolku, i když je to prakticky 8kolka. jednou rukou jsem nezatočila naložený kočár ani omylem. nástup do nízkopodlažního busu byl na druhou stranu snažší - dvě řady kol vpředu přecijen lepší stabilita.
zapp otočím plně naložený jením prstem, nástup do busu musí být opatrný, protože na jednom kole se kočár rád zasekne…

pak bych řekla, že je rozdíl, o jakých golfkách uvažuješ. jsou dobré 8kolky a dobré 3kolky a naopak…
ještě i existují opravdu 4kolky jako babypoint mark 4, moon 4 atd. - vlastně nemyslela jsi tyhle???? to je prostě něco mezi, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.9.09 22:08

dík za odpověď. Favoritem je buggster od TFK. Mám od této značky trojkombinaci a jsem moc spokojená a buggster se mi moc líbí. Kamarádka si ho nedávno koupila a je moc spokojená, jen se jí na nerovných chodnících špatně manévruje a s rovnováhou je to také prý horší, tak nevím. Proto jsem koukla také na 4 kolky a z těch se mi líbi Gesslein (o tom jsem ale nic nenašla) a pak také espiro magic 4 nebo cossato pogo.

• Nahlásit
  • Citovat
10482
18.9.09 17:45

tak to bych šla nejspíše do buggse.
gesslein co vím, byly nějaké problémy s výrobou, jeden čas vůbec nevyráběli…
espiro je spíše lehký utíkáček, cossato jako značku moc neznám,…

osobně mám taky sporťák i golfky jedné značky a jsem spokojená maximálně (quinny). mám zappky a stabilita bych řekla OK.

i třeba pokud plánuješ další dítě, dá se na bugsse dát autosedačka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama