Tříkolová koloběžka - ano či ne?

4240
25.6.15 15:35

3 kolová koloběžka - ano či ne?

Jaké máte zkušenosti s 3kolovou koloběžkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7086
25.6.15 15:40

@Osmanka má ji syn kamarádky a moc rád na ni jezdí, pochvalují si ji. Náš syn je na ni zatím malý, ale zajímala ho, líbilo se mu, když jsme ho na ní vozili. Mě osobně přišla sympatická, když by ji syn později chtěl, pořídila bych ji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47212
25.6.15 15:40

Dobrou, prostredni dite ji dostala ve 2r.na vánoce a i jako 4r.ji stále baví i když už ovládá dvoukolku.
Ted na ni dost i syn jezdí, ten se k ní poprvé měl nejak v 1,5r. zjistil, že je to snadné a teď ve 2 r. sní normálně jezdí.
Takže za mě jo. Naše decka ji využivaji dost, ale mají k dispozici teda i tu se dvěma koleckama. Průběžně to střídají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240
25.6.15 15:44

Vidí to u staršího, ale právě nevím, zda na 2koloběžku není malá, jinak máme klasické odrážedlo. TO spíš, že syn má kolobrndu kvůli snadnému převážení k babičkám, protože babičky pak nemají nosiče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56563
25.6.15 15:53

Mikro je super. pro jakoukoli velovou skupinu. pak klasicla zataceci se dvemi kply v predu- ta tak kolem baraku. ebo na hriste jako levna alternativa pro male batole. jinak ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
25.6.15 16:55

Dcera zacinala na dvoukolove, ale pak jsme ji koupili domu trikolovou a maji moc rada. Hlavne sama stoji. Prijde mi fakt fajn. Jinak teda uz jezdi sama na kole, ale trikolova kolobezka ji porad jeste bavi.

• Nahlásit
  • Citovat
8968
25.6.15 17:10
@Osmanka píše:
Jaké máte zkušenosti s 3kolovou koloběžkou?

Máme Micro a měla velký úspěch, syn se na ní naučil jezdit dřív než na First Biku, ten mu byl v té době ještě moc velký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3157
25.6.15 17:59

Za nás taky super. Od dvou let ji bereme ven, dost rychle se na ní naučil a jezdí jako drak :palec: Je fakt stabilní, my máme teda s dvěma kolama vepředu, nevím, jaká je ta, co to má opačně :nevim: Tohle se mi zdá lepší, že tam, kde dává váhu, má tu základnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4175
25.6.15 18:33

Dcera je malého vzrůstu, tříkolovou koloběžku zkusila párkrát venku s „kamarádkou“. Když jí byly dva roky, tak jsem koupila za pár kaček kolobrndu přes inzerát. :palec: Dcera na ní nejdříve zkoušela jezdit doma a když už jí to šlo, tak i venku. Akorát na ní neujede takovou vzdálenost jako na odrážedle.
Mám zkušenosti jen s koloběžkami, co mají dvě kolečka vzadu a jedno vpředu. Koloodrážedlo teprve zkouší, i Firstbike s adaptérem je na ni zatím moc vysoký. :mrgreen: Nějak výrobci zapomínají na akční děti malého vzrůstu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama