3 krásné roky a konec

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.11.21 10:06

3 krásné roky a konec

Ahoj, jsem Mirek a je mi 28 let. V pátek jsem s přítelkyní oslavil 3 roky super večeři. V říjnu jsme se nastěhovali do společného bydlení. V úterý mi řekla, že není šťastná a ze je konec. Vzdal jsem si v práci půl dne volna a jel za ni. Věděl, jsem, že je to z její strany špatný. V červnu jsem dostal totiž ultimátum - aby bylo spolecny bydlení a dalsi věci. Věřil jsem ale, že se to zlepší. Našel jsem si psychologa, s kterým jsem chtěl pracovat sám na sobě, protože ačkoliv vím, co je špatně, tak v sobe nedokážu najít vnitřní sílu, ale to se týká všechno. Ona mi secetla všechno, co jsem za 3 roky udělal a pak par věci, které jsou úplný nesmysl. Taky mi rekla, ze uz mě nemiluje. Já teď mám pocit, ze je to cele moje vina. Snazim se ji nepsat, nevolat. 3 dny jsem brecel až jsem z toho dostal anginu. Když někomu řeknu, jak to poslední půl rok probíhalo, tak ji bránim, ze jsem za to mohl já. Mám pocit, ze nikdy nebudu mít lepší holku, než jsem teď měl. Ze jsem udělal životní chybu… uklidnuju se tím, ze se třeba za par měsíců potkám nebo ji zas nápisu a bude to dobry. Ze se stane zas zázrak a já budu mít štěstí. V pondeli si má prijet pro věci. Nechci byt zoufalý a snad nebudu…

Za jak dlouho a jak se z toho dá dostat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2441
13.11.21 10:14

Na vztah musí být dva, ty se nemůžeš jen podřizovat jak ona bude dupat nožičku. Chce to čas, ty sis ji postavil na piedestal a další případné přítelkyní se bude těžce překonávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3404
13.11.21 10:20
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem Mirek a je mi 28 let. V pátek jsem s přítelkyní oslavil 3 roky super večeři. V říjnu jsme se nastěhovali do společného bydlení. V úterý mi řekla, že není šťastná a ze je konec. Vzdal jsem si v práci půl dne volna a jel za ni. Věděl, jsem, že je to z její strany špatný. V červnu jsem dostal totiž ultimátum - aby bylo spolecny bydlení a dalsi věci. Věřil jsem ale, že se to zlepší. Našel jsem si psychologa, s kterým jsem chtěl pracovat sám na sobě, protože ačkoliv vím, co je špatně, tak v sobe nedokážu najít vnitřní sílu, ale to se týká všechno. Ona mi secetla všechno, co jsem za 3 roky udělal a pak par věci, které jsou úplný nesmysl. Taky mi rekla, ze uz mě nemiluje. Já teď mám pocit, ze je to cele moje vina. Snazim se ji nepsat, nevolat. 3 dny jsem brecel až jsem z toho dostal anginu. Když někomu řeknu, jak to poslední půl rok probíhalo, tak ji bránim, ze jsem za to mohl já. Mám pocit, ze nikdy nebudu mít lepší holku, než jsem teď měl. Ze jsem udělal životní chybu… uklidnuju se tím, ze se třeba za par měsíců potkám nebo ji zas nápisu a bude to dobry. Ze se stane zas zázrak a já budu mít štěstí. V pondeli si má prijet pro věci. Nechci byt zoufalý a snad nebudu…Za jak dlouho a jak se z toho dá dostat?

Prosim te seber se! Takhle ufnukaneho chlapa aby pohledal! 8o Ono to s ni asi taky nebude uplna hitparada, minuly mesic se stehuje, v patek slavi vyroci vysmata a v utery uz se rozchazi, protoze neni stastna - ponekud labilni, ne? A reknes nam, co tak strasneho jsi ji vyvadel, ze je vsechno tvoje chyba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
13.11.21 10:26

To je těžké říct. Mě třeba celkem intenzivní dvouměsíční vztah odrovnal prakticky na tři roky, z toho dalšího, dlouholetého, jsem byla venku asi do půl roku, jelikož se drolil postupně a po přesstěhování do nového bydlení se prakticky do čtvrt roku rozpadl úplně. Po asi čtyřech měsících jsem si řekla, jak dobře jsem rozchodem udělala.
Jsou typy, kterým fakt trvá dlouho se zotavit a mají tendence se v tom nimrat a bolest si jen prodlužovat. Ten největší nápor může trvat i čtvrt-půl roku, pak už by to nejhorší mělo být pryč. Je dobré tomu pomáhat, nezavírat se doma, mít za sebou intenzivní zážitky, které pomaloučku vzpomínky na vztah přebijí. Odstěhovat se, změnit rutinu, kterou jsi měl společnou s ex, nechodit na stejná místa…
Věř, že bude líp!

Příspěvek upraven 13.11.21 v 10:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37142
13.11.21 10:31
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem Mirek a je mi 28 let. V pátek jsem s přítelkyní oslavil 3 roky super večeři. V říjnu jsme se nastěhovali do společného bydlení. V úterý mi řekla, že není šťastná a ze je konec. Vzdal jsem si v práci půl dne volna a jel za ni. Věděl, jsem, že je to z její strany špatný. V červnu jsem dostal totiž ultimátum - aby bylo spolecny bydlení a dalsi věci. Věřil jsem ale, že se to zlepší. Našel jsem si psychologa, s kterým jsem chtěl pracovat sám na sobě, protože ačkoliv vím, co je špatně, tak v sobe nedokážu najít vnitřní sílu, ale to se týká všechno. Ona mi secetla všechno, co jsem za 3 roky udělal a pak par věci, které jsou úplný nesmysl. Taky mi rekla, ze uz mě nemiluje. Já teď mám pocit, ze je to cele moje vina. Snazim se ji nepsat, nevolat. 3 dny jsem brecel až jsem z toho dostal anginu. Když někomu řeknu, jak to poslední půl rok probíhalo, tak ji bránim, ze jsem za to mohl já. Mám pocit, ze nikdy nebudu mít lepší holku, než jsem teď měl. Ze jsem udělal životní chybu… uklidnuju se tím, ze se třeba za par měsíců potkám nebo ji zas nápisu a bude to dobry. Ze se stane zas zázrak a já budu mít štěstí. V pondeli si má prijet pro věci. Nechci byt zoufalý a snad nebudu…Za jak dlouho a jak se z toho dá dostat?

Půl roku. Tobě to možná bude trvat déle, když dokážeš brečet 3 dny a dostat z toho angínu. Nepoutej ji k sobě. Nech ji jít. Zas bude dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
13.11.21 10:33

Pokud ti dala zpětnou vazbu tvých chyb, tak bych si to sepsala na papír (dokud si to všechno pamatuješ) a postupně to pak probrala s tím psychologem.

Každý dělá ve vztazích chyby a je potřeba se z nich poučit do dalších vztahů.

Smutek a bolest z rozchodu trvá jak u koho 0,5 roku až 2 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10110
13.11.21 10:35

Tu angínu bych ji zapsala do Knihy hříchů!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
13.11.21 10:39

Zakladateli, co jí vlastně vadilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
782
13.11.21 10:41

Já jsem úplně nepochopila co jsi udělal nebo proč ten psycholog, ale z toho co píšeš bych řekla, že slečna čekala na výročí víc - asi žádost o ruku… Jestli ti ale řekla že tě nemiluje, tak by to ten vztah stejně nezachránilo, možná jen o něco prodlouzilo. A taky nečekej že to bude zas dobrý, nejspíš nebude. Musíš se s tím prostě srovnat, ona není jediná a vsadím se že ani nejlepší holka :mrgreen: možná že teď je čas na toho psychologa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22588
13.11.21 10:43

Kdo by taky chtěl takovou fňuknu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1668
13.11.21 10:52
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem Mirek a je mi 28 let. V pátek jsem s přítelkyní oslavil 3 roky super večeři. V říjnu jsme se nastěhovali do společného bydlení. V úterý mi řekla, že není šťastná a ze je konec. Vzdal jsem si v práci půl dne volna a jel za ni. Věděl, jsem, že je to z její strany špatný.V červnu jsem dostal totiž ultimátum - aby bylo spolecny bydlení a dalsi věci. Věřil jsem ale, že se to zlepší. Našel jsem si psychologa, s kterým jsem chtěl pracovat sám na sobě, protože ačkoliv vím, co je špatně, tak v sobe nedokážu najít vnitřní sílu, ale to se týká všechno. Ona mi secetla všechno, co jsem za 3 roky udělal a pak par věci, které jsou úplný nesmysl. Taky mi rekla, ze uz mě nemiluje. Já teď mám pocit, ze je to cele moje vina. Snazim se ji nepsat, nevolat. 3 dny jsem brecel až jsem z toho dostal anginu. Když někomu řeknu, jak to poslední půl rok probíhalo, tak ji bránim, ze jsem za to mohl já. Mám pocit, ze nikdy nebudu mít lepší holku, než jsem teď měl. Ze jsem udělal životní chybu… uklidnuju se tím, ze se třeba za par měsíců potkám nebo ji zas nápisu a bude to dobry. Ze se stane zas zázrak a já budu mít štěstí. V pondeli si má prijet pro věci. Nechci byt zoufalý a snad nebudu…
Za jak dlouho a jak se z toho dá dostat?

Dostaneš se z toho obratem, až Ti docvakne, jakou jsi měl kliku.
Takže slečna „neví“ nebo celé 3 roky vede seznam, co jsi všechno dělal špatně, pak dá ultimátum, nechá Tě zařídit společné bydlení, aby to za měsíc zabalila a ještě přehodila všechnu vinu na Tebe.
Děkuj Bohu, že jsi ji nestihl oplodnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
13.11.21 11:01

Jen nechtěj zůstat kamarád, akorát se budeš trápit a když si najde někoho nového, tak žárlit a stejně o ni přijdeš nebo z tebe bude mít blbečka na zavolání. Úplně ji odstřihni, je to sakra těžké, ale je to to nejúčinnější, co ti kdo umí poradit. Vymaž si ji, zablokuj, cokoliv… A co vím, tak psycholog mi radil to samé. Toho prvního jsem měla na očích ve škole, patřili jsme do jedné party, snažila jsem se zůstat kamarádka a jen to zbytečně bolelo a té bolesti neubývalo ani v dalším vztahu, který byl sice po roce, ale prostě stále byl náhražkový. Byla bych schopná mu snad tolerovat i mnohoženství, jen aby byl zas se mnou. Naštěstí byl charakter a fakt tohle nechtěl.
Někoho, s kým ti bude fajn, potkáš určitě, ale musíš do té doby být zahojený a třeba už budeš mít za sebou i práci na sobě. A možná nakonec zjistíš, že i bez partnerky ti je dobře :kytka: Hlavně nezahořknout, máš hodnotu i ty sám o sobě, ne jen jako součást páru ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
13.11.21 11:15

@catch-22

Pokud zakladatele skoro 3 roky nenapadlo navrhnout sestěhování, tak asi taky nebude nějakej superpartner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1668
13.11.21 11:18
@Pajka2020 píše:
@catch-22
Pokud zakladatele skoro 3 roky nenapadlo navrhnout sestěhování, tak asi taky nebude nějakej superpartner.

Třeba měl funkční intuici. Nebo strážného anděla. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
13.11.21 11:22
@catch-22 píše:
Třeba měl funkční intuici. Nebo strážného anděla. :mrgreen: :mrgreen:

Nebo dětský pokoj v mamahotelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit