3letá dcera požila asi 14 ml Nurofenu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 16:42
3 leta Dcera požila cca 14 ml Nurofenu

Dobrý den, dcera mi dnes z kufru vytahla Nurofen, a pry vypila asi 14ml suspenze. podle toho co mi ukazovala, to bylo 2.5 odmerky. Jsme v zahranici. nenapadlo me v tu chvili nic lepšího, než to z ni dostat, tak jsme vyvolali zvraceni. myslite, ze i tak by ji to mohlo něco udelat vazneho jako treba otrava apod? jeji doporucena jedna davka je okolo 5ml.

Reakce:
xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1991 příspěvků 17 inzerátů 19.07.19 16:45

Dávkování na nurofenu jsem slyšela, že je podhodnocené, takže myslím, že ji to vůbec nic neudělá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 16:46

@xstrasilka dekuju moc za uklidneni. navic i zvracela par minut potom, tak si myslim ze něco dostat ven musela. :(

dickys
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 1 inzerát 19.07.19 16:47

Dvouletá dcera měla brát 7,5 ml nurofenu podle doktorky, dávkování na tom balení je špatně, takže myslim, že jste ji úplně zbytečně trápili zvracením.

Uživatel je onlineKaileee
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 19.07.19 16:48

:roll: co bys dělala kdyby snědla prášky na srdce to fakt nevím… dávej si bacha

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 16:49

@dickys Tak to jsem netusila. me doktor rikal, at se ridim podle vahy, ne podle veku. a tam je 5 ml. Takže vypila zhruba svou celou denní davku. tak jsem se samozřejmě vydesila. navíc jeste i tomu v zahranici, nemocnice odsud hodinu cesty a nedomluvite se ani anglicky

cell
Echt Kelišová 8250 příspěvků 19.07.19 16:51

Myslím, že to je ok.
Ale pokud chceš mít 100% jistotu, zavolej si na toxikologickou linku (zdarma), tam Ti poradí
https://www.tis-cz.cz/

Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2401 příspěvků 19.07.19 17:38
@Kaileee píše: :roll: co bys dělala kdyby snědla prášky na srdce to fakt nevím… dávej si bacha

Bezva rada, zakladatelka ti bude vdecna.

Váš příspěvek
Reklama