3 leta dcera se budi nekolikrat za noc

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.10.21 22:11

3 leta dcera se budi nekolikrat za noc

Ahoj vsem, chtela bych pozadat, zda nemate nekdo radu jak na spanek 3lete dcery. Do 2 let nemela se spankem zadny problem, ale jelikoz uz zacala utikat z postylky, tak jsme poridili detskou postel odkud by jeji uteky byly alespon bezpecne.
Jenze od te doby cestuje nekolikrat za noc, vzdy pro me prijde a chce abych s ni sla do jejiho pokojiku. Ona ulehne, ja tam sedim max 10min nez usne..a tohle se opakuje i 4-5× za noc. Zpocatku jsem si myslela, ze se to srovna az zvykne na svoji novou postel, ale v podstate za tech 10mesicu co takhle spi spala max. 4-5× celou noc ve sve posteli. Zkouseli jsme svetylko, plysaky, nejake kapky do difuzeru, homeopatika a nic.
Nemam pocit, ze se tam boji, protoze prijde bez place, jen proste chce abych tam byla s ni. Jenze do jeji postele se s ni nevejdu a ani ji moc nechci ucit, ze tak budu spat a ni :nevim:
Ale uz jsem celkem vycerpana z toho neustaleho vstavani a nekvalitniho spanku, protoze mi pak trva nez zase porad usnu..a kdyz uz zaberu, tak v zapeti uz se zase plizi :lol:
Tak me jen napadlo, zda nekdo neco nevyzkousel a nepomohlo jim to ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12024
19.10.21 22:13

Dejte její postel do ložnice vedle vaší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 22:16
@JancaS84 píše:
Dejte její postel do ložnice vedle vaší.

To by se mozna dalo, ale ne v nasem pidi byte
A k nam do postele ona nechce-to ma pak zachvat, ze chce spinkat ve sve posteli :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
757
19.10.21 22:19
@Anonymní píše:
A k nam do postele ona nechce-to ma pak zachvat, ze chce spinkat ve sve posteli :nevim:

Ani nějaká menší postel by se vám tam nevešla? 140×70 nebo 160×70? Máme taky malou ložnici, ale tuhle menší postel jsme tam dostali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11379
19.10.21 22:30

Syn(4 roky) to dělá taky, už jsme si zvykli. Chodí k němu manžel, protože u mě dělá scény, že tam mám zůstat. Náš ale přijde opravdu výjimečně, většinou jen pláče, dokud nepřijdeme. Neřeším to, jednou to přejde :nevim: nevyspala jsem se už bůhví jak dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70208
19.10.21 22:38

Porid si matraci a spi u ni na zemi. Na orechodnou dobu dobry. Jinak bych poradila, at spi s Tebou, ale kdyz nechce. Ja mela dceru v posteli tak dlouho, ze pak sama se rozhodla jit do vlastni postele. Pak jsem spavala u ni na zemi (my mame oddelene loznice) a chodila ke mne na matraci v noci, mi to nevadilo. A pak omezila i to a spi sama celou noc. Vstavat v noci bych teda nechtela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
19.10.21 23:08

Problem zpusobujes ty, nechces resit pricinu. Pises, ze dcera chce, abys tam byla s ni…jinymi slovy nechce tam byt bez tebe. Ale pises, ze nechces…Tak hold budes nest nasledky v podobe nekvalitniho spanku a jako bonus ho s tebou odskacr dcera. Spani o samote neni nic prijemnyho, da se na to zvyknout, ale spolecny spani je proste lepsi. Malokdo spi na svete sam - spolu spi milenci, rodice, sourozenci…ani minina v porodnici nebo v kojenaku casto nespi zavreny samotny v jednom pokoji. Jen po prvorozenych detech se to vyzaduje…chudaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15987
19.10.21 23:21

Dej si tam matraci a spi s ni :nevim:.

Malokdo chce spat uplne sam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
19.10.21 23:21
@Aneta.Berg píše:
Problem zpusobujes ty, nechces resit pricinu. Pises, ze dcera chce, abys tam byla s ni…jinymi slovy nechce tam byt bez tebe. Ale pises, ze nechces…Tak hold budes nest nasledky v podobe nekvalitniho spanku a jako bonus ho s tebou odskacr dcera. Spani o samote neni nic prijemnyho, da se na to zvyknout, ale spolecny spani je proste lepsi. Malokdo spi na svete sam - spolu spi milenci, rodice, sourozenci…ani minina v porodnici nebo v kojenaku casto nespi zavreny samotny v jednom pokoji. Jen po prvorozenych detech se to vyzaduje…chudaci.

Mám kluky 2 a 4 roky, mají postele přiražené k sobě a stejně se jeden nebo druhý (převažuje ten mladší) budí, abychom tam já nebo manžel byli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12024
20.10.21 06:49
@Anonymní píše:
A k nam do postele ona nechce-to ma pak zachvat, ze chce spinkat ve sve posteli :nevim:

Ani když prirazite postel ke zdi tak se z jedné strany nevleze? Nějak bych to preorganizovala aby to šlo, nebo matraci do dětského pokoje. Dcera nechce spát sama. Naše to taky dělala tak jsme jí nechali tak dlouho dokud si sama neřekla, že chce do pokojíčku. Teď je ji 4,5 roku a spí tam bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2070
20.10.21 07:37

Mame dvojcata, 2 roky 8 měsíců, maji taky svoje postele a vždycky si jeden k nam dojde do postele. Noc dospi s nami, protože jinak bychom taky 5× vstavali jen abychom ho pohladili a cekali az zase usne. Poridte větší postel nebo tu matraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
20.10.21 08:17

Tak já bych jí zkusila vysvětlit, že jestli chce být s tebou, má si vlézt k vám do postele. Buď bude sama, nebo ve vaší posteli. To musí ve 3 letech pochopit. My teda máme v pokojíku už rovnou dvě postele, druhá čeká na mladšího. Takže občas tam jeden z nás spává. Ale když nás tam nenajde, jde rovnou do ložnice a vleze si k nám. Taky bych teda nechtěla prosedět u dítěte na posteli půlku noci, když není možnost si tam pohodlně lehnout. Nechala bych jí někde rozsvícené světlo, otevřené dveře a buď si může vlézt k vám, nebo ať jde zpátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1772
20.10.21 08:25

Dcera mi takhle beha do postele uz 10 let. Je muj maly mazlicek, porad by se me chtela dotykat. Idealni usinani je pritulena ke me ve sve posteli. I ja to miluju. To usne do 30 sekund. V pokoji ma nevlastni sestru skoro cely jeji zivot. Ale tabory 2 tydny a pobyty u babicky zvlada skvele. Maminka je ale nejlepsi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat