3 letá se z ničeho nic pořád budí

125
8.9.21 20:09

3 letá se z ničeho nic pořád budí

Ahoj,
neřešila jste některá podobný problém? :roll: Dcera (skoro 3,5 roku) se posledních několik nocí pořád budí, volá mě a brečí. Když se zeptám, proč pláče, nic neřekne. Chodím za ní třeba 5× za noc. Napadlo mě, jestli to nemůže být školkou, chodila teda už od května, ale přes prázdniny nebyla. Nicméně ve školce se jí líbí, chodí tam opravdu ráda a bez pláče, tak to s tím spíš nesouvisí.
Pak taky čekám druhé miminko, ale nemá z toho extra rozum, i když jí to pořád má někdo potřebu tlouct do hlavy. :roll:
Už snad skoro 2 roky spí bez problému celou noc, budila se opravdu vyjímečně třeba 2× do měsíce, když si třeba přeležela ruku nebo tak, ale tohle je hrůza. Ne proto, že k ní musím běžet, to přežiju, spíš nevím, co je důvodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6169
8.9.21 20:15

Může to být cokoliv…školka…změna. Nějaká pohádka která ji vystrašila… dcera se taky tak budila, ale jednou…já si ji vždy vzala k sobě a spali jsme. Bylo to vždy období že se vzbudila. Nyní ji je pět a už se stane jen opravdu málo kdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
8.9.21 20:50

@Veru1987 To verim, ze se mnou v posteli by mozna i spala, ale to bych zas neusnula ja. Chce spat jenom na kraji vedle me, uprostred ne a ja neusnu, protoze mam porad potrebu ji drzet, aby nespadla. A taky teda mame uzkou postel a spat tu ve trech je fakt o nervy. 😃
Spis mi vrta hlavou, ze je to tak najednou a nevim z ceho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
8.9.21 21:28

My to teď mane stejně. Je to tak od začátku školky, kde je dcera spokojena, ale od te doby se každou noc několikrát budí. Zatím to nijak neřeším, dávám tomu čas, přijde mi, ze když má člověk tolik novych zážitku, je běžne, ze se to projeví na spánku. Nicmene doufám, ze to přejde brzo, vstavam tím pádem k dvěma dětem několikrát za noc :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat