3 leté dítě do školky ano či ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 07:04
3 leté dítě do školky ano či ne

Ahoj holky, zvažuji zda dát 3 letí dítě do školky či ne? zatím práci nemám, hledám, ale nikde se mi zatím neozvali, ještě pobírám rodičovský příspěvek.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 30.08.18 07:08

Záleží na spoustě věcí,když nepotřebuješ nutně nedávala bych u mámy je mu lip.Ve školském zařízení bude jeste let x, doprej mu ten luxus být s tebou…jsou deti,ktere to psychicky nezvladaji ani později, tezko radit.Nebo jsou deti,ktere ve 3 nemají problém.

chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 30.08.18 07:08

Neresis to trosku pozde? Školka začíná za 4 dny a zápis byl na jaře.
Měla jsi jít na ten zápis a pak ho klidně dát do školky až v dobe, kdy budeš mít práci. Teď budeš těžko někde shánět místa.

brumi
Kelišová 6545 příspěvků 30.08.18 07:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zvažuji zda dát 3 letí dítě do školky či ne? zatím práci nemám, hledám, ale nikde se mi zatím neozvali, ještě pobírám rodičovský příspěvek.

záleží jak na tom malá je, zdá seti že by kolektiv prospěl? nebo má mžnost být hodně mezi dětmi?. Zvládá samostatnost, atd ? Pokud je malá ok zvládá co mš vyžaduje klidně by jsem jí na to dopoledne dala,bude mít zase změnu,nové kamarády zážitky

Elishka1
Závislačka 2783 příspěvků 30.08.18 07:08

jestli není problém s místem ve školce, tak dej treba na dopoledne, lépe se ti budou obíhat pohovory a uvidíš, jak to dite zvládá bez stresu, ze bys ho nemohla stáhnout domů kvůli praci

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 07:11

@chaela přijatou ji mám, ale práci bohužel jsem ještě nesehnala, se dvouma dětma mě jen tak někdo asi nevezme, posílám denně několik životopisů, proto se nemůžu rozhodnout, zda ji ted dát d školky či ne

chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 30.08.18 07:15
@Anonymní píše:
@chaela přijatou ji mám, ale práci bohužel jsem ještě nesehnala, se dvouma dětma mě jen tak někdo asi nevezme, posílám denně několik životopisů, proto se nemůžu rozhodnout, zda ji ted dát d školky či ne

Tak potom podle její povahy. Syna bych v čerstvých 3 letech nedala, ylo mu nejlip se mnou, teď má 3 a třičtvrtě a už se nemůže dočkat, kolektiv vyhledává a se mnou se nudí. Akorát to vypadá na rýmu, takže nejspíš ani chudák nepůjde.

shanin
Stálice 94 příspěvků 30.08.18 07:17

A najdeš tu práci spíš když bude dítě ve školce, nebo když bude s tebou doma?

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 30.08.18 07:17
@Anonymní píše:
@chaela přijatou ji mám, ale práci bohužel jsem ještě nesehnala, se dvouma dětma mě jen tak někdo asi nevezme, posílám denně několik životopisů, proto se nemůžu rozhodnout, zda ji ted dát d školky či ne

Dala bych. Aspoň s ní budeš moct chodit na zvykání, brát ji po o a celkově do toho lépe vplujete. Syn jde až letos, loni v září se nedostal, protože nebyl tříletý. Jsem ráda, protože mu ten rok rozhodně prospěl. Šla jsem do práce, s pomocí babičky se o kluka i tak zvládneme postarat. Nedovedu si představit rovnou nastoupit s nástupem dítěte do školky. Bylo by to mnohem hektičtější.

Tichošlápek
Extra třída :D 10913 příspěvků 30.08.18 07:19

Oba kluky budu dávat az ve čtyřech letech. Ale já se do práce zatím vracet nebudu. Jinak asi většina lidi proste nema na vyber a dítě do školky dává. Můj názor je, ze pokud není třeba, tak dat později, pokud je to nutné, tak ve třech letech uz to není žádná tragédie

Ijen
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 30.08.18 07:27

Ja jsem kluky ve 3 letech do skolky nedostala, nebylo misto, zapisu jsme absolvovali nekolik, ale smula. Do prace jsem chodila od jejich 8 mesicu na zkraceny uvazek na 2 dny v tydnu.

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 30.08.18 07:29

Ahoj, já jí od tří dala jen třeba dvě dopoledne v týdnu pač jsem věděla, že práci sháním a nechtěla jsem to pak řešit narychlo až jí seženu. Takto jsem věděla, že kdyby něco tak jsem na telefonu . I učitelky to věděli . Potom bych byla asi dost nervózní , když jsem si našla brigádu a najednou by prostě musela a nebyla by na školku ani trochu zvyklá .. aspoň jsem byla v klidu .. já jsem pro to ,, raději postupně " ..

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 30.08.18 07:32

@chaela Paní se neptala kdy byl zápis, ale jestli dát tříleté dítě do školky :think:

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 30.08.18 07:32
@Anonymní píše:

Dala bych jí, až seženeš práci, budeš potřebovat nastoupit a ne řešit zvykačku ve školce, nemoce. Takhle to bude mít odbytý.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44895 příspěvků 30.08.18 07:35

To si musis rozhodnout sama. Muzes dat do skolky a jit pracovat nebo si najit brigadu.
Mela jsem dcery od 3r. ve skolce a syna od 2r. a sla jsem pracovat. Nebyl a neni zadny problem.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >