3 lety si neumi hrat s dětmi

Anonymní
11.4.20 13:29

3 lety si neumi hrat s dětmi

Zdravim. Jdu si tady pro radu. Mame doma čerstve 3 leteho chlapecka. Od zari chodi do skolky. Ma hrozne rad deti a vzdycky za nema chce jit. Ale problem nastava v tom kdyz si s nema ma hrat. On by chtel ale vubec to neumi. Kdyz ho pozdravi tak udela nejakou bobost (treba se placne po hlave). Kdyz si s nim chce nekdo kopat tak proste kope uplne mimo… tak deti odchazej. Neumi s nema mluvit ( s nama normalne komunikuje). Kdyz se ho nejake dite na neco zepta tak se vetsinou diva mimo… ve skolce pry prevazne pozoruje a neumi si s detma hrat… mate s tim zkusenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.4.20 13:30

Jeste dodam ze se hrozne predvadi… beha, placa se, krici. Nevim proc. Kdyz se jen s nama tak to nedela… a deti se proste na nej divne divaji

• Citovat
  • Nahlásit
2148
11.4.20 13:44

Je ještě hodně malý. Mě říkala učitelka ve školce, že první dva roky ve školce se děti učí hrát si s ostatními dětmi. Že to hodně dětí neumí. :palec: Já mám kluky po roce. První syn byl ve školce tedy první rok sám a také jen pozoroval. Nevěděl, jak s dětmi komunikovat. Druhý rok se k němu přidal mladší a prý si hrají jen spolu :) Hlavně starší syn je takový samotář. Když jde do školky sám, tak si i sám hraje. Mladší je více společenský a má i spoustu dalších kamarádů, ale nejraději si hraje s bráchou. Když jsou zvlášť, většinou si hrají sami. Ono to přijde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20013
11.4.20 14:06

To je uplne bezne! Jo, je to trochu o nervy, zvlast pokud je dite hodne spolecenske. V tech 3 si teprve deti spolu zacinaji hrat, musi se tu kooperaci naucit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25927
11.4.20 14:13

To je o povaze a castecne socialni inteligenci. Kdy naskoci a v jake mire. Sousedovic chlapecek byl v tomto ohledu do tri a pul uplny mimon a to ma sourozence i chodil do jesli. Moje o rok a tri roky strasi deti si s nim odmitaly hrat, povazovaly ho i v tech 3 + za mimino. Sice mluvil (driv nez moje deti), ale nebyl schopen smysluplnejsiho dialogu, natoz nejake kooperace.
Pak mu to behem mesice v te hlavicce secvaklo a najednou se z nej stal partak. Ale pro starsi deti, ktere vymysleji hry, on se od nich nechava ukolovat. S vrstevniky, kteri jsou na stejnem levelu jako on, to jeste nejakou dobu trvalo.
Naopak moje komunikacne a socialne velmi zdatne dite se mezi trerim a ctvrtym rokem ve skolce moc nezapojovalo do hry s vrstevniky. Radeji si hralo samo a odpoledne pak ve sberne tride melo kamarady o 2 roky starsi. S detmi ze tridy si nehralo z toho duvodu, ze je povazovalo za „hloupa mimina“. Byla proste mentalne uz zcela nekde jinde, nez vetsina jejich vrstevniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.20 21:52

@Terezxx dekuji. Me spis vadi nejvic to ze se proste predvadi… nebo to ze blbne. Je mi lito jak se pak na nej deti divaji…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.20 21:54

@Svistice jo kdyz si hraje se starsima tak je to samozdrejme lepsi. Ale problem je pak v tom ze chce s nema hrat fotbal a oni nechcou protoze to neumi… ale to je samozdrejmost… spis nerozumim ze s nama umi komunikovat ale s vrstevnikama ma problem a jen blbne

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat