3 měs mimi spí 10 hod v noci bez kojení - přijdu o mléko?

2
21.4.16 06:53

3 měs mimi spí 10 hod v noci bez kojení - přijdu o mléko?

Ahoj holky,
prosim o radu. Moje holcicka v noci spi krasne - az moc :). Do druheho mesice jsem ji budila cca po 6 hodinach. Pak po 7-8 a ted po tretim ji nechavam spat. Vydrzi mit mezi kojenimi i 11 hodin.
Neni to moc?
Mala na vaze pribira plynule, nic extra, ale pribyva. Pri narozeni 3390 a ve trech mesicich 5250. Pres den si o mlicko umi pekne,,zarvat". Kojime kolem 6 kojeni denne. V noci ale spi uplne tvrde.
Prosim o radu, mam ji v noc budit? Neprijdu o mleko, kdyz v noci nekojim?
Dekuji moc za nazory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8051
21.4.16 07:06

Nech ji spát a odstříkávej…Mě dítěspalo celou noc od 4 měsíců a nebyl to důvod ke ztrátě mléka. Když už jsem měla plná prsa, musela jsem odstříkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64680
21.4.16 07:13

@Kristie16 nech ji spát, náš mladý taky spal touhle dobou celou noc a o mléko jsem nepřišla - neodstříkávala jsem… později jsem s láskou vzpomínala na prospanou noc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
21.4.16 07:15

Jestli prospiva, nech ji spat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
21.4.16 07:50

@martina.se presne tak u nas :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
21.4.16 08:57

@Kristie16 Starší dcera také v noci krásně spala a o mléko jsem nepřišla. Mladší mi pak ukázala, co jsou to probdělé noci, ze kterých jsem byla úplně KO. Být ona prvním dítětem, tak asi zůstane jedináček :lol:.
Přeji krásné, klidné spaní :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
975
21.4.16 09:01

Mám 22dní starou holčičku, taky je noční spáč, na poslední kontrole jsem se ptala doktorky jestli jí mám budit, řekla mi, ať jí klidně nechám spát, že prospívá. Radši si ale po třech hodinách nějaké mléko odsávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5238
21.4.16 09:11

To je krásné, já bych také nechala spinkat. Já měla běžně interval 24 hodin a mléka bylo dostatek. Když jsem přstala kojit, tak jsem měla mléko snad ještě měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
25.4.16 07:52

Diky holky, uklidnily jste me, hlavne tim ze jste o mlicko neprisly. Nebudu to tedy resit a necham to uz uplne na ni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat