3 měsíce po porodu a nemám vůbec chuť na sex

Anonymní
25.7.21 10:05

3 měsíce po porodu a nemám vůbec chuť na sex

Ahojte omlouvám se za anonym ale je to takové zvláštní téma..
Jsem 3 měsíce po porodu a nemám vůbec chuť na sex..jen si na to vzpomenu a mám husinu..
Je to normální?
Může to být tím že jsem věčně unavená z malé? :nevim:
Měla jste to některá taky tak? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32481
25.7.21 11:12

Myslím, že to je běžné. Každopádně je to úplně normální. Měla jsem to po všech porodech a vždycky to přešlo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7671
25.7.21 11:27

Jde jen o to nulové libido, nebo jste ještě od porodu sex neprovozovali? Po prvním porodu jsem se do sexu taky nehrnula, měla jsem strach z bolesti, měla jsem pocit, že jsem tam dole hnusná, vytahaná :mrgreen: a chuť taky nijaká. To nulové libido může být způsobené i kojením, možná je to smíšené s únavou i se strachem? Dej tomu čas, jen bys měla dávat muži jinak najevo, že nejsi jen matka, ale i partnerka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
25.7.21 11:29

Je to normální, ale chce to na tom zapracovat a s chlapem o tom mluvit, jinak je to cesta do pekla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16127
25.7.21 11:36

Tri mesice po porodu jsem na sex nemela ani pomyšlení. Uplne zpatky se to vrátilo, co do chuti i do prožitku, az kolem roku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
25.7.21 18:06

Hele tohle má každá jinak, ale přijde mi to spíš běžnější ta nechuť k sexu…
Já chuť měla a taky jsme si tři měsíce po porodu upekli dalšího prcka :lol: Ale třeba moje kamarádka přestala spát s manželem po porodu prakticky úplně, holčička má teď 3 roky a u nich sex párkrát za rok. Vždycky si říkám, jak dlouho tohle ten chlap vydrží… Hlavně se nenuť a neboj se s mužem o tom mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 18:22

Mám tři měsíce po porodu a jsem na tom stejně. Já jsem si teda identifikovala jako příčinu, že mám pořád kila navíc a vůbec si nepřipadám sexy. Manžel mě přesvědčuje o opaku, ale taky neudělal nějaký první krok. Myslím, že na mě nechce tlačit a čeká, až mu dám najevo, že bych chtěla já. Budeme si o tom muset promluvit.

• Citovat
  • Nahlásit
61
27.7.21 15:56

Za mě je to teda také úplně normání :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie