3 měsíce po porodu mi vypadaly vlasy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.11.21 01:34

3 měsíce po porodu mi vypadaly vlasy

Dobrý den, jsem dost zoufalá, tak se chci zeptat, zda by mi někdo neporadil? Jsem 4 měsíce po porodu a strašně ni vypadaly vlasy. Dokonce tak, ze když si udělám culík (ze kterého už je bez přehánění jen takový myší ocásek), tak mám už na vrchu hlavy vypadané kouty 8o 8o 8o. Vždy jsem měla jemné a řidší vlasy, takže teď to stojí za to. Všichni vč. doktora furt říkají, že je to normální. I když je to hormonální, doporučíte aspoň nějaké vitamíny, jak ty vlasy nějak podpořit? Předem mockrát
děkuji
P. S. jo a nekojím…

Příspěvek upraven 08.11.21 v 01:46

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8.11.21 01:41

Mně vlasy hodně vypadaly, když jsem přestala kojit :? Užívala jsem pak Biosil PLUS, ale těžko říct, jestli za postupnou obnovu mohl tento přípravek, hormony nebo čas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
572
8.11.21 02:12

Je to normální. Každý to má asi jinak, ale mně celé těhotenství vlasy téměř nepadaly, opravdu minimálně. I culík jsem díky tomu měla na konci těhotenství “tlustší” než za běžného stavu. Cca 3 měsíce po porodu vlasy začaly padat tak, že se culík vrátil do “normálu”. U tebe možná padají více, ale uvidíš, že během pár týdnů/měsíců ti začnou růst vlasy nové (vepředu budeš mít ty baby vlásky). Takže to chce čas, ale zlepší se to. Vitamíny neporadím, já kojila, takže jsem brala ty pro kojící maminky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
8.11.21 02:13

Me zacali padat 4 mesice po porodu a tak brutalne, ze jsem mela kouty. Nic jsem nebrala a padat prestaly po 2 mesich a pak zacly hezky rust. To padani je normos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3636
8.11.21 06:14

To jsou proste hormony, muzes zacit zobat vitaminy, ale zazraky necekej, chce to proste cas. Mne vypadala polovina vlasu (fakt bez prehaneni) po vysazeni HA, trvalo asi rok, nez se vratily trochu do normálu, ted jsem tehotba, takze po porodu pocitam s tim stejnym. Nadsena nejsem, ale clovek proti tomu stejne nijak bojovat nemuze :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10161
8.11.21 06:23

Vlasy mi padají pořád to jsem po porodu už IX let :? Nic nepomáhá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
8.11.21 06:37

To jsou hormony, měla jsem to taky tak :,( Časem se to trochu srovná, u mě už se to bohužel do původního stavu nedostalo :( Já měla fakt hustou deku po pás a teď jsem ráda, že mi vlasy po lopatky narostou :?
Zkus Biosil a Milva šampony, to by mohlo pomoct.
Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18804
8.11.21 06:49

Methionin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
8.11.21 06:52

Kamarádce taky hodně vypadala. Má je jemné a vždy max délku po ramena. Teď pár týdnů po porodu jí začaly divočit podrosty. Sice jí nikdy nevyrostou do délky, ale vlasy jí zase rostou.
Jinak se říká, že ty 3 měsíce je ten čas, kdy se projeví stres z minulosti, což u tvého těla byl porod. Zkusila bych doplňky stravy - což je ale taky běh na minimálně několik týdnů, než se udělá hladina v těle, masáže pokožky hlavy podpůrnými olejíčky a šla bych se poradit i k doktorovi (nebo do salónu).
Uvidíš, že se to spraví, ale naprosto chápu, jak se cítíš. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.21 07:05

Zkusila bych biosil ale nečekej zázraky. Jinak pokud se ti dělají kouty tak můžeš zkusit ofinu mě to osobně hodně pomáhá a přijde mi to s ní lepší ale zase musíš počítat s tím že ty vlasy které padnou na ofinu ti mohou jakoby chybět jinde to znamená že ten culik bude ještě o trochu slabší. Ale za zvážení by si myslím to stálo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26402
8.11.21 07:09

Mě taky vypadaly a to mám normálně vlasů nadbytek. Pomohlo až přestat kojit, jinak sem tam mohla placat cokoliv, brát vitamíny a nic, je to hormonama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12039
8.11.21 07:55

Vypadaly mě prameny vlasů po porodech. Pak zase dorostly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1531
8.11.21 07:56

Jsem 3a půl měsíce po porodu. Stejně stejnou dobu užívám Biosil a Colafit. Stejně začaly padat. Mohu jen doufat, že to nebude tak brutální jako po druhém těhotenství. Zase dorostou, ale je to masakr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
8.11.21 08:20

U prvniho mi vypadaly hrozne, tentokrat jsem zacala uzivat donnahair a je to podstatne lepsi. A taky se chod casto strihat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1597
8.11.21 08:38

Včera jsem viděla toto video. Má s tím někdo zkušenost? Co si o tom myslíte?

https://m.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat