3 měsíce po porodu, nedostala jsem menstruaci, zvláštní výtok

Anonymní
26.10.19 20:57

3 měsíce po porodu, nedostala jsem menstruaci, zvláštní výtok

Ahoj všem, jdu k vám s problémem. Jsem tři a půl měsíce po porodu, hned krátce po šestinedělí jsem dostala menstruaci, která byla pravidelná, každý měsíc jsem ji měla kolem 13-14. Momentálně mi menstruace několik týdnů mešká, těhotenské testy opakovaně negativní, v podbřišku mě vždy začne trochu pobolívat jako bych to už měla dostat, ale pak to zase přestane… Prsa mě nebolí. Minulý týden jsem byla v nemocnici pro bolesti dělohy, našli mi nějakou tekutinu a dutinku, dle doktora ovulace proběhla, říkal že mám nateklou sliznici, takže to prý vypadá jako bych to měla dostat, ale pokud bych to do konce tohoto týdne nedostala, mám si zajít ke své doktorce na injekci. Na gyndu jsem ale objednaná až na 31. a už mám strach… Dnes jsem si totiž na kalhotkách všimla nějakého zvláštního tvarohovitého hlenu a vůbec nevím co to je. Dělám si výplachy Rosalginem, takže to nechápu… Přikládám foto, omlouvám se, pokud to bude připadat někomu nechutné, ale já jsem z toho opravdu na nervy, protože menstruaci stále nemám, testy pořád negativní.. Můžete mi nějak poradit? Myslíte že i tak můžu být těhotná? S manželem spolu prakticky nespíme, prakticky na to s malou není čas. Co má být ten výtok? Prosím poraďte mi.. :oops: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.10.19 21:21

A co nějaké svědění nebo tak? Já kdysi trpěla na kvasinky hrozně moc a Rosalgin na to neměl efekt, potvory se držely zuby nehty. Tvarohovitý výtok by odpovídal.

• Nahlásit
  • Citovat
13477
26.10.19 21:42

Nechápu, jsi 3 měsíce po porodu, MS jsi měla po šestinedělí pravidelne a už ti několik týdnů meska?? Tos jako stihla jak? Výtok může být kvasinkova infekce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6189
26.10.19 22:00

Výtok bych řekla kvasinky a Rosalgin je docela na prd. Možná tak znecitliví proti svědění a pálení, ale nevyléčí. Kup si Clotrimazol tablety. Jinak taky nějak nechápu, máš 3 měsíce po porodu, po šestinedělí přišla pravidelná ms? :mrgreen: Promiň, to mě pobavilo. A jak to máš s kojením? Klidně nemusíš menstruovat nebo nepravidelně, dokud s kojením nepřestaneš. Ještě mě zarazilo, jakou dutinku doktor objevil? Že bys byla znovu těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.10.19 04:33

Tomu nějak nerozumím. Když jsi 3 měsíce po porodu, tak jsi mohla stihnout jednu, maximálně dvě menstruace. I kdybys tu první měla hned 6 týdnů po porodu, druhou 10, tak třetí by měla přijít okolo 14. týdne pokud dobře počítám. Takže ve 3 měsících = 12 až 13 týdnech tě teprve čeká :think: Já jsem po prvním porodu měla ms až po 2 letech a po první ms byla 3 měsíce pauza, kdy jsem nemenstruovala. Teď jsem dostala první ms hned 7 týdnů po porodu a druhá zatím nic, jsem taky 3 měsíce po porodu. Jak jsi na tom s kojením? Pokud plně kojiš, čekej ms jak noty na buben :mrgreen: S výtokem neporadím, takový u sebe neznám.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama