3 měsíce po porodu, podvádí mě?

Anonymní
3.6.17 22:10

3 měsíce po porodu, podvádí mě?

Omlouvám se za anonymitu, ale ráda bych si ji v tomto případě ponechala..

Jde o to, že s přítelem máme 3 měsíční dceru. A já bohužel odhalila, že mě zřejmě podvádí a nebo se na to rovnou chystal.. Dlouhou dobu byl zvláštní a přišlo mi divné, že se mnou nechce skoro ani spát. Proto jsem podle své intuice vycítila, že je něco špatně, tak jsem projela zprávy na fb a narazila na jednu konverzaci… Ano, vím, že tohle by se dělat nemělo, ale co mi zbývalo? Potřebovala jsem si to ověřit a nepotřebuju, aby mě tahal za nos.. Když jsem viděla, co vše si s ní píše, jaké fotky mu posílá. Navíc daná slečna přítele má a chce i čerstvého otce.. On jejich flirt nazývá jako jistý „druh přátelství“ - to jsem mu hned pročistila panenky.. Vše jsem mu řekla, co jsem viděla a samozřejmě VŠE popíral, že je vše jinak, že si to moc beru.. Přišlo mi to hrozně líto. Navíc jsem mu 41. týdnů nosila v sobě dítě a 12 hodin v bolestech rodila, kdo nezažil podvod od přítele tak neví, jak se teď cítím.. Bojím se, co bude dál, nechci, aby malá byla bez otce.. Navíc tímto úplně zazdil mou důvěru k němu. Prostě mu už nevěřím. Proč má někdo potřebu lákat k sobě zadané a čerstvé otce?! O domácnost se starám, o dítě, má uvařeno a ještě dělá tohle. Nikdy bych nevěřila, že by mi tohle udělal :zed: Podle všeho jsou kamarádi už delší dobu, jelikož si spolu psali takové sladké kecy i když se mnou chodil a zval si jí domů, když já odjela k našim… To mě dorazilo už úplně.. Prosím, dokáže mi někdo poradit, co v této situaci dělat? Nepotřebuju slyšet, jak jsem blbá, ale chci normální a slušný názor a radu..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11241
3.6.17 22:13

Tak především bych neházela vinu jen na tu milenku…asi ho pod tlakem do ničeho nenutí, že

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40490
3.6.17 22:21

To je na tobě v čem chceš žít a zda z toho ještě někdy může být normální vztah s důvěrou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7100
3.6.17 22:42

Ahoj, je mi líto, čím si procházíš a navíc s takhle malým miminkem… Těžko se radí, z toho, co jsi napsala jsem to pochopila tak, že přítel vše popírá… takže jestli ty jsi přesvědčená, že mezi nimi k něčemu došlo, případně u vás doma…tak tohle by mě osobně na tom vadilo nejvíc. Žádná lítot, snaha řešit situaci… těžko ty se můžeš rozhodovat, jestli dát druhou šanci, když tě o ni nikdo nežádá. Rozumově bych řekla, že bys ho měla přestat řešit, dělat rezervy a citově se odstřihnout a nechat tomu volný průběh…což nevím, jestli bych zvládla. Soustředit se na sebe, miminko a brát ho jako spolubydlícího. Slušně, věcně, vymínit si čas pro sebe, ať pravidelně hlídá. Já bych asi křičela, ječela a řešila, dokud by mi k tomu něco prostě neřekl. Tohle by mě neuspokojilo. Přátelství, když ty slečnu ani neznáš a tahal ji domů, když ty jsi odjela…tak to by mi řekl jednou. :nevim: Což netvrdím, že je správný postup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3569
3.6.17 22:49
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonymitu, ale ráda bych si ji v tomto případě ponechala..Jde o to, že s přítelem máme 3 měsíční dceru. A já bohužel odhalila, že mě zřejmě podvádí a nebo se na to rovnou chystal.. Dlouhou dobu byl zvláštní a přišlo mi divné, že se mnou nechce skoro ani spát. Proto jsem podle své intuice vycítila, že je něco špatně, tak jsem projela zprávy na fb a narazila na jednu konverzaci… Ano, vím, že tohle by se dělat nemělo, ale co mi zbývalo? Potřebovala jsem si to ověřit a nepotřebuju, aby mě tahal za nos.. Když jsem viděla, co vše si s ní píše, jaké fotky mu posílá. Navíc daná slečna přítele má a chce i čerstvého otce.. On jejich flirt nazývá jako jistý „druh přátelství“ - to jsem mu hned pročistila panenky.. Vše jsem mu řekla, co jsem viděla a samozřejmě VŠE popíral, že je vše jinak, že si to moc beru.. Přišlo mi to hrozně líto. Navíc jsem mu 41. týdnů nosila v sobě dítě a 12 hodin v bolestech rodila, kdo nezažil podvod od přítele tak neví, jak se teď cítím.. Bojím se, co bude dál, nechci, aby malá byla bez otce.. Navíc tímto úplně zazdil mou důvěru k němu. Prostě mu už nevěřím. Proč má někdo potřebu lákat k sobě zadané a čerstvé otce?! O domácnost se starám, o dítě, má uvařeno a ještě dělá tohle. Nikdy bych nevěřila, že by mi tohle udělal :zed: Podle všeho jsou kamarádi už delší dobu, jelikož si spolu psali takové sladké kecy i když se mnou chodil a zval si jí domů, když já odjela k našim… To mě dorazilo už úplně.. Prosím, dokáže mi někdo poradit, co v této situaci dělat? Nepotřebuju slyšet, jak jsem blbá, ale chci normální a slušný názor a radu..

Takže ji zná déle, než tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85252
3.6.17 23:11
@debra.morgan píše:
Tak především bych neházela vinu jen na tu milenku…asi ho pod tlakem do ničeho nenutí, že

A tohle píšeš proč jako? Snad napsala zakl. jasně že jí podvedl, zradil a už mu nevěří. Takže vinu dává svému partnerovi taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
4.6.17 00:04

A nemuzou si jenom takhle „blbe“ psat? I to je za hranou..ale treba nic nebylo? A k tomu proc to holky delaji..tohle zatim nechapu..jak to jedna druhe muzeme udelat..je to mozna nejaky triumf pro ne..nevim..:( drzim palce! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.17 06:46

Jako úplně první bych s ním řešila (v klidu, s empatií), jestli si umí představit, že Ty by ses scházela s kamarádem stejně jako on s ní, a jestli by mu to nevadilo - a prostě se pokusila si nějak porádně ověřit, jestli to fakt byla nevěra - ono po porodu taky člověk někdy vyšiluje nadměrně…

No a pokud by to opravdu byla nevěra… můžu se zeptat, kolik vám je a jak dlouho jste spolu chodili, než se dítě narodilo?

Oni čast ti mladí kluci bývají nevybouření (staří samozřejmě někdy taky :mrgreen: ), a tak holt myslí rozkrokem. Upřímně, chápu, že jsi chtěla vědět, nicméně tím, že jsi mu prolezla věci a vpálila svoje zjištění jako stíhačka, jsi asi nijak nepřispěla k tomu, aby se u vás dom cítil komfortněji. Umím si to představit: je tam dítě, které je na prvním místě, jsi tam Ty, možná nevyspalá, možná neupravená, možná nevstřícná v sexu (to nevím, třeba s tím problém není, to jen fabuluju) - a to pro nezralého kluka, který si neprošel tím porodem a nemá pocit závazku a vděčnosti za to, že díky Tobě má rodinu (btw. proč jste se nevzali, než jste si udělali dítě?), to prostě není to, na co je zvyklý.

K rodinnému životu je potřeba dozrát, a tipla bych si, že chlapec možná ještě nedozrál.

Asi bych buď zašla někam do poradny, nebo požádala někoho, na koho přítel dá, aby mu objasnil, že rodina je odpovědnost, že je normální, že se vztah změní, a že by se měl chovat zrale. A to flirtování s kamarádkou není, i kdyby o nic nešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.17 09:33

Debra. morgan,
jsi milenka ženáče? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11241
4.6.17 10:11
@VENIVINIVICI píše:
Debra. morgan,
jsi milenka ženáče? :mrgreen:

proč? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
4.6.17 10:20

Máš doma ještě jedno přerostlé dítě. Starala bych se o sebe a o dítě, nechala bych ho, ať si dělá, co chce - za předpokladu, že se bude věnovat dítěti a nosit domu peníze. Nevnucuj se mu, najdi si vlastní aktivity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.17 10:38

Co teď? Máš chlapa, co tě podvádí, když né s ní, tak s další. Máš kam odejít, kde bydlet, dostatek financí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama