3 měsíce po upt znovu těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adrrik
Kecalka 102 příspěvků 03.05.19 21:54
3 mesice po upt znovu tehotna

Hezký večer, jsem 3 měsíce po upt a na testu opet//. Užívala jsem hormonální antikoncepci lamya pro kojící. Mám po 2 sekcích. Druha sekce byla komplikovana pro rozpad stare jizvy. Mě první dítě má genetickou nemoc, tudíž nynější plod je také ohrožen vznikem té samé nemoci. Budu moci podstoupit znovu upt?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 22:06

@adrrik Můžeš.Také jsem měla další interrupci 3 měsíce po té první, a to jsem k tomu neměla zdravotní důvody jako u tebe.Ani gyndař ani lékaři v nemocnici k tomu výhrady neměli, zdravotní následky to také u mě nemělo, další chtěná těhotenství a porody byla bez problémů.

adrrik
Kecalka 102 příspěvků 03.05.19 22:16

Děkuji za reakci hrozně mě to vyděsilo…zvlášť když mám vážně nemocnou dceru a další děťátko už bych nezvladla

stinga
Kelišová 6432 příspěvků 2 inzeráty 03.05.19 22:30

@adrrik v nějaké diskusi jsem tu četla o možnosti sterilizace při druhé sekci, tak to už jsi sice bohužel propásla, ale nebylo by dobré se pak o toto zajímat? ale tak je to už pak nevratné, ale zas když máš jedno dítko nemocné

adrrik
Kecalka 102 příspěvků 03.05.19 22:55

@stinga bohužel mi tu variantu nenabidli… 3 dítko už nemůžu už kvůli dceři a jejím rehabilitacim…její nemoc už je lecitelna tak musím pro ni udělat 100% co můžu…
Bojím se že mě v nemocnici odsoudí lékaři že jsem nezodpovědná…kdyby dcerka byla zdravá a nepotřebovala tolik péče tak bych si miminko nechala ale takhle :,(
Sterilizaci určitě podstoupim zvlášť když teď vím že ha mi neucinkovaly

stinga
Kelišová 6432 příspěvků 2 inzeráty 05.05.19 10:11

@adrrik tak se drž, máš to těžké :srdce:

Váš příspěvek
Reklama