3 měsíce po vysazeni HA spožděná MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 07:01
3 měsíce po vysazeni HA spožděná MS

Ahoj holky, mám dotaz, vím, že už tu takové téma určitě někde je, jen jsem ho nemohla najít. 23.2. jsem vysadila HA a první MS přišla přesně o 4 dny později (jako vždy), další MS byla taky přesná téměř na den, ale teď mám už 3. den spozdeni a tt negativní, myslíte, ze bych mohla o MS úplně přijít?

Reakce:
Mišule83
Kecalka 151 příspěvků 25.04.19 07:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám dotaz, vím, že už tu takové téma určitě někde je, jen jsem ho nemohla najít. 23.2. jsem vysadila HA a první MS přišla přesně o 4 dny později (jako vždy), další MS byla taky přesná téměř na den, ale teď mám už 3. den spozdeni a tt negativní, myslíte, ze bych mohla o MS úplně přijít?

Ahoj, to mi přijde vcelku nepravděpodobné. Plánujete miminko, když jsi vysadila HA? Mě se povedlo otěhotnět hned po vysazení. Takže je vysoká pravděpodobnost, že i tobě se zadaří celkem brzy. Mohla jsi mít ovulaci později a těhotenský test ještě nemusí nic ukázat. Zkus další a uvidíš. Pokud se menstruace nedostaví a těhu testy budou stále negativní objednala bych se k lékaři. Dej mi vědět, jak jsi na tom :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 07:29
@Mišule83 píše:
Ahoj, to mi přijde vcelku nepravděpodobné. Plánujete miminko, když jsi vysadila HA? Mě se povedlo otěhotnět hned po vysazení. Takže je vysoká pravděpodobnost, že i tobě se zadaří celkem brzy. Mohla jsi mít ovulaci později a těhotenský test ještě nemusí nic ukázat. Zkus další a uvidíš. Pokud se menstruace nedostaví a těhu testy budou stále negativní objednala bych se k lékaři. Dej mi vědět, jak jsi na tom :)

Ahoj, ano, chtěli by jsme, ale slyším kolem sebe tolik příběhů, kdy holky přišly o MS úplně, ze se toho taky trochu bojím :? Určitě pak napíšu

Mišule83
Kecalka 151 příspěvků 25.04.19 07:39
@Anonymní píše:
Ahoj, ano, chtěli by jsme, ale slyším kolem sebe tolik příběhů, kdy holky přišly o MS úplně, ze se toho taky trochu bojím :? Určitě pak napíšu

Neboj se, to je to nejhorší co bys mohla udělat. Ale mě se to teď kecá :D. Já jsem si začala v březnu číst tady diskuze a myslela jsem si, že už v životě neotěhotním. Vysazená HA po 9 letech, zítra je mi 36 a podívej. Povedlo se na první dobrou. Je to stále čerstvé, ale já doufám, že bude vše v pořádku.
Hoď se do pohody, moc se na to neupínej, zkus se méně pozorovat a čekej :hug:
Být tebou, tak bych neházela flintu do žita, nakup těhu testy a ob den testuj. Dobré jsou od Dr. Maxe - Lady Max. Ten mi detekoval dušíka velmi brzy, ale zase velmi pomalu nabírá po dnech na tmavosti, to se mi pak lépe osvědčil Mamatest a pak také digitální Clearblue, který má sice citlivost 25, ale detekoval mi těhu už cca 12 den po oplodnění.
Jsem zvědavá, jak se to u tebe bude vyvíjet. Držím palečky :srdce:

SussieS
Závislačka 3874 příspěvků 25.04.19 07:40

Jejda v klidu :) 3 dny zpoždění a ty už plašíš ztrátou menstruace. Tělo se po vysazeni rovná kolem půl roku, to že ze začátku se vše zdálo OK neznamená že už je se změnou tělo vyrovnané. Hlavně nechoď hned na vyvolavacky, nech to tělo odpočinout a vzpamatovat se

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 25.04.19 07:58

Já jsem měla po vysazení taky první a druhou menstruaci úplně na čas a v pohodě, ještě jsem si pochvalovala, že se mě netýká nepravidelná menstruace. A ejhle od dalšího cyklu už to šlo z kopce. Trvalo rok než se mi vše srovnalo tak nějak do normálu ;)

cernycajscitronem
Kecalka 219 příspěvků 25.04.19 16:48

Ja jsem po vysazeni HA měla cykly přes 50 dnů, ale i tak jsem otěhotněla hned napodruhé. Nic to neznamená, tělo si musí zvyknout.

Váš příspěvek
Reklama