3měsíční mimi nechce moc jíst UM

9
24.3.20 15:07

3 měsíční mimi nechce moc jíst UM

Dobrý den,
mám 3 měsíčního prcka (dnes přesně - ano narodil se na Štědrý den :D )
a můj problém spočívá v tom, že nechce moc jíst. Je na UM, pije nutrilon pro futura 1 v podstatě od narození a tak do 2. měsíce pil téměř ukázkově, 100, 140ml. Teď? Mám co dělat, abych do něj nacpala těch 100, většinou se podaří tak 60- 70. Hodně se u toho kroutí, vím, pohyb střev při jídle. Moc nesnese být při tom v náručí (jedině v noci, kdy ho mám zavinutého - to pije v polospánku). Tak ho mívám v leže, to se mi zdá lepší, ale hází sebou neskutečně. Čím to může být, že nechce? Nechci mu to nutit, když přibírá (sice málo, ale přibírá).Alergie to prý není, žádné reakce nemá, změnu mléka jsem taky zkoušela (měl pak zácpu, takže zpátky na nutril.) Jo a lahvičku máme Avent Natural, savičky jsem zkusila od 0 až po 3m. A co spurt, který trvá měsíc? Ale to by znamenalo, že by chtěl pít, ale on nechce…ach jo..jen se bojím, že to bude chtít časem čím dál míň :zed:…Měly jste to taky tak některá z vás?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27
24.3.20 17:41

Mám dceru (5 dubna ji budou 3 měsíce), také jsme na UM a máme Hipp combiotic, teď pije 180 ml ráno když se probudí (spí mi od 7 do 7) a krmim po 3 hodinach, taky jsem si teď všimla že už přez den nechce pít, z těch 180 ml mi nechá tak 100 ml. A to dřív pokaždé vypila všechno. Ale přibírá krásně takže pokud i tobě stále přibírá a neubírá a nějak nadměrně ne pláče tak bych to neřešila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama