3 měsíční miminko nechce spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anita000
Povídálka 29 příspěvků 17.12.18 20:20
3 měsíční miminko nechce spát

Ahojky mam dotaz. Pokud máte nápady, či zkušenosti budu ráda za vse :think:
Mam holcicku tedka 3 mesice byly. No a sabotuje mi usínání :( uz od zacatku jsem dala rezim ze v pul 7 se koupeme/ kdyz se nekoupeme tak v tu hodinu prevlekame do pyzamka a mazeme mastickou telicko.. Pred 7, v 7 je „vecere“ a jdeme spat.. Ona třeba usne u kojeni, nebo ji uhoupu ale tak za 20 min i mene znova vzhuru 8o takže kolobeh.. Nekdy uspavam i 2 hodiny nekdy chvilku… V noci mi někdy spi tak ze se bud po 3 hodinach budi, někdy po 2 :? K ranu vzdy 5 hodina tlaci.. Tak zahrejvame, vyprdime a zase usne… Nevíte čím to muze byt? Ve dne se ted naučila spat v nejakych svých intervalech treba pul hodky, nekdy hodku…
Kamaradky mi radej at davam prikrmy… Ale ja je nechci davat, podle mě je to blbost.. Mleko mam v pohode většinou kazde 3 hodky ji a to si rekne sama.. Nebudim ji to ne.. Podle ni… Prijde mi ze v posledni dobe to cimdal tim vic maminek resi prikrmy.. Přitom mléko se meni stejne tak miminko a vytvori se podle jeho potreby :) vstavani jsme si zvykly, ale priznavam nekdy je to natocne za ty noce :,( Jak to mate/mely jste vy s prckama a spanim?? ;)

Reakce:
Diana69
Kecalka 250 příspěvků 17.12.18 20:31

Já bych ji neuspavala,ja nechávala malou v postýlce a ona usnula sama kdy chtěla. Jen jsem ji kontrolovala, aby se nic nestalo.
Být tebou tak bych ji nechala ležet,pokud tedy nebreci. :)

Zaluzie
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 17.12.18 20:31

Ja myslím že to takle ma většina miminek, těch hodnych co od šestinedělí spi celou noc je minimum. Nase malá takto taky vstavala, do pul roku uspávání hodinu az dvě, vstavani po dvou hodinách, nekdy byla v noci hodku až dve vzhuru, vstavala v 5, usinala u kojeni, nekdy jsem musela kojit i nosit zaroven. No náročné to bylo ale brečet bych ji nenechala. Jsou kontaktní deti, kterým příkrmy ani sunar nebo kaše na noc nepomůžou. Po pul roce se uspávání zkracovalo, budila se mene, vstavala v 6. Ted jsou ji skoro dva, spi celou noc, vstava skoro v osm. Jedinej nešvar ji zbyl usínání u kojení. Nejsi v tom sama. :andel:

Anita000
Povídálka 29 příspěvků 17.12.18 20:34

@Diana69 to prave se ji nelibi… :grinning: :grinning:

Anita000
Povídálka 29 příspěvků 17.12.18 20:36

@Zaluzie tajy bych ji nenechala brecet… Je pravda ze kazde mimco je jine… Jsem rada.. Zase to beru tak je chvilku na svete ona to pochopi a nauci se.. Ja jsem prej do 3 let nespala tak po kom to asi ma :grinning: :grinning:

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 17.12.18 20:54

A kdybys ji nakojila v leže, před tím kojením přikryla její samostatnou peřinkou, aby necítila únik tepla, až se odkulis, to by neklapalo? Já takhle uspávala staršího, nepotřeboval krkat. Mladší jo, tak jsem nakojila, dala krknout, položila, přikryla a ještě nabídla prso a za chvíli byl tuhej.
Nicméně buzení po 2-3h mi přijde normální, mladší se kojil v šestinedělí co hodinu ve dne v noci, takže když se mu pak ten interval v noci natahnul na 2h, tak jsem byla šťastná jak blecha :lol:

zelenoockaa19
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 17.12.18 21:04

Měli jsme to stejný. Nakonec dlouho spala s náma právě proto abych k ní nemusela co chvilku vstávat :). Teď má rok a dva měsíce a pořád se ještě budí někdy i o třech hodinách a jindy spí celou noc… Dělala i to večer že se po půl hodině vzbudila a jeli jsme na novo… přešlo ji to asi v půl roce.

Janli
Kelišová 6871 příspěvků 17.12.18 22:31

Máš dítě v nejhorším období na spánek, ale tobě spí celkem normálně. Může být hůř, to mi věř :D . Příkrmy ani um nedávej, je to totální nesmysl, nic to nevyřeší. Když dítě nechce spát, tak nebude spát ani nacpaný k prasknutí. Prostě udělej to co všechny maminy před tebou. Vydrž, přejde to!

Kristynka22
Kecalka 319 příspěvků 17.12.18 23:17

Já už x krát četla, že ženský, co nezvládají vstávat co hodinu, dvě v noci nakojí naposledy třeba v 11 večer, dají spát a když se jim dítě za hodinu vzbudí, dají UM protože je víc zasytí a spí třeba 3-4h v kuse. I tak bych ale ještě třeba 3 měsíce počkala, třeba se to spraví :)

Katjerina
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 17.12.18 23:21

Mě usne jedině na bříšku, na zádech občas taky, ale jen na chvilku, na bříšku je klidnější. Přes den ho nechávám na zádech, to si povídá, mrská tam sebou, ale spát ani náhodou. To má oči jak angorák furt si je mne, zívá, ale neusne, když už je vzhůru dlouho a začne být protivnej, tak otočím na bříško a za chvíli chrupe, přes noc třeba i 5 hodin :D Až se bude kulit samo, tak si najde svoji polohu na spaní, do té doby zkoušet, na bok na bříško.

Anita000
Povídálka 29 příspěvků 18.12.18 08:00

Jo diky neco zkusim.. Kdyz ona se mi hned vzbudi kdyz chci polozit na brisko :grinning: :grinning: no zvladnu to to je jasny.. Co bych pro ni neudelala.. Diky holky :grinning: :kiss:

Anita000
Povídálka 29 příspěvků 18.12.18 08:06

@Katjerina a nepoblinka se nebo tak na tom brisku?? :think: :think: :think:

Katjerina
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 18.12.18 16:37

@Anita000 mám neblinkací miminko, naštěstí :D pokud mimi blinká, tak pohlídat a mít pod ním plínku, pokud spí tak by blinkat nemělo a kdyby náhodou, tak se mu rozhodně nic nestane. První syn blinkací byl a taky spal na bříšku, když blinknul tak se jsem ho utřela a vyměnila plínku, pokud to nebylo moc na převléknutí prostěradla. Mě na bříšku i líp prdí. Na zádech se s tím pere a nemůže to ze sebe dostat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >