3 měsíční miminko přestalo ze dne na den kakat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klarcaa
Povídálka 29 příspěvků 04.12.18 08:26
3 mesicni miminko prestalo ze dne na den kakat

Ahoj holky, mam 3mesicni holcicku, ktera mi krasne kakala 2× denne. Je plne kojena. A ze dne na den prestala kakat, ale ani tuk nema v plince jen curani. Uz 3 dny nic. Jsem z toho nesva, protoze se nikdy nestalo, ze by mela uplne ciste plinky. Prdi teda fest, ale nema vubec nafoukly brisko ma ho normalni. Zkousim espumizan, simethicon, fenyklovy caj a ted jeste zkusim hermanek. Je 14 dni po ockovani a presne pred 3mi dny kdy ji zacala zacpa jsme sni jeli dlouhou cestu v aute 9 hodin a cele to probrecela ale kakala teda za jizdy. Neni mozne ze jsem.ji zpusobila nejakY stres?

Přečtěte si článek: Zácpa u kojenců - co pomůže

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 04.12.18 08:31

@Klarcaa kojené dítě může kakat několikrát denně, ale také jednou za týden. Myslím, že se říká, že to má maminka řešit, když je to déle než 10 dní. Spíš jí začalo dobře fungovat zažívání, kolem 3.měsíce dozrává a malá stráví téměř všechno, co přijme :palec: :lol: kdyby měla zácpu, bude tlačit, plakat a mít bolesti. Pokud je v pořádku, nestresuj se :hug:

Zpavlí
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 04.12.18 08:33

Kojené děti nemusí kadit až 10 dní. Syn také najednou přešel s každodenního na jednou max dvakrát do týdne. Ptala jsem se Dr. a prý je to ok.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 04.12.18 08:59

Mám taky takovou zkušenost.Plně kojené děti můžou kakat i jednou do týdne,možná déle.Poprve jsem z toho byla taky vyplašená,tak jsem volala dr a ta mi řekla,že OK.

AAAjirina
Stálice 55 příspěvků 04.12.18 09:22

žádný strach, kojené děti nemusí kadit klidně týden i déle..

gwen15
Povídálka 30 příspěvků 04.12.18 09:27

Taky bych se nebála - u mladší dcery jsme to měli stejně. Z denního kakání najednou jednou za týden, za deset dní. Stoličku měla hustou jak pomazánka :D Důležité je, jestli je spokojený. Jen to znamená, že má zralejší trávicí soustavu a dokáže už vstřebat a využít většinu tvého mléčka. Pokud jsi z toho nervózní, klidně brnkni doktorce. Taky jsem to s naší řešila, i když jsem věděla, že je to normální - prostě sichr je sichr :D

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 04.12.18 10:03

Mam 4 mesicni plne kojenou a taky to tak bylo, ted kakala po 10 dnech a je v pohode. Jako novorozenec 10× denne. Kdyz neboli brisko, prdi a ma mokre plinky tak jsem v klidu.

-Evka-
Závislačka 3732 příspěvků 04.12.18 15:06

Syn okolo čtvrtého měsíce také začal kakat cca 1× za 7-10 dnů. Vydrželo mu to do přechodu na UM před sedmým měsícem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >