Reklama

3 měsíční miminko škytá už 4 hodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M197
Stálice 78 příspěvků 27.08.18 09:00
3 měsíční miminko škytá už 4 hodiny

Ahoj maminky.
Syn - 3měsíce - škytá už 4 hodiny v kuse (už je z toho pěkně naštvaný). Zkoušela jsem mlíko, čajík i jiné rady z internetu ale nic nepomohlo. Doktorce jsem volala, prý máme přijít, když to nepřejde ještě hodinu. Jen se chci zeptat, jestli někdo neměl podobou zkušenost?
Děkuji za rady!

Reklama

Reakce:

Šerri
Stálice 79 příspěvků 27.08.18 21:23

moje malá taky hodně často škytala, škytala hodně v břiše a první 4 měsíce klidně i 8× za den. Bylo to ze špatného odbrknutí. Musíte dítě nechat pořádně odbrknout a pak by se škytavkou mít problém nemělo.

Yasmina21
Kecalka 426 příspěvků 28.08.18 06:17

Jak to se synem dopadlo? Přestal nakonec sám? :hug:

M197
Stálice 78 příspěvků 07.09.18 10:57

@Yasmina21 po 5 hodinách jsme vyrazili k doktorce. Malý chytil v kočárku děsný hysterák (nemá ho rád) a z toho řevu přestal škytat :potlesk: 8o :lol: Takže jsme to otočli a jeli domů.

Yasmina21
Kecalka 426 příspěvků 08.09.18 08:15

@M197. Tak to je super :lol: :palec: Hlavně že je v pořádku :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Začíná devátá StarDance je tady: kdo je na prášky a co nám řekl Chlopčík?

Devátá řada oblíbené taneční soutěže je konečně tady a s ní přišlo také mnoho... číst dále >

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >