3měsíční přes den nespí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Foxisssss
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 03.11.14 13:43
3 mesicni pres den nespi

Ahojky holky, nejdu ani tak pro radu, jako spis vypsat se a zjistit, zda to ma nekdo stejne/podobne jako ja.
Mam 2,5letou slecnu a 3mes mimco a prave ta mladsi prakticky od narozeni nespi pres den. V noci to jakztakz jde. Tim, jak nechce spat, tak odbourala spanek i te starsi. A navic posledni dobou nechce spat ani v nositku, a dokonce ani v kocare. Takze cely den jen knoura, ba i place a neni k utiseni v naruci, v houpatku, nic nefunguje a jsem vyrizena, jelikoz bych se rada venovala i te starsi, ktera byla pravy opak jejiho denniho rytmu, spala v noci a spala i pres den…

Reakce:
geilens
Závislačka 4621 příspěvků 03.11.14 13:45

Zkoušela jsi Karpa?

cverunka
Závislačka 2843 příspěvků 03.11.14 13:45

@Foxisssss Já měla stejně nespavé a ukňourané, někdy přímo uřvané mimino. Nepomáhalo chování, houpání… Nakonec jsme zjistili, že nejlépe usne sama v postýlce. Prostě má ráda svůj klid.

B EL
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 3 inzeráty 03.11.14 13:48

Naše taky ze začátku vůbec nespala, nemohla jsem si přes den uspat, ale ani pořádně v noci. Bylo to hrozné, spravilo se to samo kolem čtvrtého měsíce kdy jsme zavedli režim a pak už to bylo dobré přes den i v noci. Dodnes potřebuje režim. Jak se rozhodí, tak je to v..

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 03.11.14 13:55
@geilens píše:
Zkoušela jsi Karpa?

Souhlas :palec: Vyzkoušej a bude to určitě lepší

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 03.11.14 13:57
@celipipka54 píše:
Souhlas :palec: Vyzkoušej a bude to určitě lepší

Přesně, mě to zachránilo od Bohnic :mrgreen:

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 03.11.14 14:01
@geilens píše:
Přesně, mě to zachránilo od Bohnic :mrgreen:

Já to u první dcery neznala, tak mi malem fakt hráblo :lol: U druhé už vim, takže uspávání trvalo max 5 minut, a to jen když byla už hoodně rozhozená. Teď jsou jí 3 měsíce a už jí stačí jen něčí blízkost a je spokojená. :dance:

Foxisssss
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 03.11.14 14:11

@geilens
Ano, zkousela, lec fungoval max 2× nekdy po prichodu z porodnice :-( ted uz nezabira absolutne nic :-(
Mmch. taky si cpe rucicky do pusy, pritom najezena je, ale to prisuzuju spis tomu, ze poznava sve telo :-)

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 03.11.14 14:52

@Foxisssss ručičky neřeš, moje si je cpe už 2 měsíce a nikde nic :mrgreen:
ono je potřeba u toho vydržet, sama si na to musí zvyknou, nejde to tak že hned napoprvé vytuhne za 5 minut

Foxisssss
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 03.11.14 15:18

Mne nekdo zavinout a houpat se mnou, tak vytuhnu raz dva :-D

pkz
Závislačka 4480 příspěvků 03.11.14 15:50

Já bych taky doporučila pevně zavinout, i ručičky, aby jí nebudily. Hladem to nebude?

Foxisssss
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 03.11.14 16:29

Kdyz ji dam prso, nechce a to i po opakovanem pokusu…

Tunrida
Hvězda diskuse 49276 příspěvků 03.11.14 23:21

Já jsem u syna dost dlouhou dobu nesměla přetáhnout 2 hodiny bdění, jinak doma nastávalo peklo. Po cca hodině a půl vzhůru se zase začalo chystat na spaní. Téměř od narození potřebuje na spaní a usínání svůj klídek.

Foxisssss
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 07.11.14 13:08

Tak jsem prisla na zajimavy fakt. Kdykoliv mame tatinka doma, tak holky jsou uknourany, ald jakmile je cely den v praci, tak jsou jak andilci, kuprikladu ted obe spi… muze mit nejakou souvislost fakt, ze by z nej citily podrazdenost a napeti z prace a proto se tak chovaly?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >