3 měsíční se budí co hodinu

542
31.10.19 05:42

3 měsíční se budí co hodinu

Ahoj, mám 3 měsíce staré miminko, které
se donedávna budilo jednou nebo spalo i celou noc (od 21 do 5). Už druhý týden je ale vše jinak a budí se co hodinu. Někdy pije hodně, jindy trochu. Přes den je také víc plačtivý než dřív, kromě asi hodinky v kočárku nespí vůbec. V noci tedy nepláče, jen kňourá a převaluje se, ale přestane až když si ho dám k prsu. Spím s ním v posteli. Předtím měl trochu rýmu, myslela jsem, že je to tím, ale teď už ji nemá a budí se čím dál víc. 8o Čím to může být? Začínám pomalu najíždět do zombie režimu - přes den se jen ploužím po bytě a nic neudělám. Vaří mi manžel a jím až večer když přijde z práce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1794
31.10.19 06:21

Vydrž, je to jen období. Za týden to zas může být jinak. Je možné, že už mu lezou zuby nebo má růstové bolesti. U nás platilo, že když se nevyspal kvalitně přes den, tak neměl energii na hlavní spánek dne ( :lol: ). Přesně v tomhle věku mi dělalo problém ho přes den uspat a tak přišel na řadu fén. Nechala jsem ho tak dvě hoďky vzhůru a pak už si potřeboval zdřímnout, ale nemohl zabrat. Tak jsem zapla v ložnici ten fén a do půl minuty usnul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
785
31.10.19 06:45

Jak pise @zuzikka taky mi prijde, ze pokud se malej malo vyspi ve dne, nocni spanek ma horsi… A ac se muj trimesicnak tvari jako velkej chlap, co mezi kojenim spat nepotrebuje, osvedcilo se mi pres den to same - po dvou hodinach bdeni nabidnu spanek - polozim do kolibky, dam dudel a zacnu cist knihu… Vetsinou staci par vet a je tuhej… (nekdy to nezabere, ale to je tak jeden pripad z sesti) :-) A s nocnim kojenim neporadim - od porodnice take prespaval celou noc, pak prisel rustovy spurt (ktery je ted nejspis I u vas) a od te doby mame jedno nocni kojeni navic… @Linduš91 A pridavam se ke knourajicimu a prevalujicime se diteti v noci! :-) Vsem vzdycky rikam, ze nas by se spis usmudlal, nez aby zaplakal, ze ma hlad… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
31.10.19 07:14

@Linduš91 spanek deti se proste meni. Holt musis vydrzet. Muzou se mu tak chystat i zoubky pomalu v kosti, to taky boli. Zkousela jsi namazat dasnicky? ;) Dcerka spala krasne (celou noc) do cca 6 mesicu a od ty doby celou noc nespala (bude ji v peosinci rok a pul). Nekdy se budi co hodinu, nekdy jen 2× za noc. V podstate podle toho, jak ji zrovna trapi zuby :nevim: nekdy si taky pripadam jak zombie :mrgreen: ale uz jsem se docela navykla a to jsem byla vzdycky strasnej spac :mrgreen: kdyz uz je krize, jdu s malou pres den spat, chodis taky? ;) v kocarku uz mi nespi. Jdeme proste dopo ven, pak domu, kde se vyspi a ja aspin neco udelam, a odpo zas ven ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7865
31.10.19 07:43
@Linduš91 píše:
Ahoj, mám 3 měsíce staré miminko, které
se donedávna budilo jednou nebo spalo i celou noc (od 21 do 5). Už druhý týden je ale vše jinak a budí se co hodinu. Někdy pije hodně, jindy trochu. Přes den je také víc plačtivý než dřív, kromě asi hodinky v kočárku nespí vůbec. V noci tedy nepláče, jen kňourá a převaluje se, ale přestane až když si ho dám k prsu. Spím s ním v posteli. Předtím měl trochu rýmu, myslela jsem, že je to tím, ale teď už ji nemá a budí se čím dál víc. 8o Čím to může být? Začínám pomalu najíždět do zombie režimu - přes den se jen ploužím po bytě a nic neudělám. Vaří mi manžel a jím až večer když přijde z práce :mrgreen:

Vydržet a pomáhat si s manželem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
31.10.19 19:23

@Kukacka123 Díky, ty zuby to klidně můžou být, hodně si cpe věci do pusy a žvýká…Přes den s ním nespím, protože kromě kočárku neusne. A i v kočárku spí jen cca hodinku a to se musí pěkně plynule točit kolečka, jinak je v tu ránu vzhůru.
@zuzikka U nás trošku funguje relaxační hudba a zvuky lesa, ale moc ne. Zalomí na pár minut u prsu nebo v náručí, ale položením do postele to končí :roll:

Jinak s nespáčem už zkušenost mám. Dcera momentálně 4-letá mi poprvé prospala celou noc ve 3 letech. Špatně spala od porodnice, v noci vyžadovala kojení a nošení co hodinu do roka. Jen se modlím, aby tohle nebyl podobný případ, protože velmi nerada vzpomínám na to, jak mi v té nejhorší době bylo i jak jsem vypadala…Jak vymačkaný citron :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
31.10.19 19:56

@Linduš91 No, tak to by zoubky byt mohly… :think: tak nejaky ten gelik treba, aspon na chvilku to zklidni…a spani v kocarku, ktery musi jet, taky znam :mrgreen: jsou to lumpici :mrgreen: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat