3 měsíční se začalo vztekat

Anonymní
22.5.20 09:47

3 měsíční se začalo vztekat

Ahoj maminky, mám dotaz ohledně vztekání mimča. Do tří měsíců klidný, plakal, jen tehdy když měl hlad, v kočárku vždy krásně usnul. Ale teď od toho 3. měsíce se nám začal vztekat, je to takový jakoby hysterický typ pláče, který se stupňuje :( Doma je úplné zlatíčko, často se směje, ale jakmile jedeme k lékaři na kontroly, tak začne řvát jen co ho položím na podložku a řve celou dobu, co jsme tam, stejně tak poslední dobou v kočárku. Jsme venku třeba 15 minut a začne řev. Jediné, co vždy zabere, je nosit ho v poloze, jako na odříhnutí, to přestane hned i se začne usmívat, jinak nezabere nic a to už jsem zkoušela kde co. Jenže jak ho položím, spustí nanovo. Chodíme teď 1×týdně i na cvičení a pokaždé je to pro mě stres i u procházek, aby zase nezačal vyvádět. Měli jste třeba podobnou zkušenost? Nebo je tohle normální?? Díky za rady :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1547
22.5.20 09:57

No a co by taky furt delal, Koukal do nebe? Jasné ze ho zajímá svět kolem, který vidí, když se nese a ne v kocare

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9138
22.5.20 10:07

Si pamatuju, jak jsem jezdila s hlubokým kočárem se složenou striskou pod vysokejma stromama, to bylo jediný co pomáhalo. Prostě aby malá něco videla. Nebo můžeš dát do nosítka. Ale to že pláče u doktora nebo kde to nezná, tak to vlastně patří k dobremu sociálnímu zrání, prostě nechce být tam, kde se mu to nelíbí a umí se ozvat. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
22.5.20 10:15

Tak už začíná vnímat svět okolo :) vse ho zajímá a když se nese tak má větší rozhled. Bylo by dobré se uklidnit a neřešit zda začne plakat, miminko to z Vas cítí, že jste nervózní.
Co se týká toho kočárku zkusila bych dát dolů boudu ať toho vidí víc, malá mi takhle pozoruje stromy a ejhle pak spí. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
880
22.5.20 10:38

Ty jo holky, to si fakt myslite, že miminka jen spí, jedí, dělají do plínek a smějí se? :nevim: Mě tohle přijde úplně normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
22.5.20 10:53

To se teprve zacne vztekat :lol: tohle je sranda :lol: tohle prejde, az ho vic zacnou zajimat hracky a vlastni ruce…realne vztekat se zacne pozdeji, a to bude horsi.. zkus ho davat vic na brisko, kocarek s pruzorem je na to super…a jinak ta skolpena steiska a stromy, to bylo taky moc oblibeny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
22.5.20 19:46

Musim se přidat.. Mám 11 týdenního chlapečka a procházky s ním jsou peklíčko. Dáme ho do kočárku, usne tak na 40 minut max, pak se probere, chvilku kouká a začne plivat dudlík a hystericky plakat. Takže co dva kroky vracím dudel zpátky do pusenky a pak už ani to nejde, protože jak řve, tak ten cumel má v pusince jen tak „hozenej“ :D Napadlo mě, že by to mohlo být tím, že nevidí, ale nemůžu sklopit boudu kočárku, když svítí sluníčko, protože by mu to vypálilo očka.. to šklebení a řvaní, když se tak náhodou stane stojí za to.. Když sem byla těhotná, tak sem si malovala, jak budeme chodit 2× denně ven a že se Martínek vyspinká, já projdu, pokochám jarní přírodou atd a místo toho mám nervy, nespící a řvoucí dítě, který je ve výsledku přetažený, protože prd spí. :D Jestli ho tohle nepřejde, tak mě brzo trefí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4955
25.5.20 00:59

@Listicka13 Kup šátek nebo nosítko a miminu klobouk a můžeš se procházet celé dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
25.5.20 11:07
@rozand píše:
@Listicka13 Kup šátek nebo nosítko a miminu klobouk a můžeš se procházet celé dny.

To bohužel nemůžu. Chodíme na rehabilitace s natrženým kývačem hlavy a nosítka a šátky nám zakázali. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama