3měsíční syn si na tygříkovi cucá ruku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.10.21 18:20

3 měsíční syn si na tygříkovi cucá ruku

Prosím o radu, dle doktorky máme syna kvůli slabším držení hlavičky dávat na tygříka co nejčastěji, syn hodně přes den m spinká a kojime co tři hodiny někdy i co 2,5 hodiny. Takže když ho dám na tygříka je vždy hladový, zvrací totiž na tygříkovi o hodinu po kojení, takže dávám jen když je nenajezený no a tady vzniká problém. Syn si jako hladový dává prsty do pusy, a to dělá i na tygříkovi, místo držení hlavičky je na jednu stranu a prsty v puse, vůbec nevím, co s tím? I když trošku nakojím, tak je to stejné… Nemáte radu, co s tím? Ruku mu schovávám pod plinu a tak si dá do pusy plinu…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
618
10.10.21 18:25

Na tygříka se i dítě nosí nebo drží.. Nahla bych ho tak, aby nebyl úplně ve vodorovné poloze (aby neblinkal).

My jsme měli přikázáno takto miminko nosit, přenášet, právě pro posílení svalů. Ne s tím nahnutím, ale tak bych si pomohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.21 18:28

@Modra1 ano takhle ho přenášíme, nosíme, ale syn má skoro 7 kg, takže se hodně pronese, navíc já jsem velmi drobná a unesu ho jen chvilinku…

• Citovat
  • Nahlásit
618
10.10.21 18:46
@Anonymní píše:
@Modra1 ano takhle ho přenášíme, nosíme, ale syn má skoro 7 kg, takže se hodně pronese, navíc já jsem velmi drobná a unesu ho jen chvilinku…

Bohužel. Měňte ruce. Dudlík nechce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
10.10.21 19:12

Tříměsíční dítě si bude strkat ruce a všechno v nich do pusy, i kdybys s ním točila kolem jeho osy (nadsázka, samozřejmě). Zkus dudlík nebo nosit vyvýšeně, ať může koukat před sebe. Pokládej si ho v tureckém sedu přes stehno, nechávej na bříšku a zkus mu ukazovat nějaké hračky nebo něco výrazného, hrajícího, ať zvedne hlavu. To se poddá. :) náš bude mít za 14 dní čtyři měsíce a v puse má buď ruce, hračky, flašku nebo dudlík. Prázdnou ji nemá snad nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
10.10.21 19:13

Jinak taky má 7 kilo. Když nemůžu, sednu si a opřu si ruku o stehno, případně si ho na to stehno rovnou dám. :) ale ruce si zvyknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat