3 roky čekání na // a stále nic, jak se nezbláznit?

1394
25.6.13 12:51

3 roky čekání na // a stále nic a jak se nezbláznit

Zdravím všechny holky dlouhosnažilky. Zakládám toto téma páč ve všech co jsem našla už jsou těhulky. Potřebovala bych si pokecat s holkama co jsou na tom stejně jako já. Podle lékařů a všech vyšetření jsem zdravá já i můj přítel ale i tak nám stejně nejde otěhotnět. Chtěla bych vás tímto poprosit a rady a zkušenosti jak na to „nemyslet“ a co vám pomáhá se z toho všeho nezbláznit :mrgreen: děkuji předem za reakce a odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1059
25.6.13 12:56

@Réza 26 ahoj, také už se dlouho snažíme. Bohužel přes doktory, protože u nás je problém u chlapa. Jednou už se mi i povedlo otěhotnět, ale bohužel to skončilo zamlkým těhu ve 13tt :( Vz se snažíte doma, nebo také pomocí caru? Jinak s psychikou bych také potřebovala poradit, nemyslím na nic jiného, než na miminko :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
25.6.13 13:08

Příspěvek upraven 11.12.13 v 12:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3361
25.6.13 13:12

@Réza 26 dělat pro to všechno…jít do CARU a nevzdávat to po neúspěchu. jeden čas jsem brala NOVOPASIT sirup-na nervy, je na přírodní fázi. Nám se zadařilo po několika neuspěchách v IVF, po každém neúspěchu jsem vždy jen žila tím, že ten další třeba vyjde…a snažila se nějak zabavit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11150
25.6.13 13:22

Ja otehotnela az tri roky po svatbe, ale ja teda vedela, ze se mi nechce na asistovanou reprodukci. Proste jsem se szila s tim, ze muzu bejt uzitecnej clovek i bez deti - vedela jsem, ze bych chtela (taky jsem pro to neco delala, napriklad chodila na cinskou medicinu), ale taky ze svet nekonci, kdyby to nevyslo. A ono to pak vyslo.

Moc drzim palec, at to taky tak dopadne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14112
25.6.13 13:29

Ahoj přidávám se ted to budou u nás dva roky, zkusili jsme zatím vše, ale bez úspěchu, ted to necháváme zase na přírodě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
25.6.13 13:30

Už jste byli v reprodukčním centru??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
25.6.13 13:30

@Réza 26 ahojky holky na to není rada, my se snažíme 4 rokem, v dubnu jsem absolvolava 2 IVF neuspešně :-( řekla jsem si, že na poslední pokus pujdem az příští rok, potřebovala jsem dořešit praci a chytli mě záda, kamaradka mi poradila kineziologii tak jsem se tam objednala(musím ji zrušit), smířila jsem se stim, že se nám to letos nepovede. a ejhle jsem odhadem 10tt. ve ctvrtek du na kontrolu tam mi řekne dr. víc, nevím jak ani kdy páč se to nedá brát podle MS mám ji jak na houpací dráze problém je u mě mám PCO, hlavní je že se to povedlo. :dance:
Držím palečky i vám ať se zadaří, začněte tancovat nebo předělávat barak cokoli co vás nachvilku zaměstná od toho nato pořád myslet :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26642
25.6.13 13:31

Ja otehotnela, kdyz jsem zacala po dvou letech uvazovat, jestli si zaplatit ivf, nebo si koupit motorku a misto mpv auto bez strechy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
25.6.13 13:53

Teda holky tak rychle reakce jsem ani necekala :) v centru jsme jeste nebyly ale gyndarka mi vypise zadanku az za dva mesice. byla jsem na laparce a tam mi nasly maly loziska endometriozy ale pry u me to nemelo zadny vliv na plodnost. musim priznat ze me rozsekaln to kamaradcino tehotenstvi. ja ji to preju a moc ale i zavidim :( a nejhorsi je ze mi tvrdi ze jsem zdrava tak kde delam chybu :( sazim se zit zdrave cvicim ale asi si reknu driv o tu zadanku a uvidime. bohuzel nemame moc nasetreno tak mam strach abybh zaplatila ten car

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14112
25.6.13 13:58

@Réza 26 můžeš nejdřív jako já zkusit IUI ty jsou zdarma 7× do roka jen platíš léky kolem ale to je tak do 300kč. Nám bohužel ani tohle 5× nepomohlo pak už jsem to nechtěla, protože mě to stresovalo. Teď jsme podstoupili IVF vše vypadalo skvěle zavedli mi super embryjko, v pátek jsem se dozvěděla z krve výsledek a do neděle jsem v kuse brečela! Stálo to dost peněz, není na to jít znovu hned, spíš se psychicky zaměřím na cvičení trošku zhubnu a budu doufat, že psychika se zabaví a tělo bude pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26642
25.6.13 14:04

@Réza 26 do caru muzes i bez zadanky, proste si tam zavolas a objednas se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1059
25.6.13 14:09

@Réza 26 zavolej si hned, protože budeš čekat 3 měsíce na první schůzku (žádanku stihneš mezi tím vyřídit) a opravdu dobře vyber car. Já jsem měnila, protože přístup v jednom mi hodně neseděl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14112
25.6.13 14:10

@PavlaPir v kterém si byla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1059
25.6.13 14:21

@MisTer napíšu ti sz nechce se mi to tady moc rozebírat