3 různé vysoké školy - jakou vybrat

Anonymní
5.7.21 21:31

3 různé vysoké školy - jakou vybrat

Dobrý večer
Poslední roky se dosti hledám, nikdy jsem neměla vyhraněné koníčky ani zájmy.
Po maturitě jsem šla studovat na VŠE, protože v tomto oboru pracuje má mamka. V průběhu studia jsem s tím chtěla seknout, nebavilo mě to a cítila jsem že by mě ani ta práce po studiu nebavila.
Proto jsem si podala přihlášky na pajďák a na dentální hygienu, tak jsem to prostě cítila.
Teď mám za sebou úspěšně prvák na VŠE a jsem všude přijata a nevím jak se rozhodnout. Moje okolí na mě hrne různé a kolikrát odlišné názory a já už moc času na rozhodnutí nemám.
Líbila se mi možnost dělat dentalku a dálkově si dodělat VŠE abych nezahodila ten rok, ale to nejde nemám 5 let praxe.
Proto se ptám na váš názor kdo máte zkušenosti se studiem nebo v jednom z těchto 3 oborů pracujete a řeknete mi cokoliv (uplatnění, vyhody a nevyhody, zkušenosti) Vím že vše má své pro i proti.
Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13497
5.7.21 22:32

Tohle mas tezke, mne je 40 a s odstupem let vidim, ze jsem asi VS mela volit jinak, jenomze ve 20 clovek nevi to, co vi ve 40. Kazdopadne jsem vystudovala celkem zajimavy obor a i kdyz to neni uplne do puntiku ono, nasla jsem si nejakou niku, ve ktere se citim dobre a kde snad dokazu prispet tim, ze neco umim. Asi hodne zalezi na Tvem zebricku hodnot, jestli mas na vrcholu dobry vydelek nebo spis prospesnost druhym. :think: V kazdem pripade preji stastnou ruku. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
5.7.21 22:38

Na VSE bych se vyprdnula, pokud te nebavi, stejne mas hotovy pouze jeden rok, takze bys moc neztratila. Ja osobne bych volila dentalni hygienu, je to velice zajimavy obor, pro me teda. No ale tohle ti asi nikdo nedokaze moc poradit no, je to na tobe hlavne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat