3 sezóny v pekle - lze ještě někde vidět v kině?

12071
3.5.11 21:07

3 sezony v pekle lze ještě někde vidět v kině?

Vím, že už je to na dvd, ale ráda bych to viděla v kině, nevíte někdo? Třeba i tip na klubová kina, co hrají starší filmy. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5733
3.5.11 21:11

To nevím , je to skvělej film,v kině to bylo opravdu jiný než na dvd, ta atmosféra tě vtáhne. Hádek je jedinečnej, pro mě je to skvělej film, ale četla jsem jak to kritici poplivali, jenže pro mě platí pravidlo, co se nelíbí kritikum, se líbí lidem.

Mohli by to opravdu hrát malý kina, ne mulťáky, takže zapátrat na netu, ale zase to není tak starý, aby to už opakovali, jako vzpomínkový film. Premiéru měl loni? Nebo předloni? :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
3.5.11 21:18

Je to starý dva roky a loni ho ještě tu a tam hráli, ale teď ho na internetu nikde najít nemůžu :( Ježiš, tys mě nalákala ještě víc, jsem na to natěšená, tuším, že se bude líbit jak mně, tak manžovi. Ale kde ho najít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5733
3.5.11 21:27

To netuším, ale to musíš vidět…Stojí to za to, na konci jsem si moc přála, :mrgreen: ať se v tom filmu stane zázrak a skončí to dobře, abych mohla jít v klidu z kina domů..... Nebudu psát, jak to dopadlo, nech se překvapit. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
3.5.11 21:35

Tak tos mi dala, teď se mi o tom bude zdát, jak to kde najít… Přinejhorším to koupím na dvd, ale není to ono :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
3.5.11 22:32

Elisko myslim, ze to budou davat na CT1 v ramci cyklu Rozmarna leta ceskeho filmu, myslim, ze to pripadne na rok 2009, cili za 14 dni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
3.5.11 22:33

Díky moc za tip :) Určitě zkouknem, ale kino je kino..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5733
4.5.11 20:52
clovek píše:
Elisko myslim, ze to budou davat na CT1 v ramci cyklu Rozmarna leta ceskeho filmu, myslim, ze to pripadne na rok 2009, cili za 14 dni

Tak je pro mě super informace, ten film miluju, takže hurá za 14 dní na Rozmarných létech 2009… :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama