3. trimestr zácpa a silné tlačení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 19:37
3. trimestr zácpa a silné tlačení

Je to trapné, ale nedá mi to a zeptám se :oops:.
Normálně trpím spíš na průjmy, ale včera a předevšírem jsem nějak plácala pátý přes devátý, pár dnů jsem nebyla na wc a dneska to přišlo, jenže se to absolutně nedalo. Tlačila jsem, že jsem myslela, že mi praskne cévka, břicho jako kámen, prostě děs, a bohužel bez velkého úspěchu. Už jsem si dala vlákninu a švestkový kompot, ale od toho tlačení mě už hodinu bolí v levém podbřišku. Ne nějak moc, ale cítit to je. Nemohla jsem si nějak ublížit (34 tt)? Na internetu se všude dočítám, že ne, ale přecijenom stejným tlačením se vypuzuje dítě, tak mám strach. :zed:

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23281 příspěvků 22.04.19 19:43

Zkusila bych nahřát břicho a zadek teplou vodou a až půjdeš na záchod, vezmi si nějakou stoličku pod nohy, ať máš kolena výš, než kyčle.

Kotatko03
Echt Kelišová 8579 příspěvků 22.04.19 19:46

Mne hodne pomaha Psyllium :-)

Kassor
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 22.04.19 19:47

Kupte Forlax, ten me v tehotenstvi zachranil :palec:

Kriss Tina
Extra třída :D 10165 příspěvků 22.04.19 19:49

Stoličku pod nohy, tu praktijuju od půlky těhotenství, břicho se víc zmackne. Jinak bych se nebála, miminku to neublizi a abys porodila potřebuješ kontrakce, jenom tlačení mimčo nevypudi

Beckyttine5
Kecalka 483 příspěvků 22.04.19 19:50

Já bych zkusila použít Easylax, pouziva se to při zácpach i u miminek, tak myslím, že to nemůže ani v těhotenství nějak uškodit.. nebo si nechej něco předepsat přímo u gynekologa, až tam půjdeš..vím, že se dával dříve nějaký gel, ale pak jej přestali vyrábět a teď nevím..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 20:26

Mě pomáhal Magnosolv, pila jsem ho celé těhotenství, stačilo mi i půl sáčku denně a šlo to jako po másle :mavam:

Váš příspěvek
Reklama