3týdenní mimčo se nemůže vykadit

116
10.5.20 13:36

3 tydenni mimco se nemuze vykadit

Ahoj holky, prosim o radu. Mala bude mit 3 tydny a uz treti den se nemuze sama vykadit, pritom porad tlaci. Vcera sem musela dat 2× rourku, je to desny jedlik takze mela uplne mega brisko chudak. Mam vahu, takze vim ze mlicka mam dost, cura az az. Nenapada vas co by to mohlo/ cim by to mohlo byt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

795
10.5.20 13:44

Já jsem musela syna od narození denně rourkovat. Může to být cokoliv, u nás to byl Kiss syndrom. Po první terapii (v 8. týdnu) už to bylo ok a už nikdy jsem nemusela rourku použít. Může mít zatím jen nedostatečně zpevněné svaly, asi nikdo ti to neřekne na 100 %. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.20 13:45

@Markii2 To budou možná tříměsíční kolíky, klasický prdíky, zkuste dávat před každým kojením Espumisan nebo jiný přípravek na prdíky. A uvidíte zda se holčičce uleví. Náš syn na to tpel skoro půl roku. Ještě zkuste bříško masírovat a nebo cvičit nožičkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
610
10.5.20 13:49

Když byla dcera novorozeně používala jsem rourku denně abych ji ulevila.
Pak to samo přešlo a začala kakat sama :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8005
10.5.20 14:23

Je to normální. Prdíky, koliky a k tomu nedostatečně vyvinuté břišní svaly. Pomáhala jsem oběma dětem teploměrem do 4-6 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
10.5.20 14:54

@GirlsNick fakt? Vsude pisou ze by se to nemelo ze si mimca zvyknou. Ale uprimne je to jedina zachrana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
10.5.20 14:54

@Aduš8 myslite ze ten teplomer je setrnejsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8005
10.5.20 14:56

@Markii2 myslím, že je to úplně jedno. Nesehnala jsem u nás rourku, tak jsem pomáhala teploměrem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
610
10.5.20 17:59

@Markii2 No malá trpěla jako blazen a tohle byl jediný způsob jak ji ulevit. A ano mimina si zvyknou, až se neučí poradně zatlačit sami.
Nebudu se dívat na svoje dítě jak se svíjí v křečích. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama