3týdenní miminko a bolesti bříška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lolaOV
Stálice 71 příspěvků 19.06.19 07:48
3 týdenní miminko a bolesti bříška

Ahojte maminky, máme doma 3 týdenní mimčo a posledních pár dní neustálé pláče a kroutí se apod. Když usne, tak jedině u prsu, spí pár minutek a za chvíli se zase vzbudi a pláče a kope nozkama, krouti se atd. Uklidnim ho jedině u prsu, dudlik stále odmita. Přestala jsem pit mléko, jelikož mi přišlo ze maly měl potom ještě větší bolesti. U prvního jsme toto neměli, takze nejak moc nevím co zabírá, ale určitě na každé mimčo něco jiného. Jinak přes den spí lépe než v noci :zed: Koupili jsme Infacol ale přijde mi, že moc nepomáhá, nebo spíš vůbec. Vcera jsem koupila nějaké probiotika neco jako je Biogaia, ale omylem jsem je nechala asi cca 3 nebo 4hodky na lince místo v lednici, budou ještě fungovat? Jinak uz teda nevim jak mu pomoct :(

Reakce:
Veerr
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 19.06.19 07:55

My to zvládli s Babycalmem a Biogaiou, mazali jsme na bříško Pupík, z DMka nahrivaci peckovy polstarek a houpali jsme v náruči. Uklidnovaly ho písničky a nejlépe přímo zpívání :D nás to trápilo hodně dlouho :roll: na kapky bych možná zavolala do lékárny, aby ti řekli

hipisek84
Závislačka 3033 příspěvků 19.06.19 07:56

Ahoj, nemůže mít růstový spurt? Ty probiotika budou určitě v pořádku.

lolink
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 19.06.19 08:32

Mne zabiral espumizan. Biogaja to strasne zhorsila. Musela jsem ji prestat davat. Kazde dite snasi neco jineho.

ludmilaadamkova
Závislačka 2760 příspěvků 19.06.19 08:54

Nahrivaci polstarek vyvarovat se mleka orisku vseho co nadyma.. pit fenyklovej caj.. pomohla biogaia ale postupne a cas. m prvni 3 mesice byly proste krizovy.

LuciMik94
Kecalka 106 příspěvků 19.06.19 09:04

Dva mesice jsem jedla jen kureci na soli bez koreni, bilou ryzi, mrkev, jahly a varene jablko. Masirovala jsem brisko fenyklovym olejem. Po vsem ostatnim plakala, kroutila se a mela prdiky. Zadne kapky nebomohly, probiotika jsem uzivala od tehotenstvi.

suzka1
Kecalka 291 příspěvků 1 inzerát 19.06.19 09:16

Dávej jeste na brisko, at si krkne nebo uprdne. Pokud by se kroutila už šíleně moc, zkus ji dat plenku pryc, dej ji nozicky nahoru a palcema pulky zadecku od sebe. Bud si prdne, nebo pokajdi, ale ulevi se ji. Samozřejmě jemne, ale zkus to. A hodně houpej nebo kocarkuj, tam to taky drnca. A kapicky zaberou třeba až po týdnu, tak to často nestridej.

Váš příspěvek
Reklama