Měsíční miminko přes den nespí

18
17.2.20 19:05

3 týdenní miminko přes den nespí.

Ahoj, jdu si pro radu, mám 3 týdenní dcerku a přes den mi dohromady naspi max 3-4hod., stále se budí, skoro celý den proplace a kroutí se - myslím, že to jsou prdiky. Dávám si probioticke kapky a Babycalm, ale přijde mi že to nezabírá. Máte někdo odskouseno něco jiného? Už jsem zoufalá a nevím co s ni s chuderkou malou. (masticku pupík a nahrivaci pytlík máme) :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

576
17.2.20 19:10

Musis zjistit, co na ni zabira ;) nam nejvic pomaha cviceni nozkama, satkovani a spani na brisku. Ale i tak je to nekdy o nervy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
17.2.20 19:19
@Holinac píše:
Ahoj, jdu si pro radu, mám 3 týdenní dcerku a přes den mi dohromady naspi max 3-4hod., stále se budí, skoro celý den proplace a kroutí se - myslím, že to jsou prdiky. Dávám si probioticke kapky a Babycalm, ale přijde mi že to nezabírá. Máte někdo odskouseno něco jiného? Už jsem zoufalá a nevím co s ni s chuderkou malou. (masticku pupík a nahrivaci pytlík máme) :,(

Koupel večer nám moc pomohl byl to náš rituál. Dětmi bylo klidnější a nevím jestli kojite nebo ne. Jestli kojite tak i ty můžeš miminku pomoct. Vypijes fenikovy, kmínový čaj dostane se to do mléka a pomůže mu. Taky omezit mléčné výrobky čerstvé pečivo a žádné lousteniny, bublinkové nápoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
17.2.20 19:26

@rena621 jo jo nad jídlem určitě přemýšlím, vynechávám vše co by ji mohlo zlobit. Bohužel mám málo mléka, takže dokrmuji :frowning2:️ zkouším co mě napadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
17.2.20 19:28

@glaubie šátek nemám, ale mám nositko od tuly, tak to bych mohla zkusit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 19:29

Hlásím se se stejným problémem. Taky nám doma třítýdenního koblizka a taky nas trápí kolika. Dávám Espumisan, přírodní vitamín D Jameson, probiotika Biogaia, nahřívám bříško teplým ručníkem, masiruji kremem Pupik. Sama nepiju mleko, nejim citrusy, čerstvé pečivo, luštěniny a piju kojící čaj. Většinou spolu vegetujeme tak ze mi leží na hrudi opreny svym břichem a cuca bud dudlik nebo muj palec :roll: Zatím nic nezabralo. Jen pomáhá vyrazit ven s kočárkem, to usne hned a vydrží mu to i na doma když ho necham v korbě na chodbě. Dnes takhle spal od tří do sedmi. Ale v tomhle počasí a s dvouletou po boku to tedy moc není na dlouhé procházky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
690
17.2.20 19:58

Me pri druhem synovi pomohl mnohymi zatracovany teplomer. Po asi 6 tydnech uz nebyl potreba a zavislost se na nem nevytvorila. Za me tedy lepsi nez dite nechat cele dny rvat, kdyz nic jineho nepomuze. Poradne namazat jemne zastrcit a zakrouzit a uleva okamzita :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7451
17.2.20 20:08

@Oriseka ja teploměr taky používala několikrát denně u obou dětí téměř do půl roku, oba kakají kupodivu normálně a žádný návyk si nevytvořily. Byla to jedna z věcí, která nejlépe pomáhala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
690
17.2.20 20:12
@Aduš8 píše:
@Oriseka ja teploměr taky používala několikrát denně u obou dětí téměř do půl roku, oba kakají kupodivu normálně a žádný návyk si nevytvořily. Byla to jedna z věcí, která nejlépe pomáhala.

Tak me to taky hodne pomohlo, ale kdyz jsem to tu jednou napsala, tak jsem se setkala s negativnimi komentari, tak uz jsem opatrna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 20:36

U nás zabíralo nosit prďolu v poloze „na tygříka“, tak se hezky vyprděl a uklidnil. Když bylo nejhůř, tak nám moc pomohla rourka. Koupili jsme úplně tenoučkou, že o ní ani nevěděl. Krém pupík a masáže u nás moc nezabíraly. Každopádně se to časem zlepší :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
17.2.20 20:40

Nám pomohla jen rourka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 20:51
@ŽabkaLucka píše:
Hlásím se se stejným problémem. Taky nám doma třítýdenního koblizka a taky nas trápí kolika. Dávám Espumisan, přírodní vitamín D Jameson, probiotika Biogaia, nahřívám bříško teplým ručníkem, masiruji kremem Pupik. Sama nepiju mleko, nejim citrusy, čerstvé pečivo, luštěniny a piju kojící čaj. Většinou spolu vegetujeme tak ze mi leží na hrudi opreny svym břichem a cuca bud dudlik nebo muj palec :roll: Zatím nic nezabralo. Jen pomáhá vyrazit ven s kočárkem, to usne hned a vydrží mu to i na doma když ho necham v korbě na chodbě. Dnes takhle spal od tří do sedmi. Ale v tomhle počasí a s dvouletou po boku to tedy moc není na dlouhé procházky.

Mě malá plakala po kapkách D. Tak jsem to vysadila a dala až po 3. měsíci :oops: A teď už to je v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
17.2.20 21:47

@Oriseka no ona se mi vyprdni, vykadi sama, ale za minutku zase křik :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
17.2.20 21:47

@Jajulinka4 myslíte po Vigantolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1066
17.2.20 22:06

@Holinac Jestli funguje kocarek, tak kocarkujte. I kdybyste mela dat jen jedno kolecko v parku a pak ji nechat spat na chodbe. Vždyť proč ne? A dvouleta nenachodi denně x kilometrů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama