3 týdny bez menstruace a test negativní

Anonymní
6.10.19 11:29

3 týdny bez menstruace a test negativní

Ahoj už 3 týdny mě MS nedorazila naposled menstruaci jsem měla v září od té doby nic, a testy jsou negativní přitom ovulace proběhla :nevim: tak jdu dneska na pohotovost mám bolesti podbřišku ne silné ale někdy to fakt píchne hodně…test jsem si dělala dneska ráno opět negativní takže těhotenství můžu pravděpodobně vyloučit. Prsa mě bolí furt ještě víc než před týdnem tak uvidíme co mě zjistí :think:. Chci se ještě zeptat je to trochu intimní otázka ale zajímalo by mě jestli to mám jen já :oops: pociťuji při orgasmu docela silné píchání podbřišku asi tak 1 minutu pak to odezní četla jsem že to může být na začátku těhotenství ale když mám negativní testy tak těžko říct :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25438
6.10.19 11:59

A kolikátý den cyklu jsi? Vždyť je teprve začátek října, tak je normální že to máš plus mínus po měsíci, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
6.10.19 12:22

V září si měla menstruaci a teď máš 3 týdny zpoždění? To je blbost ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12764
6.10.19 12:25
@Anonymní píše:
Ahoj už 3 týdny mě MS nedorazila naposled menstruaci jsem měla v září od té doby nic, a testy jsou negativní přitom ovulace proběhla :nevim: tak jdu dneska na pohotovost mám bolesti podbřišku ne silné ale někdy to fakt píchne hodně…test jsem si dělala dneska ráno opět negativní takže těhotenství můžu pravděpodobně vyloučit. Prsa mě bolí furt ještě víc než před týdnem tak uvidíme co mě zjistí :think:. Chci se ještě zeptat je to trochu intimní otázka ale zajímalo by mě jestli to mám jen já :oops: pociťuji při orgasmu docela silné píchání podbřišku asi tak 1 minutu pak to odezní četla jsem že to může být na začátku těhotenství ale když mám negativní testy tak těžko říct :roll:

Ahoj,

tři týdny meškáš? Jak dlouhé máš cykly?

Jinak ano, uhnizdování může bolet, dokonce se u toho muže špinit.

Mě třeba uhnizdování bolelo a celkově prvních 14tt jsem měla silné bolesti podbřišku, myslela jsem, že zákonitě musím potratit nebo umřít :mrgreen:

Ale muže to také být cysta. Já jsem měla období, kdy jsem měla 50denní cykly a to už jsem okolo 45DC chodila na kontrolní UZ zda nemám cystu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11504
6.10.19 12:50
@Anonymní píše:
Ahoj už 3 týdny mě MS nedorazila naposled menstruaci jsem měla v září od té doby nic, a testy jsou negativní přitom ovulace proběhla :nevim: tak jdu dneska na pohotovost mám bolesti podbřišku ne silné ale někdy to fakt píchne hodně…test jsem si dělala dneska ráno opět negativní takže těhotenství můžu pravděpodobně vyloučit. Prsa mě bolí furt ještě víc než před týdnem tak uvidíme co mě zjistí :think:. Chci se ještě zeptat je to trochu intimní otázka ale zajímalo by mě jestli to mám jen já :oops: pociťuji při orgasmu docela silné píchání podbřišku asi tak 1 minutu pak to odezní četla jsem že to může být na začátku těhotenství ale když mám negativní testy tak těžko říct :roll:

Můžeš mít taky cystu tak jsme to měla já…ji ak 14 po vynechani je nejlepší volat na gyndu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.19 13:06
@karkarka píše:
V září si měla menstruaci a teď máš 3 týdny zpoždění? To je blbost ne?
Špatně jsem to napsala naposled jsem měla v srpnu Ms 26.8 mě to skončilo a v září jsme se pokoušeli o miminko a poslední den ovulace to bylo 9.9 a ms měla přijít 21.9 ale už nepřišla a testy jsou furt negativní
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.19 13:07
@Kajka9 píše:
Můžeš mít taky cystu tak jsme to měla já…ji ak 14 po vynechani je nejlepší volat na gyndu…

Taky mě to napadlo že to může bejt cysta ale nikdy jsem ji neměla tak nemám zkušenost jak se projevuje :nevim: já jdu dneska na pohotovost radši at se na mě podívá

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.19 13:12
@chs.jasmin píše:
Ahoj,

tři týdny meškáš? Jak dlouhé máš cykly?

Jinak ano, uhnizdování může bolet, dokonce se u toho muže špinit.

Mě třeba uhnizdování bolelo a celkově prvních 14tt jsem měla silné bolesti podbřišku, myslela jsem, že zákonitě musím potratit nebo umřít :mrgreen:

Ale muže to také být cysta. Já jsem měla období, kdy jsem měla 50denní cykly a to už jsem okolo 45DC chodila na kontrolní UZ zda nemám cystu.

Ahoj cykly mám 28 dní až 35 jak kdy ale teď poslední 2 měsíce jsem měla 28. Aha no já je mám právě docela silný hlavně večer a břicho mám jak balón ale to i přes den :zed: no taky se obávám že jí mám ale je mi divný že mě bolej i prsa a mám je nateklé jestli to patří všechno k tomu. O miminko se snažíme už dlouho a pokaždé přijde ta mrcha :( jen teď je to divný když jsem měla ovulaci a ms nepřišla no uvidím co mě řekne doktor :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.19 13:17
@pikola píše:
A kolikátý den cyklu jsi? Vždyť je teprve začátek října, tak je normální že to máš plus mínus po měsíci, ne?
Špatně jsem to napsala naposled jsem měla v srpnu 26.8 Ms mě skončila a ovulaci jsem měla v září normálně ale ms už nepřišla. Teď už jsem 45cyklus a normální mám 28denní cyklus
  • Citovat
  • Nahlásit
11504
6.10.19 13:29
@Anonymní píše:
Taky mě to napadlo že to může bejt cysta ale nikdy jsem ji neměla tak nemám zkušenost jak se projevuje :nevim: já jdu dneska na pohotovost radši at se na mě podívá

Jasně tak ti nic nezkazis…tak záleží jaká cysta a taky jak kdo to má no…
Třeba já jsme vždy byla dost nafoukla jako kdybych byla ve 3 měsíci ale to mám bezne po ovulaci, někdy mě bylo zle, pichalo v podbřišku bolely prsa ale to mohlo být i tím že jsem to nedostala ne jen cystou..take to nemusí být nic nebo těhotenství :nevim: ale většinou se mi ms opozdila kvůli cyste no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.19 13:35
@Kajka9 píše:
Jasně tak ti nic nezkazis…tak záleží jaká cysta a taky jak kdo to má no…
Třeba já jsme vždy byla dost nafoukla jako kdybych byla ve 3 měsíci ale to mám bezne po ovulaci, někdy mě bylo zle, pichalo v podbřišku bolely prsa ale to mohlo být i tím že jsem to nedostala ne jen cystou..take to nemusí být nic nebo těhotenství :nevim: ale většinou se mi ms opozdila kvůli cyste no

Jo to věřím každý tělo je jiný já si myslím že to je cysta protože si myslím že by už test ukázal 2 čárky po 3 týdnech no uvidím jedno s toho bude ;)

• Citovat
  • Nahlásit
11504
6.10.19 13:53
@Anonymní píše:
Jo to věřím každý tělo je jiný já si myslím že to je cysta protože si myslím že by už test ukázal 2 čárky po 3 týdnech no uvidím jedno s toho bude ;)

Jako jsou í vyjmky taky záleží jestli máš fakt pravidelný cyklus nebo víš kdy byla Ovu a jestli se snažíte o mimco atd…me test ukázal slabé// až 14 po vynechani ale musím říct že jsem měla 2 měsíce cyklus 30 dní a pak jednou 40 dní, jednou 45 dní pak zase 30 takže nepravidelný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12764
6.10.19 14:05
@Anonymní píše:
Jo to věřím každý tělo je jiný já si myslím že to je cysta protože si myslím že by už test ukázal 2 čárky po 3 týdnech no uvidím jedno s toho bude ;)

Nemusí to být cysta. Já jsem měla 3 měsíce po sobě 50denní cykly a nechápala jsem proč, nic jsem nezměnila (dieta, stres, apod). Vše v normálu a jak to přišlo, tak to odeznělo a zase zpět na 30-35denním cyklu :nevim: Taky jsem šla 45den už s tím, že mám určitě cystu, nebo myom, prostě rakovinu a že to není možný. A prd. Vše čisté, vaječníky průchozí, funkční, jeden nachystaný na ovulaci a opravdu pět dní na to (55den jsem měla jít na vyvolávačku) bum a MS přišla.

:mrgreen: :kytka: :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.19 14:12
@Kajka9 píše:
Jako jsou í vyjmky taky záleží jestli máš fakt pravidelný cyklus nebo víš kdy byla Ovu a jestli se snažíte o mimco atd…me test ukázal slabé// až 14 po vynechani ale musím říct že jsem měla 2 měsíce cyklus 30 dní a pak jednou 40 dní, jednou 45 dní pak zase 30 takže nepravidelný

No pravidelný mám ale občas se stane že nedostanu ten měsíc Ms Ovu byla 9.9 to jsem měla nechráněný sex a týden před ms mě začali bolet vajecniky tak jsem myslela že dojde a nakonec nic…Ahaa no tak to mě je líto tohle se mě ještě nestalo

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.19 14:16
@chs.jasmin píše:
Nemusí to být cysta. Já jsem měla 3 měsíce po sobě 50denní cykly a nechápala jsem proč, nic jsem nezměnila (dieta, stres, apod). Vše v normálu a jak to přišlo, tak to odeznělo a zase zpět na 30-35denním cyklu :nevim: Taky jsem šla 45den už s tím, že mám určitě cystu, nebo myom, prostě rakovinu a že to není možný. A prd. Vše čisté, vaječníky průchozí, funkční, jeden nachystaný na ovulaci a opravdu pět dní na to (55den jsem měla jít na vyvolávačku) bum a MS přišla.:mrgreen: :kytka: :mavam:

Aha no tak to jsem zvědavá co me reknou já taky nemám diety nebo stres tak nevím je možný že mám jen blbe období :lol: to věřím taky mám strach aby semnou něco nebylo tak lepší aby se podíval doktor než něco zanedbat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat