3 týdny zpoždění a negativní testy

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daisy1011
Nováček 7 příspěvků 03.09.18 21:39
3 týdny zpoždění a negativní testy

Ahoj, mám 3 týdny zpoždění, ale testy jsou negativní. Prsa občas zaboli a jako kdyby nebyly moje. Začínám být podle přítele náladová. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Když testy jsou negativní? :think: Zítra jdu na krev, ale nervy pracují. :roll: HA neberu 2 měsíce

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
ivašot.
Kelišová 6725 příspěvků 03.09.18 21:46

pokud jsou testy negativní, tak je těhotenství hodně málo pravděpodobné. Spíš rozhozený cyklus po vysazení HA

Hadumi
Extra třída :D 13562 příspěvků 03.09.18 21:50

Měla jsem 4 týdny zpoždění, těhu jsem byla, testy neg.

Daisy1011
Nováček 7 příspěvků 03.09.18 21:55

No já doufám, že budu taky jedna z těch co má testy negativní a bude těhotná.

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 03.09.18 22:35

@Daisy1011 ahoj , zrovna dnes jsem byla na gyndě . Mám asi týden zpoždění TT negativní . Dr mě vzala krev s tím, že pokud jsem těhotná cca 14 dní tak to neuvidí . Záleží kdy přišla ovulace no .. krev to rozlouskne ;) . Já se dozvím ve středu ..

Daisy1011
Nováček 7 příspěvků 03.09.18 22:43

@chrastitko11 tak držím palce jestli si miminko přeješ ;) já budu mít výsledek zítra z krve a na gyndu jdu ve čtvrtek. Tak uvidím no. :nevim: Moc se modlím

Janee19
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 04.09.18 04:51

@Daisy1011 radši počítej s horší variantou, ať nejsi zklamaná. U mě jsou z toho rozhozený hormony z antikoncepce, zpoždění mám už 3 měsíce…

Daisy1011
Nováček 7 příspěvků 04.09.18 04:55

@Janee19 já počítám vždy s horší variantou. A bohužel se i potvrdila podle krve ???? Ještě uvidím co na to doktorka. Snad to brzy vyjde :(

Janee19
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 04.09.18 04:58

@Daisy1011 to je mi líto, ale věř že nejsi první ani poslední a jednou to přijde ;) Jak dlouho si brala HA?

Daisy1011
Nováček 7 příspěvků 04.09.18 05:18

@Janee19 to věřím, že nejsem první. Brala jsem ji 5 let. Od svých 16 do teď mých 21. ???? Musela jsem ji brát kvůli vyšším hodnotám ve stěrech. Jsem stále hlídaná, aby se něco nevyklubalo, co člověk nechce :?

Janee19
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 04.09.18 05:39

@Daisy1011 to není zas tak dlouho, zkus na to teď nemyslet a určitě se brzy dáš dohromady :kytka:

Daisy1011
Nováček 7 příspěvků 04.09.18 06:12

@Janee19 děkuji ti za podporu :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 09:05
Dotaz

Ahoj holky, je to nejaktuálnější téma na testy tak se obracím sem. Po práškách mi bylo blbě po 3 měsících. Tak jsem je vysadila a než jsem vyřešila nové tak přišly krámy nekrámy a já měla styk s přítelem. Pár dní asi 7-9. Začla jsem brát jinou antinu, po 16 dnech nevolnosti. Dělala jsem si 2-3 test a měla jsem duchy. Dnes jsem delala clear blue a negativni. Pro jistotu ještě 1 test a též negativni. Nějaké zkušenosti?

karkarka
Závislačka 2841 příspěvků 04.09.18 10:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky, je to nejaktuálnější téma na testy tak se obracím sem. Po práškách mi bylo blbě po 3 měsících. Tak jsem je vysadila a než jsem vyřešila nové tak přišly krámy nekrámy a já měla styk s přítelem. Pár dní asi 7-9. Začla jsem brát jinou antinu, po 16 dnech nevolnosti. Dělala jsem si 2-3 test a měla jsem duchy. Dnes jsem delala clear blue a negativni. Pro jistotu ještě 1 test a též negativni. Nějaké zkušenosti?

Negativní test, těhotná nejsi.

Já osobně
Kecalka 131 příspěvků 06.09.18 13:24
Ahoj holky, mám teď stejný/podobný problém.

Mám zpoždění 10 dni, 2 dny zvracim, jsem dost unavená, chodím častěji na wc, vadeji mi určitě pachy, bolest v podbrisku, manžel říká, ze jsem i natekla, prsa trochu natekla jsou, ale dělala jsem si asi 4 testy - poslední dneska ráno a všechny nega. Měla jste to take některá tak a přesto byla tehu? Na gyndu jdu až za týden na ultrazvuk… mám všechny možné příznaky, ale testy negativní.. tak jsem taková zmatená… děkuji za odpovědi :)) :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >