3 týdny zpoždění MS

Anonymní
21.7.20 12:10

3 týdny zpoždění MS

Ahoj všem mám 3 týdny zpozdenou MS, bolí mě prsa, celý den je mi na zvracení, jsem unavená, mám nechuť k jídlu, před týdnem jsem si dělala test a byl negativní, může se po týdnu objevit druhá čárka?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.7.20 12:17

Může, já dělala test 2 dny po zpoždění a nic, tak jsem si řekla že je to stresem a neřešila, po dalších 9 dnech mi to nakonec nedalo a udělala si pro klid druhý a bum, dálnice jak blázen sotva jsem ho ponořila :mrgreen: teď jsem v 17tt

• Nahlásit
  • Citovat
86
21.7.20 12:38

Ale tak to uz sis ho delala po dvou tydnech pozdeni, ne? to uz by ukazalo…

Anonym 2 - a to miminko bylo planovane nebo jak jste se chranili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
21.7.20 13:02

Mám zpoždění dnes přesně 16 dní. TT jsem si dělala 11.7 a byl negativní. MS se ale stále nedostavila, je mi celý dny tak divně, bolí mě v podbřišku, je mi na zvracení, bolí mě prsa jsem unavená. Nikdy jsem tak dlouhé zpoždění neměla max 2 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
21.7.20 13:07

@Gthb tak si radsi jeste jeden udelej a pokud bude negativni, tak zkus doktora, at to neni cysta..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12771
21.7.20 13:15

@Gthb tak si udělej další test, co jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
21.7.20 13:35

@lachtanice86
Wau, díky že jsi mi to řekla bez tebe by mi to nedošlo, ale na to jsem se neptala. ;) :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
21.7.20 13:38

A nevysadila si treba nedavno antiko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12771
21.7.20 13:47
@Gthb píše:
@lachtanice86
Wau, díky že jsi mi to řekla bez tebe by mi to nedošlo, ale na to jsem se neptala. ;) :zed:

No očividně nedošlo, kdyz si ho dělala před týdnem a pak ne 8o :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3159
21.7.20 14:14
@Gthb píše:
@lachtanice86
Wau, díky že jsi mi to řekla bez tebe by mi to nedošlo, ale na to jsem se neptala. ;) :zed:

Si bez pro vyvolavacku a další test. Nechápu na co se ptáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2145
21.7.20 14:22
@Gthb píše:
@lachtanice86

A na co se teda ptáš???
Když jsi si poslední test dělala před deseti dny? 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
21.7.20 14:25

:zed: Pise, ze si delala test, jdyz mela sest dni zpozdeni, to uz by ji test jasne ukazal, takze tehotna nebude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
22.7.20 04:53
@Anonymní píše:
Ahoj všem mám 3 týdny zpozdenou MS, bolí mě prsa, celý den je mi na zvracení, jsem unavená, mám nechuť k jídlu, před týdnem jsem si dělala test a byl negativní, může se po týdnu objevit druhá čárka?

Ahoj, koupila bych Clearblue digi test ten ukáže, tady viz foto ukázka obyč testů první je v den očekávané MS (Clearblue byl pozitivní) a druhý je týden po vynechání. Takže za mě nestresovat, investovat co dražšího testu. Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
22.7.20 11:04

@LisaPa
Ano, koupila jsem si tuten stejný, těhotná jsem :) děkuji :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
22.7.20 11:18

@Gthb ty blaho :palec:…a kolikat den zpozdeni sis tedy delala ten prvni? a jaky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama