3 x píchané ouško u 4 letého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marcela78
Povídálka 22 příspěvků 29.05.10 15:20
3 x píchané ouško u 4 letého

Zdravím,
můj syn měl za dva měsíce 3× píchané ouško,předtím vůbec nebyl nemocný, ale jak začal chodit do školky, tak se spustila lavina, no nic, mudra mě postrašila, že když nebude smrkat, tak půjde na operaci nosní mandle. Problém je v tom, že mu donekonečna vysvětlujeme, jak se má smrkat, a on to nechce pochopit, pořád to tahá do sebe, ukazovali jsme mu např. jak dělá zajíček,slon,fou­kali jsme nosem svíčku, papírky, prostě milionkrát denně a nic,s manželem jsem se pohádala do krve. no prostě mazec.

Reakce:
pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 29.05.10 15:23

když nechce smrkat tak ho odsávejte -nějak to ven prostě musí ,však on ještě rád vezme tan kapesník

marcela78
Povídálka 22 příspěvků 29.05.10 16:22

jo my mu to odsáváme odsávačkou na vysavač, ale lepší by bylo, kdyby smrkal, má totiž zalehlé ucho, neslyší na ně, a já blbec si myslela, že mě schválně neposlouchá.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 29.05.10 17:14
pavlak5 píše:
když nechce smrkat tak ho odsávejte -nějak to ven prostě musí ,však on ještě rád vezme tan kapesník

Přesně jak píše pavlak! Je jedno jak, hlavně musí ven. My výjimečně odsáváme i čtyřletému, když má té rýmy moc, ačkoliv jinak smrká krásně. Odsávačka ho naučila brzo smrkat, neměl jí moc rád.

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 29.05.10 17:20
marcela78 píše:
jo my mu to odsáváme odsávačkou na vysavač, ale lepší by bylo, kdyby smrkal, má totiž zalehlé ucho, neslyší na ně, a já blbec si myslela, že mě schválně neposlouchá.
:think: hmm tak mu dávej te za vysmrkání nějakou odměnu ,třeba začne ,jinak neporadík u nás je to jdnoduchý ,když mu dám na vyběr mezi odsáváním a kapesníkem ,radši se vysmrká sám
BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 29.05.10 18:10

My teda při větší rýmě Helence stále odsáváme, ačkoli smrká sama bez problémů. Co odsaje odsávačka, to ona nezvládne, nemá takový fuk, byť technika je správná… Takže já bych i u Vás hodně odsávala…

Ladka1111
Nováček 4 příspěvky 11.05.11 14:10

Ahoj všem. I my jsme měli letos píchané ouško a loni taky jednou. Dceři jsem koupila v Německu kapičky které jsou přímo na tyhle záněty. U nás se bohužel nic takového nevyrábí ani neprodává. Jsou fakt super. Několikrát nás od píchání ucha zachránily. Jmenují se Otalgan, v Německu se dají normálně koupit v lékárně a vyjdou na naše tak přibližně na 150,– Kč. Ale vydrží dlouho. Jsou od tří let. Doufám, že tato informace někomu pomůže. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >