Reklama

3 x těhotenství se špatným koncem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goodwater
Stálice 79 příspěvků 22.02.17 20:28
3 x těhotenství se špatným koncem..

Ahoj, potřebovala bych vědět, co si se mnou dr počne dál? V 16tt potrat (2014), chlapeček bez srdeční akce, pak samovolný v 5tt (2015) a v pondělí v 7tt samovolný s revizí, potřetí jsem otěhotněla po roce a půl snažení. Dr mi krom genetiky jiné vyšetření nedělal. Neví proč se to děje. Mám 4 letého syna a to jsem otěhotněla okamžitě, ani jsme jej vlastně neplánovali a žádný problém během těhu, porod 2,5 hodiny i s cestou. Je to věkem? Stresem? Karma? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ejhle
Závislačka 2804 příspěvků 22.02.17 21:07

Byla ksem ma tom stejne jaky ty-o jeden zt vic.
Mudr udelala testy:

• hormonalni profil
  • genetika vcetne hematologie (oba)
  • infekcni
  • imunologie
  • spermiogram a halosperm

Vse dopadlo dobre a mame doma maleho teroristu
Hodne stesti

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 22.02.17 21:10

Ahoj, mam za sebou podobne zazitky jako ty, jen vzdy do 9 tt.
Je to hrozne!
Napada me navsteva nejakehi CARu, aby predepsali i dalsi vytreni (+ genetiku ma doufam udelanou i partner?) Nevim, napada me Celyakie, Trombofilni mutace, Imunologie, mozna Stitna zlaza… Ja hodne verim filosofii sanatoriu Helios, koukni jim na stranky, napis tam primari v kontaktnim formulari, piradi, jaky pistup by volil on… Ale ja prisla o dva roky jen tim, ze jsme nemeli poradna vysetreni.
Jako nemyslim tim, ze bys mela jit na umele oplodneni, vubec. Ale treba ty potraty maji neco spolecneho s imunitou, nebo tema trombofilnima mutacema. Nebo necim uplne jinym, co lze snadno a rychle vyresit.

Příspěvek upraven 22.02.17 v 21:12

Lindag
Stálice 60 příspěvků 5 inzerátů 22.02.17 21:11

Holka, těžko říct :-( nech si udělat hematologické vyšetření, štítnou žlázu a genetiku. Klika bude, když se něco najde. Protože pak se s tím v dalším těhotenství už dá pracovat.
Já mám tříletého syna, taky vše bez problémů a pak během roku a půl 3 zamlklá tehu a 1 samovolný potrat. Nikdo mi dodnes neřekl proč, vše v naprostém pořádku. Teď jsem těhotná po šesté, 26.tt a stále se modlím, aby to tentokrát už klaplo.
Doktoři mi nezávisle na sobě říkají, že to byly náhody. Moje teorie je, že to všechno byly holčičky (i dle pár babskych rad mi to tak vychází) a že manžel má špatné x spermie. Jeho sperma totiž jediné vyšetřené nebylo, jelikož s početím problém nebyl. Teď čekáme chlapečka. Jiné vysvětlení nemám. Už leda ta karma jak píšeš.
Přeju Ti pevné nervy a hodně štěstí :srdce:

ejhle
Závislačka 2804 příspěvků 22.02.17 21:22

@goodwater @Niny ano, helios mohu jenom doporucit. Taky jsem jejich pacientka (krom ivf jsou i gynekologicka klinika). Super je, ze vsechny vysetreni delal v heliosu a v prubehu 2 mesicu jsme meli jasno.

Natysek36
Závislačka 2640 příspěvků 22.02.17 21:33

Ahoj, já v říjnu přišla o chlapečka(21tt),ne­věděli proč, vše bylo v pořádku, až pak nebyla srdeční akce :,( Až po návratu z nemocnice jsem si vzpomněla, že jsem měla v srpnu klíště, tak mi vzali krev a byla mi zjištěná aktivní borelioza. Bohužel ji mám stále aktivní, nová antibiotika na 30 dní :-(

goodwater
Stálice 79 příspěvků 22.02.17 21:46
@Lindag píše:
Holka, těžko říct :-( nech si udělat hematologické vyšetření, štítnou žlázu a genetiku. Klika bude, když se něco najde. Protože pak se s tím v dalším těhotenství už dá pracovat.
Já mám tříletého syna, taky vše bez problémů a pak během roku a půl 3 zamlklá tehu a 1 samovolný potrat. Nikdo mi dodnes neřekl proč, vše v naprostém pořádku. Teď jsem těhotná po šesté, 26.tt a stále se modlím, aby to tentokrát už klaplo.
Doktoři mi nezávisle na sobě říkají, že to byly náhody. Moje teorie je, že to všechno byly holčičky (i dle pár babskych rad mi to tak vychází) a že manžel má špatné x spermie. Jeho sperma totiž jediné vyšetřené nebylo, jelikož s početím problém nebyl. Teď čekáme chlapečka. Jiné vysvětlení nemám. Už leda ta karma jak píšeš.
Přeju Ti pevné nervy a hodně štěstí :srdce:

Ty holčičky me taky napadli, ale partner žádné vyšetření nemá a dr o tomhle vůbec nemluvil.

goodwater
Stálice 79 příspěvků 22.02.17 21:52

@Natysek36
21tt je hodně, je to hrozné.

Ginuš
Hvězda diskuse 37639 příspěvků 22.02.17 21:53

@goodwater mám za sebou 4 potraty, nedostala jsem se přes 12tt. Genetika, hematologie, imunologie, karyotyp, štítka - prostě vše tak nějak v pohodě. Otěhotnění vždy na první pokus.
Pomohlo umělé oplodněné s vyšetřením chromozomů embryí.
Podobně na tom byla i jedna holčina co jí znám odtud jen s tím rozdílem, že už taky jedno dítě měla a druhé nešlo. Také jí pomohlo IVF/PGS

goodwater
Stálice 79 příspěvků 22.02.17 21:56
@ejhle píše:
Byla ksem ma tom stejne jaky ty-o jeden zt vic.
Mudr udelala testy:
  • hormonalni profil
  • genetika vcetne hematologie (oba)
  • infekcni
  • imunologie
  • spermiogram a halosperm

Vse dopadlo dobre a mame doma maleho teroristu
Hodne stesti

A tyhle všechna vyšetření ti dr udelala sama od sebe nebo na tvé přání? Za 3 týdny jdu k dr na kontrolu, tak uvidím jesti navrhne nějaké vyšetření.

ejhle
Závislačka 2804 příspěvků 22.02.17 22:03

@goodwater ja jsem. prave pacientka v heliosu a mudra hned po druhem zt navrhla serii vysetreni. A taky rikala, ze v pripade, ze se zt opakuje a nezjisti se pricina, tak lze situaci resit ivf s pgd a proplaci to pojistovna-teto moznosti jsme nevyuzili.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 22:36

Holky ptam se mimo tema, ale prosim potrebuju uklidnit:(((
V 5tt jsem potratila a ted je to dva tydny, uz jenom spinim, ale asi pred tydnem jsme se s manzelem pomilovali, ale nedal to do me.. netrvalo to ani minutu no ale ja jsem si pred 2 dny delala test a mela jsem druhou carku uplne slabounkou 8o cetla jsem ze po potratu to tak obcas byva ze hcg trosku jeste v zustava, no ale proste se citim spatne, boli me u mocaku a je mi celkove spatne :,( bojim se toho, nechci byt tak rbzy po potratu tehotna, bojim se toho zklamani zase… je mozne vubec po potratu tak rychle otehotnet?? (Omlouvam se za anonym)

goodwater
Stálice 79 příspěvků 22.02.17 22:46
@Anonymní píše:
V 5tt jsem potratila a ted je to dva tydny, uz jenom spinim, ale asi pred tydnem jsme se s manzelem pomilovali, ale nedal to do me.. netrvalo to ani minutu no ale ja jsem si pred 2 dny delala test a mela jsem druhou carku uplne slabounkou 8o cetla jsem ze po potratu to tak obcas byva ze hcg trosku jeste v zustava, no ale proste se citim spatne, boli me u mocaku a je mi celkove spatne :,( bojim se toho, nechci byt tak rbzy po potratu tehotna, bojim se toho zklamani zase… je mozne vubec po potratu tak rychle otehotnet?? (Omlouvam se za anonym)

Myslím, ze ne, preci jen je k tomu potřeba sperma  ;)

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 22.02.17 22:51
@Anonymní píše:

Mno,/ja/jsem po poslednim potratu otehotnela hned po prvni MS, ale je potreba, aby vubec probehla ovulace, coz ve tvem pripade nebylo kdy. Jeste porad spinis, muz si daval pozor… Hcg klesa pomalu. Niceho se neboj a zkuste to, az ti bude lip. Neni na co cekat, rika se, ze po potratu je „jak pohnojeno“, ale telo preci jen trosku casu na zotaveni potrebuje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 23:05

@majdula1 no ovulaci jsem urcite nestihla. Rikam si, ze tak tesne po tom vsem by to snad ani nemelo sanci vyjit… mozna jsem si ty pocity vsugerovala.. jsem uplne mimo :zed: ale dekuju za uklidneni, je mi trosinku lip :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama