30 a 60 let - vyspali jsme se spolu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 07:59
30 a 60 let - vyspali jsme se spolu

Ahoj, ztravila jsem den a noc s úžasným mužem(rozvedený víc jak 20 letbez partnerky-byla jsem j něj doma několikrát, znám maminku k dceru). Jsem z něj paf. Bohužel, dlouhodobý vztah je nerealny. Mě je 30 a jemu o 30 let více…Klidně si do mě kopněte. Prosím, potřebovala bych facku. Nikdy jsem partnery (dva) nepodvedla, nikdy jsem neměla potřebu flirtovat, užívat si nezávazně a nevěra se mi hodně příčit. Já i nynější partner jsme si ji sami zažili, jako ti podvádění…

Ale stalo se.na jedné straně, bohužel. Mám nějaký čas znameho, rozumíme si, líbím se mu, pratelné se…

V jeho přítomnosti zažívám to co doma ne. Neskutečnou chemii. Prostě mi voní, chci se ho dotýkat, být vedle něj… Zamilovanost? Nevím, opravdu. Měsíce jsem odolávala. Ale stalo se.

Přesto to celé nemá to smysly o si budeme povídat, dlouhodobě ne. Víme to oba. Doma mám přitom chlapa, kterého mám ráda, udělala bych pro něj vše, nikdy jsme se nehádají, on mě miluje, chce si mě vzít… Ale, z mé strany tam nikdy nebyla za milovanost a chemie. Nemluvím o tom, že máme společný majetek, vše jsme dali do domu, do toho hypotéka, auto a další věci. Psy které oba bereme jako děti.

Co mám dělat? Mluvkla jsem s dvěma kamarádkami. Jedna 31 let a druhá přes 60 let. Známe se, znají partnera. Velmi dobře. Mám být ticho. Ale svědomí je nechá, do toho pořád brečím a promítají se mi s tím chlapem vzpomínky. Vím, že když to řeknu rozbíjí vztah, budeme muset prodat dům, zaplatit hypotéku a ani jeden ze zbytků nic nekoupí… Hlavně jde k vzpomínky, co sjme tu dokázali, nadřeli se, dělali pro sebe.

Teď vím, já velký moralista, že nikdo! Nikdo není bez viny a dokonalý. Nikdo si nemůže být jistý

Tak tedy:

Skončili jsme spolu v posteli. Od 18 hodin do rána jsme si povídali a pak mě překvapil sex…

Nejenom že byl za chvíli v pozoru. Ale prostě… Hlavně se mě dotýkal rukou (prsa a především rozkrok). To bylo poprvé. Podruhé to samé… Ale nakonec selhal - prý mu vadí kondom. A druhý den ráno když jsem si řekla o pusu chvilku se se mnou líbal. Ale jinak zase především tam dole.

A přitom k styku nedošlo, prostě se udělal pomocí mě rukou. Což mě velmi překvapilo. S předchozími partnery to nešlo…

Narovinu jak mu říct že je mi sice s ním pěkně jak fyzicky tak psychicky. Ale dlouhodobě to nikam nevede. To vím a ví to si myslím i on. Je to nemysl. Jak… Ho neztratit ale zároveň to ukončit bez vážným následků?

Zda se mi že dotyčný to nebere jen jako s. x zve mě na obědy, kupuje dárky, chce vidět…na dnešek zase naplánoval obed-odmitla jsem. A po té společně noci je samé ťuťu ňuňu ještě víc.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
sportka
Stálice 95 příspěvků 06.01.19 08:02

Zase se mi chce zvracet :poblion:

Milacek2016
Stálice 70 příspěvků 1 inzerát 06.01.19 08:03

Jezisi jak to sem muzes napsat takovy hnus to jsi tak uboha ze se vyspis i s dedkem boze boze ta dnesni zku doba

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 08:05

Dědek to není, to je to. Fyzicky i po inteligenční stránce ne na tom velice dobře. O chování nemluvě..... Ale kopněte si,bohužel poprvé zažívám, to že když na ně sáhne tak je to jako El proud.
Je mi ze sebe zle, nemyslete si. Po tolika letech kdy nevěra je u mě nepřípustná, po 8 letech s nynějším partnerem, kdy jsem se. Přetřela. Zažívam úplně něco jinýho. Ale nejde jen o to, ale jen se tulit v objetí,poví­dat.....

Pidulka1991
Závislačka 3090 příspěvků 06.01.19 08:09
@Anonymní píše:
Jezisi jak to sem muzes napsat takovy hnus to jsi tak uboha ze se vyspis i s dedkem boze boze ta dnesni zku doba

Proč anonym??? @admin

Jana525
Kelišová 5091 příspěvků 06.01.19 08:11

Zijes jenom jednou, tak zij tak, jak chces a kasli na to, co si o tom mysli ostatni.

Muj nazor ? Vypada to, ze ani jeden z tech partneru pro tebe neni idelani, je to o prioritach, co od vztahu ocekavas.

Mozna by jsi mela hledat jeste nekoho tretiho :think: kde bude jak chemie, tak taky nejaka perspektiva. Jo zivot neni jednoduchy, ze ?

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 06.01.19 08:13

Tak nemáte děti, tak se s ním rozejdi a buď s pánem. Majetek se nějak vyřeší. Evidentně partnera moc nemiluješ, jinak by se ti to nestalo. Stejně to dřív nebo později uděláš s někým jiným, když ne s tímhle.

pristelepe
Povídálka 21 příspěvků 06.01.19 08:14

No až sundaš růžové brýle, tak určitě zjistíš, ze on to zase takový borec není. Pak už mu bude přes 60, budeš chtít dítě, to bude ideální. A vzpomeň na Petru… i Jirka měl sexy mozek.. :D Byla bych být tebou vděčná za milujiciho partnera, kterého máš.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 06.01.19 08:16

Proste te udelal a ty jsi hned mimo. Ono to prejde za par mesicu. Tak si s tvym chlapem udelejte taky neco poradnyho v posteli, si mu nerekla co se ti libi? Nebo jste to delali x let jen na misíka? :D

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 06.01.19 08:21

To je ten muz,jak jsi psalo pozvani na obed a svatomartinskou­ husu?

A co jste teda delali to poprve,podruhe a potreti selhal?
Ja tomu nejak nerozumim…nadpis je:vyspali jsme se spolu..pak pises,ze k styku nedoslo…

Ja si myslim,ze jsi davno do nej zamilovana,pises o nem uz nekolik mesicu :kytka:

kve-tinka
Závislačka 4568 příspěvků 6 inzerátů 06.01.19 08:30

Nepis, ze mas doma partnera pro kteteho by si udelala cokoliv, protoze cokoliv znamena i budu verna!!! Pan kupuje darky,zve na obedy, hmmm :think: kop kop do zlata :mrgreen:
Vyprdni se na to, treba uz zasun uz nejde a prece sve sexualni roky nazahodis oralem a petingem ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 08:35

@Pidulka1991 Kvůli partnerovi a okolí. Proč asi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 08:36

@kve-tinka Zasunout jde, problém a erekci rozhodně nemá.
A dárky? Světe div se, neberu si je. Vzala jsem jen k narozeninám, Vánocům a sama i dala. Nakupování jsme si už vyjasnili......

tasa
Echt Kelišová 9208 příspěvků 06.01.19 08:38

Ma.zel Te nebavi,tenhle je na tebe stary,co bys rekla jine v tve sutuaci?

mrav
Generální žvanilka 21743 příspěvků 06.01.19 08:42

Ahoj. Ujasni si priority a podle toho se řiď. Za mě - třicet let věkový rozdíl je moc… :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >