30 days shred při 100 kg a více - výsledky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 16:30
30 days shred pri 100 kg a vice - vysledky

Ahoj baby,

Nejaka slecna ci pani ktera vazi okolo 100kg nebo vic, ktera odcvicila 30 days shred a podelila se o zkusenosti?

1. delalo vam to spatne na kolena ci kloupy, kdyz jste cvicili v botech a na podlozce?

2. meli jste nejake viditelne vysledky? Jenom diky cviceni treba minus 5 cm v pase atd?

Ja sem okolo 100kg, cvicim venku k doma, stravu drzim, ale chtela bych treba na 3 mesice udelat zmenu a zkusit toto, zkousela jsem behat ake to me boli kolena pri takove vaze jinak treba kdyz u nas chodim 30 mina chody na horu a dolu a rychlo chuze atd tak vse ok, taky posiluju doma a stravu drzim umirnene.
To pisu jenom pro pitomy rejpalky…prosim odpovidejte jen co mate zkusenost a jste ve vahovem limitu…dekuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
anavi13
Závislačka 3421 příspěvků 10.02.19 17:14

Ahojky, já teda začínala cvičit na nižší váze, ale to je jedno. Cvičení je super, ale klouby asi určitě trpět budou, je tam dost poskakování. Napadá mě si to jedině rozložit a necvičit každý den. Každopádně to vyzkoušej za to nic nedáš. Třeba ti zrovna tohle cvičení nic dělat nebude. Mě hlavně fakt hodně bavilo. Postavu formovalo krásně :palec: ale v začátku jsem přibrala ve svalech tak tři kila, takže bacha ať tě to neodradí. Každopádně to chce spíše prvně zhubnout a pak teprve posilovat. Já teda taky začínala hned stravou a tímto cvičením. Z váhy 87 kg jsem se dostala na 72kg a ta postava byla fakt po cvičení moc hezká. Teď mě to po porodu čeká znovu :palec: takže moc držím palce, ať to i u tebe přinese výsledky :palec: jinak v pase jsem měla určitě mínus minimálně 7cm, už si to přesně nepamatuji. Nejlepší bys teď měla asi plavání, to ty klouby nezatěžuje vůbec ;)

lamicina
Ukecaná baba ;) 2042 příspěvků 10.02.19 18:04

jill jsem cvičila s méně kily a kolena to rasovalo hrozně. Daleko víc než běh. Takže se 100kg bych se do toho nepouštěla. Spíš bych ti doporučila fitfab strong, český program. Hlavně v každém bloku jedna z holek cvičí šetrnější variantu na kolena. Začínala jsem s tím po dlouhé pauze bez pohybu a makačka to byla i tak. http://fitfabstrong.cz/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 21:41
@anavi13 píše:
Ahojky, já teda začínala cvičit na nižší váze, ale to je jedno. Cvičení je super, ale klouby asi určitě trpět budou, je tam dost poskakování. Napadá mě si to jedině rozložit a necvičit každý den. Každopádně to vyzkoušej za to nic nedáš. Třeba ti zrovna tohle cvičení nic dělat nebude. Mě hlavně fakt hodně bavilo. Postavu formovalo krásně :palec: ale v začátku jsem přibrala ve svalech tak tři kila, takže bacha ať tě to neodradí. Každopádně to chce spíše prvně zhubnout a pak teprve posilovat. Já teda taky začínala hned stravou a tímto cvičením. Z váhy 87 kg jsem se dostala na 72kg a ta postava byla fakt po cvičení moc hezká. Teď mě to po porodu čeká znovu :palec: takže moc držím palce, ať to i u tebe přinese výsledky :palec: jinak v pase jsem měla určitě mínus minimálně 7cm, už si to přesně nepamatuji. Nejlepší bys teď měla asi plavání, to ty klouby nezatěžuje vůbec ;)

Za mesic minus 7 cm v pase ? Jako fakt?

Plavani nesnasim. Tedka jsem delala takovy beho chuzi neco jako indiansky beh. 1 dil klus a 2 dily chuze rychla. Pripadne vyslapy nekam na vylet rychlejj bez prestavky o vikendu atd plus cviceni doma i ve fitku…pohyb cca 4 x tydne na 30 az 60 min. Zalezelo od casu a unavy.
A z toho behu me bolelo jen prave koleno tak jsem ubrala beh a pridala rychlou chuzi a chuzi nahoru po schodech.

Ale nejak potrebuji trosku vic zabrat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 21:43
@Anonymní píše:
Ahoj baby,

Nejaka slecna ci pani ktera vazi okolo 100kg nebo vic, ktera odcvicila 30 days shred a podelila se o zkusenosti?

1. delalo vam to spatne na kolena ci kloupy, kdyz jste cvicili v botech a na podlozce?

2. meli jste nejake viditelne vysledky? Jenom diky cviceni treba minus 5 cm v pase atd?

Ja sem okolo 100kg, cvicim venku k doma, stravu drzim, ale chtela bych treba na 3 mesice udelat zmenu a zkusit toto, zkousela jsem behat ake to me boli kolena pri takove vaze jinak treba kdyz u nas chodim 30 mina chody na horu a dolu a rychlo chuze atd tak vse ok, taky posiluju doma a stravu drzim umirnene.
To pisu jenom pro pitomy rejpalky…prosim odpovidejte jen co mate zkusenost a jste ve vahovem limitu…dekuji :kytka:

Ahoj,jestli začneš jdu do toho stebou :-)Kdysi sem Jill cvičila měla jsem za 2týdny-2,5kg a šlo to na mě i vidět :-)Baví mě pouze 1level takže bych asi jela 30dní jen 1level a pak uvidím.To sem ještě vážila 110kg,ted mám víc :-( ale jdu do toho :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 21:44
@lamicina píše:
jill jsem cvičila s méně kily a kolena to rasovalo hrozně. Daleko víc než běh. Takže se 100kg bych se do toho nepouštěla. Spíš bych ti doporučila fitfab strong, český program. Hlavně v každém bloku jedna z holek cvičí šetrnější variantu na kolena. Začínala jsem s tím po dlouhé pauze bez pohybu a makačka to byla i tak. http://fitfabstrong.cz/

Mrknu diky..
Me prave vsichni i trener i doktorka rikala ze beh ne ale treba chuze do schodu ac se to nezda je setrnejsi atd… Nejak proste uz bych potrebovala zrosku zase motivaci, vaha pomalu leze dolu ale miry zas tolik ne a potrebovala bych i nabrat kondici atd tak bych prave chtela i sama sebe nakopnout a proste mesic vydrzet cvicit kazdy den, tedka cvicim cc a 4× tydne a chtela fakt trosku sk i zacit verit, kdyz bych za mesic mela dole treba 5 cm pres pas atd…

anavi13
Závislačka 3421 příspěvků 11.02.19 06:58
@Anonymní píše:
Za mesic minus 7 cm v pase ? Jako fakt?

Plavani nesnasim. Tedka jsem delala takovy beho chuzi neco jako indiansky beh. 1 dil klus a 2 dily chuze rychla. Pripadne vyslapy nekam na vylet rychlejj bez prestavky o vikendu atd plus cviceni doma i ve fitku…pohyb cca 4 x tydne na 30 az 60 min. Zalezelo od casu a unavy.
A z toho behu me bolelo jen prave koleno tak jsem ubrala beh a pridala rychlou chuzi a chuzi nahoru po schodech.

Ale nejak potrebuji trosku vic zabrat…

Jo u mě to mělo fakt výsledky, ale necvičila jsem poctivě každý den. Neděli jsem si nechala volnou a hlídala jsem si hodně jídlo. Já mám postavu přesípacích hodin, takže to břicho u mě není problém, mám ten tuk rozložený všude. No teď po císaři už bude problém i to břicho :mrgreen: tak to asi prostě vyzkoušej, když tě budou bolet kolena tak toho necháš. Ono je fakt, že tím posilováním začneš vidět rychleji výsledky než jen chůzí. Ale na chození zkus přidat ještě ty hůlky do ruky. Tím se taky dobře hubne a tvaruje postava , je ta chůze rychlejší a efektivnější. Ale je skvělý, že ti jde dolů váha, to je základ. Ono je fakt lepší prvně něco dát dolů a pak to teprve posilovat. Já ještě doporučím zkusit i nějakou jógu. Já s ní začala asi před rokem a strašně hezky se mi protáhli všechny šlachy s svaly. To posilováním moc nedocílíš a je to na tom těle hrozně znát. Já teď až budu po šestinedělí tak začnu taky chůzí s kočárkem a pak uvidím. Moc si po tom císařském řezu nejsem jistá co na to břicho můžu a nemůžu, kor se mi to blbé hojí. Takže moc fandím, ať docílíš vysněného výsledku. Mě zbývá dát dolů ještě 13 kilo nabranych v těhotenství, ale mám ještě 4tydny do konce šestinedělí, tak snad to ještě půjde trochu samo. A pak taky musím máknout :palec:

Mentalist
Povídálka 41 příspěvků 11.02.19 07:23
@Anonymní píše:
Ahoj baby,

To pisu jenom pro pitomy rejpalky…prosim odpovidejte jen co mate zkusenost a jste ve vahovem limitu…dekuji :kytka:

Já Jill 30 days Shred cvičila, když jsem měla asi 75 kg a klouby to odnesli solidně :zed: .. Cvičila jsem poctivě level 1 celých 10 dnů, pak pár dnů level 2 a usoudila jsem, že dál to nedám. Ze cvičení mi otekly kotníky i kolena a nemohla jsem chodit, zažívala jsem neuvěřitelnou bolest a v závěru jsem to léčila asi 3 týdny.. Takže za mě do toho asi nechoď :nevim: Můžeš to zkusit, ale nevěřím, že by jsi to zvládla v pohodě (ohledně těch kloubů)..

Raději zkus posilovat v nějakém svém tempu, choď na dlouhé procházky a zredukuj jídelníček. A až budeš mít třeba menší váhu, tak bych to zkusila, ale jinak ne..

Každopádně držím palce ať už se rozhodneš jakkoliv. Jít do Jillian chce svým způsobem odvahu a hodně pevnou vůli (cvičit totiž ten její masakr každý den.. :poblion: ale výsledky to má).. :kytka:

weyky
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 75 inzerátů 11.02.19 08:10

Ahoj,sice jsem neměla 100 kg,ale „jen“ 84 kg,ale díky Jill se mi povedlo shodit na 65 kg a klouby v pohodě.Teda je to už 4 roky a zatím žádné problémy nemám.

Lynette
Echt Kelišová 8072 příspěvků 11.02.19 08:32

Ja doporucim pit jen horkou vodu a jist vse teple a tepelne upravene . Procisti to lymfu, zmizi otoky o kterych si myslis ze je to tuk a budes hned na cm stihlejsi a hubnuti pujde daleko lepe. Na 1. Mesic vynechej maso - zlepsi se ti peristaltika strev a strevo se vycisti - nebudes tak unavena. Bilkoviny dozenes vajickama.

Lynette
Echt Kelišová 8072 příspěvků 11.02.19 08:37

@anavi13 podle me na cviceni casu dost. Ja kojila, kazdy den cely den chodila s kocarem a za rok jsem mela 10 kil dole bez cviceni, bez diet. Dala bych tomu cas. ;)

anavi13
Závislačka 3421 příspěvků 11.02.19 08:43

@Lynette určitě čas to chce :palec: taky kojím takže na to spoléhám :palec: ale fakt ráda cvičím, jen tak prostě pro radost. Nejsem sportovní typ a nikdy jsem nebyla hubená :mrgreen: teď potřebuji cvičit kvůli zádům. Mám i normálně obrovská prsa a teď jsou ještě větší, takže ty záda to odnášejí hodně. Jen v každém prsu budu mít možná 4-5kilo.

elen-ka
Extra třída :D 13079 příspěvků 17 inzerátů 11.02.19 09:01
@Anonymní píše:
Mrknu diky..
Me prave vsichni i trener i doktorka rikala ze beh ne ale treba chuze do schodu ac se to nezda je setrnejsi atd… Nejak proste uz bych potrebovala zrosku zase motivaci, vaha pomalu leze dolu ale miry zas tolik ne a potrebovala bych i nabrat kondici atd tak bych prave chtela i sama sebe nakopnout a proste mesic vydrzet cvicit kazdy den, tedka cvicim cc a 4× tydne a chtela fakt trosku sk i zacit verit, kdyz bych za mesic mela dole treba 5 cm pres pas atd…

Také se přidávám že Jill k této váze ne. Já tedy první várku cvičila bez bot a dorasovalo mi to koleno slušně, ale je pravda, že jsem na něm kdysi měla úraz. A začínala jsem jen o malinko nižší váhou, cca 95 kg.

Nyní jsem objevila FitFab cvičení, jak tu uváděla odkaz @lamicina a kdyby mě neskolilo nachlazení, tak dám celou lednovou výzvu. Nyní je únorová výzva a od zítra začínám opět cvičit. Krásně to začalo zpevňovat postavu i kondici jsem měla lepší. Ale od toho co jsme kdysi cvičila tu Jill, tak necvičím žádné poskoky a krom jogy a pilates cvičím vždy v botách.

Co se týče běhu, tak ten s touto váhou opravdu nedoporučuji, spíše svižná chůze, ta je k tělu daleko šetrnější. A tedy nejvíce mi pomohla změna stravy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 18:51
@Anonymní píše:
Ahoj,jestli začneš jdu do toho stebou :-)Kdysi sem Jill cvičila měla jsem za 2týdny-2,5kg a šlo to na mě i vidět :-)Baví mě pouze 1level takže bych asi jela 30dní jen 1level a pak uvidím.To sem ještě vážila 110kg,ted mám víc :-( ale jdu do toho :-)

A tehdy kolena dobry ? Ja do toho jdu :) a uvidim dle pocitu, kdyz bude neco bolet tak zpomalim nebo prestanu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 18:55

@elen-ka @Mentalist

Holky ale ja stravu drzim, delam kardio svizna chuze, chuze do kopce, rotoped, orbitrek, obcas chuzu beh a taky posiluji doma s vlastni vahou i cinkami, nekdy lekce ve fitku atd…dle toho jak je cas a penize. Cca 4× tydne trening mam.

Vaha dolu jde, ale centimetry zas tolik ne. Nejak bych potrebovala zase s tim vyrazne pohnout at mam i motivaci.

Navic na konci unora me ceka spolecenska udalost a rada bych mela tteba o tech 5 cm v pase mene.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >