30 denní výzva - apka v mobilu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 18.03.18 09:37
30 denní výzva - apka v mobilu

Krásnou neděli všem :) :kytka:

Chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenoti s touto výzvou: https://play.google.com/…apps/details?…

Já už s ní kdysi cvičila, ale pak jsem narovinu na to prděla :zed: :mrgreen:
Líbí se mi tam ty kategorie a postupné zvyšování náročnosti.
Akorát nevím, jakou dávat pauzu mezi cvičeními resp. odpočinkový den. Tak se chci zeptat jak jste to měli třeba vy i třeba s jiným typem 30 denní výzvy.
Přece jen je podle mě blbost cvičit v kuse 30 dní, když nemá tělo čas mezi tím na regeneraci. :think:

Děkuji za případné názory :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4305 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 09:50

Já s ní cvičila loni, odpočinkový den je tam tuším každý 4 den a sama ta aplikace ti to řekne. Začínala sem u toho nejsnazšího, ke konci už to byl docela zahul, vydržela sem na ni přes 2 měsíce pak už sem tu náročnost nedávala :mrgreen:

Taka
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 18.03.18 11:14

Já si sestavila akorát včera svůj plán. Beru to jako zkoušku svojí motivace a cvičící morálky :mrgreen: Takže bez cizího plánu, hezky na své potřeby a možnosti. Volno každý 4. den a jsem na sebe zvědavá. Ráno jsem se do toho pustila s chutí, tak snad mi to chvíli vydrží :oops: :mrgreen:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32738 příspěvků 10 inzerátů 18.03.18 12:47

@lavazza2 Konkrétní výzvu neznám, ale tyto aplikace většinou nabízí možnosti začátečník, pokročilý, velmi pokročilý… takže vyber začátečníka. Můžeš zadat i další parametry, jako že jsi žena, máš či nemáš nadváhu, na jaké partie se konkrétně chceš zaměřit a podle toho by ti výzva měla cvičení sestavit. Odpočinkový den tam určitě bude a pokud bys třeba ze začátku cvičení byla hodně zničená, přidej si jeden odpočinkový den navíc, výzva tě bude upozorňovat a odcvičíš si to prostě další den. Pokud jsi typ, který se sám od sebe nedokáže ke cvičení dokopat, je výzva dobrá volba, že tě bude každý den otravovat. ;)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 18.03.18 20:20

@Kriss Tina @Tiger-lily @Taka
Já to celé teď lustrovala a nenašla tam žádné info o odpočinkovém dni.. ani třeba v nastavení upozornění ns připomenutí cvičení ani v kalendáři o tom zmínku. No přinejhorším si to nastavím sama :mrgreen:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32738 příspěvků 10 inzerátů 18.03.18 20:48
@lavazza2 píše:
@Kriss Tina @Tiger-lily @Taka
Já to celé teď lustrovala a nenašla tam žádné info o odpočinkovém dni.. ani třeba v nastavení upozornění ns připomenutí cvičení ani v kalendáři o tom zmínku. No přinejhorším si to nastavím sama :mrgreen:
:palec: To bude nejlepší. Cvič podle svých možností.

Kriss Tina
Závislačka 4305 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 21:06

@lavazza2 teď sem to projížděla a vážně každej 4 den je odpočinek :)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 18.03.18 21:14
@Kriss Tina píše:
@lavazza2 teď sem to projížděla a vážně každej 4 den je odpočinek :)

To je divný :D Já zkoušela najet na 4 den v tréninkovém plánu, ale na to se nejde podívat pokud nemám odcviceny 3 den. A jinde jsem to nenašla.. Tak nwm.. Nikde ani v kalendáři tu zmínku nevidím o odpočinkovém dni.. Tak sem z toho jelen.. A neupozorni to samo třeba? Pač jsem to stáhla o víkendu a mam k dnešku odcvicene 2 dny, tak jestli se to tam třeba neukazuje az po tom prvním 4 odpočinkovém dni.. A máme obě stejnou apku jo?

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 18.03.18 21:19

@Kriss Tina Teď ještě uvažuji.. A nemáš třeba plnou verzi, pokud je i taková? Jelikož já ji nekupovala..

Efkaaa
Kecalka 259 příspěvků 18.03.18 21:27

@lavazza2
Tak já teda vůbec nevěděla, že něco takového je, ale jdu od zítra do toho… 8o :roll: :palec:
Co ty? @lavazza2???
Parťačka od zítra na začátečníka? :oops:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 18.03.18 21:34
@Efkaaa píše:
@lavazza2
Tak já teda vůbec nevěděla, že něco takového je, ale jdu od zítra do toho… 8o :roll: :palec:
Co ty? @lavazza2???
Parťačka od zítra na začátečníka? :oops:

Jojo je suprova, a zabere mi to cca 15-20 min denně. A to cvičím jak celé tělo, tak zvlášť kategorii na zadek, ruce, nohy a břicho :) Není problém jinak :)

Efkaaa
Kecalka 259 příspěvků 18.03.18 21:35

@lavazza2
Ten čtvrtý den jako odpočinek tam budeš mít taky…
Teď jsem se na to proklikala a je tam… A pak jsem to zrestartovala a zítra už začínám naostro… :mrgreen:

Efkaaa
Kecalka 259 příspěvků 18.03.18 21:36

@lavazza2
A ty chceš zhubnout nebo jen zpevnit? :oops:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 18.03.18 21:41
@Efkaaa píše:
@lavazza2
Ten čtvrtý den jako odpočinek tam budeš mít taky…
Teď jsem se na to proklikala a je tam… A pak jsem to zrestartovala a zítra už začínám naostro… :mrgreen:

Ok super, takže jakmile se k tomu 4 dni dopracuju tak to tam bude jo? Jinak není problém táhnout se ve dvou. :) ale jak říkám já začala od soboty, tak budeme mít 2 dny rozdíl od sebe ;) Jinak já jednoznačně potřebuju zhubnout a zpevnit dohromady :D Jídelníček jsem si upravila už 2 týdny zpátky (měla jsem i podrážděny žaludek, takže me to aspoň dokopalo konečně do dietního režimu taky)

Kriss Tina
Závislačka 4305 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 21:53

@lavazza2 mám tuhle na kterou on si dala odkaz a když to nemáš docvičený do toho 4 dne tak to nevidíš já se tam teď proklikala abych to mohla vyscreenovat :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama