30 tt + bříško hodně dole a tlak v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Derya
Povídálka 13 příspěvků 14.12.18 16:56
30 tt + bříško hodně dole a tlak v podbřišku

Ahoj holky, jsem v 30 tt a všelijak mě bříško pobolívá, stále si myslím, že je to tím, jak děloha všemožně trénuje a roztahuje se, ale je to furt takové zvláštní. Beru od gynekologa Magnosolv, předepsal mi ho, jakmile jsem mu řekla o bolestech v bříšku.
Dneska to je ještě horší, měli jsme s partnerem sex a od té doby cítím to bříško nyní, je to takový tlak v podbřišku a pokračuje, když jdu, ale jakmile se posadím a chvilku hladím je to zase v pořádku. :roll: Hrozně se o miminko bojím, je moje první, takže mě vyleká jakékoliv píchnutí u zadnice ;) Co myslíte? Je to třeba tím, že jsem furt v pohybu a moc neodpočívám??

Reakce:
hehehe
Extra třída :D 11565 příspěvků 14.12.18 16:59

@Derya
Zřejmě jde o tvrdnutí břicha… Rozhodně bych zvolnila a vynechala sex.

Miasofi
Kecalka 482 příspěvků 14.12.18 17:04
@Derya píše:
Ahoj holky, jsem v 30 tt a všelijak mě bříško pobolívá, stále si myslím, že je to tím, jak děloha všemožně trénuje a roztahuje se, ale je to furt takové zvláštní. Beru od gynekologa Magnosolv, předepsal mi ho, jakmile jsem mu řekla o bolestech v bříšku.
Dneska to je ještě horší, měli jsme s partnerem sex a od té doby cítím to bříško nyní, je to takový tlak v podbřišku a pokračuje, když jdu, ale jakmile se posadím a chvilku hladím je to zase v pořádku. :roll: Hrozně se o miminko bojím, je moje první, takže mě vyleká jakékoliv píchnutí u zadnice ;) Co myslíte? Je to třeba tím, že jsem furt v pohybu a moc neodpočívám??

Měla jsem to taky a též jsem měla Magnosolv. Brala jsem ho až do 37tt a hrozil mi předčasný porod. Teď jsem 40+1 a malý nikde. Zas se tolik nepozoruj :palec:

Kriss Tina
Kelišová 6958 příspěvků 14.12.18 17:33

To bude tvrdnutí, to se po styku zhoršuje, nic moc a tím nenaděláš, vyhni se těm činnostem po kterých se to horší.

Sany80s
Kelišová 6716 příspěvků 14.12.18 17:46

No pokud máš ty problémy, co říkáš, tak bys rozhodně neměla mít sex.
Chvilku počkej a kdyby se to zhoršovalo, tak jeďte do nemocnice.
Vyměnila bych gynekologa, já chápu, že každý nemusí vědět vše, i když toto bys mohla vědět sama, ale měl tě poučit, že sex opravdu mít nemůžeš.

Leni_2019
Stálice 71 příspěvků 14.12.18 17:54

Zajdi k doktorovi, at se na to podiva. Ale myslim, ze to nic vazneho nebude.
Jaky druh bolesti mivas?
Pokud jsi hodne v pohybu a neodpocivas, tak kazdopadne zvolni.

@Sany80s Proc by mela menit gynekologa?

Coctailgirl
Kecalka 300 příspěvků 14.12.18 18:00

Ja se kolem 30. tydne jen zminila ze me parkrat tvrdne bricho a hned me dala magnezium, rekla ze mam odpocivat, zadny sex a nemam si hladit bricho, ze to drazdi delohu…
kazdopadne nestli to tvrdnuti neprestane jela bych na pohotovost…

Uživatel je onlinezuzikka
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 14 inzerátů 14.12.18 18:14

Měla jsem to samé, Dr mi dal magnézko 6× denně, sex nezakázal. 35 tt jsem proležela v nemocnici hlavou dolů, ne kvůli sexu, ale zavinila jsem si to sama, protože jsem byla moc akční a nedokázala odpočívat. Potom už jsem si dala sakra bacha a snažila se víc ležet, ale stejně jsem porodila ve 38tt. Jasně, děloha trénuje, ale pokud jsi štíhlá tak ji můžeš mít i dráždivější. Bříško bych klidně hladila, to je cenné spojení s miminkem a ono to vnímá, že ho hladíš.

Miasofi
Kecalka 482 příspěvků 14.12.18 18:26

@Sany80s
Proč měnit doktora? Píše, že ji to bolí jen při pohybu, když sedí, tak to přestane. Pokud by to bylo něco vážnějšího, bude to bolet pořád. Je logické, že když člověk chodí, že dítě „tlačí“ dolů, zemská přitažlivost funguje :lol:

Sany80s
Kelišová 6716 příspěvků 14.12.18 19:16

Protože ji neinformoval, že s těmi problémy, co má, je sex riziko.

Miasofi
Kecalka 482 příspěvků 14.12.18 19:45
@Sany80s píše:
Protože ji neinformoval, že s těmi problémy, co má, je sex riziko.

Ale ona má naprosto běžné problémy, co těhotné mají. Dítko už je čím dál větší a těžší a je normální, že tlačí do podbřišku. Proto to přejde, když si sedne. Pokud by krvácela nebo měla nepřestávající bolesti či křeče, pak by to samozřejmě bylo o něčem jiném.

Kriss Tina
Kelišová 6958 příspěvků 14.12.18 19:56

@Sany80s ona nemá žádné problémy, tvrdnutí břicha je normální snad u každého těhotenství, proto bere to magnezko. Prostě by se jenom měla vyhnout tomu co to tvrdnutí spouští, ale to je u každého jiné… Doktor nemůže každé pacientce zakázat sex protože je těhotná :nevim:

Kukacka123
Závislačka 2803 příspěvků 14.12.18 22:09

@Kriss Tina ja tvrdnuti nemela za cele tehotenstvi, az tesne par dni pred porodem, ale to uz byli poslicci ;) doktor nemuze nic zakazat, da ti jen doporuceni…je to na uvazeni kazde z nas, co chce zkusit riskovat :nevim: ale zase pokud bych mela tvrdnuti bricha a bylo mi to neprijemne, logicky bych asi taky sex nemela teda :think:

Znama s tim lezela v nemocnici na kapackach pak, aby predcasne neporodila moc brzy (v 28tt), nakonec i tak rodila v 36tt…mela hoodne drazdivou delohu.

@Derya ja bych se teda sexu vyhnula, to uz snad vydrzite ne? :P jasne, tvrdnuti muze byt bezna potiz, ale proc to podporovat? :nevim: kdyby to bylo hodne bolestive, radsi si zajed do nemocnice…treba si te nechaji na kapacku, udela vic jak tablety… ;) At vse dobre dopadne :kytka:

Derya
Povídálka 13 příspěvků 14.12.18 23:17

Holky moc děkuju za rady :kytka:
V pondělí jdu na poradnu, tak mu to hned řeknu. Právě že o sexu neřekl ani slovo :nevim: ale je jasný, že teď už na sex z vysoka… prdím.

Právě předčasný porod by nebyl úplně super :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >