Lapání po dechu a vysoký spodní tlak v 30tt

Anonymní
12.7.20 09:26

30 TT - Lapání po dechu a vysoký spodní tlak

Ahojky, mám dotaz… Jsem ve 30 tt a občas se mě v noci vzbudí, že začnu lapat po dechu. Dneska jsem si po takové epizodě změřila tlak a byl 117/93. Takhle vysoký spodní tlak mi občas vyskočí a pak zase padá, dneska se během půl hodiny dostal zpátky na 78. Nemáte s tím některá zkušenosti? K doktorce jdu až ve čtvrtek, určitě se jí zeptám, ale nechci nic zanedbat. ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1007
12.7.20 09:49

Ahoj… Jsem taky 30tt a to lapání po dechu mám dost často. Někdy mě to dost vyděsí… Ten tlak pak můžeš mít v souvislosti s vyšším strachem co se děje. Bylo mi řečeno, že ten spodní tlak je,,hlava"…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
12.7.20 10:20
@Anonymní píše:
Ahojky, mám dotaz… Jsem ve 30 tt a občas se mě v noci vzbudí, že začnu lapat po dechu. Dneska jsem si po takové epizodě změřila tlak a byl 117/93. Takhle vysoký spodní tlak mi občas vyskočí a pak zase padá, dneska se během půl hodiny dostal zpátky na 78. Nemáte s tím některá zkušenosti? K doktorce jdu až ve čtvrtek, určitě se jí zeptám, ale nechci nic zanedbat. ????

K doktorce můžeš i dřív, minimálně bych jí zavolala. Případně si zajela na pohotovost. Zakládat diskuze ačekat, že někdo bude mít stejné problémy, je v těhotenství celkem hazard

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 10:44

@Veny89 Aha, to s tou hlavou mě nenapadlo…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.7.20 10:45

@lleennttiillkkaa když já mám většinu času nízký tlak, takhle mi to jen občas vystřelí…

• Nahlásit
  • Citovat
40
12.7.20 11:06

Jsem taky 30. a děla mi to taky, poslední cca týden dva. Zadycham se jakoby mi objem plic nestačil a nedokážu se úplně donadechnout jak bych potřebovala. Stava se mi to hlavně kdyz mi tvrdne břicho, takže většinou odpo/večer. A ještě mám pocit ze se mi u toho trosku víc rozbusi srdce, ale trva to cely jen par vterin. Zítra mám poradnu tak se taky poptam, jestli je to Ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 11:13

@Peeetule Tak se poptej a napiš prosím. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
40
13.7.20 18:30
@Anonymní píše:
@Peeetule Tak se poptej a napiš prosím. :palec:

Tak je to prý normální, mimco mám ještě hlavou nahoru a proste tam má málo místa a hlavně pri tvrdnuti se tam už moc nevejde. Prý se to trosku zlepší až (jestli) se otočí. Ještě muže být na vině snizene množství železa, ale to uvidíme až zítra z výsledku krve. Ale doktor se nad tím nijak nepozastavoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 20:31

@Peeetule Aha, tak to jsou dobré zprávy, že je to normální, díky. :palec: Těším se, až to proberu se svojí doktorkou…

• Nahlásit
  • Citovat
40
15.7.20 20:55
@Anonymní píše:
@Peeetule Aha, tak to jsou dobré zprávy, že je to normální, díky. :palec: Těším se, až to proberu se svojí doktorkou…

Tak se mi potvrdilo i to nižší železo, tak to muže mít asi taky vliv. Od zítra začnu doplňovat tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.20 21:08

@Peeetule To ti vyšlo z krevních testů? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
40
15.7.20 21:11
@Anonymní píše:
@Peeetule To ti vyšlo z krevních testů? :think:

Jj z krve, mám brát Globifer na doplnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.20 02:35

@Peeetule Tak to se dneska pořádně zeptám. :think: Taky se poptám, proč mám nějaké malé bříško..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama