30+4tt - bolest v podbříšku jako při ms a tlak na močový měchýř

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 10:44
30+4tt Bolest v podbrisku jako při ms a tlak na močový měchýř

Ahoj holky chci se zeptat od včera chodim celkem často curat ????furt tlak tlak na močový měchýř a malá bolest v podrisku, a pocit jak kdybych chtela i na velkou dá se to v pohode vydržet, ve středu mám naštěstí kontrolu., muže to souviset všechno s natahováním dělohy? Jak všechno roste? Beru magnesium lacticii 4tbl a večer piju magnesium citrat takže těch 400mg hořčíku do sebe dam samozřejmě bříško tužší mám ale co sem byla před 14 dni na kontrole vše bylo v pořádku doktor říkal ze se ani neotviram a bříško měkké mám. tak zda nemám hned plasit, a je to normální? ma to některá stejně také?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 34. týden těhotenství?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 10:46

Sem tam mě i pichne dole , někdy i při močení .

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 30.03.19 10:50

Ty MS bolesti mám každou chvíli a to nuceni na malou, no bud rada ze to mas až teď ve 30tt :mrgreen: já lítám celé těhotenství, nemůžu ani jít ven někam kde nejsou záchody, protože se mi chce snad každých 10 minut :zed: od toho 30tt je malý navíc pretoceny hlavou dolů a jak mi tou hlavou tlačí na mocak nejsem schopna se pořádně vyčůrat i když se mi permanentně chce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 10:53
@Kriss Tina píše:
Ty MS bolesti mám každou chvíli a to nuceni na malou, no bud rada ze to mas až teď ve 30tt :mrgreen: já lítám celé těhotenství, nemůžu ani jít ven někam kde nejsou záchody, protože se mi chce snad každých 10 minut :zed: od toho 30tt je malý navíc pretoceny hlavou dolů a jak mi tou hlavou tlačí na mocak nejsem schopna se pořádně vyčůrat i když se mi permanentně chce.

Dobre ja se v noci budila a každé dvě hodiny furt na wc :D hrozny obcas mě i pichne v děloze někdy i když curam no je to neprijemne tužší bříško mám taky nějak furt .. ale magnezko beru no minula kontrola dopadla dobre tak chci vydržet do středy to mě čeká utz , tal snad vše bude dobre vyděsilo mě to jsem už celkove hrozne těžká bricho mám těžké hrozny achjo :D a bude hur asi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 10:54

@Kriss Tina měla sem i nějakou řídkou stolici dnes :grinning:ale nejspíš to bude z toho hořčíku

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 30.03.19 10:58

No nebýt toho curani tak sem i v pohodě, ale takhle se bojím i nekam jít, malej kolikrát kopne a mám co dělat abych to udržela :D a hlavně jdu na malou, zvednu se, umeju si ruce a chce se mi zas a takle kolikrát i 4× za sebou se vracim na záchod :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 11:00
@Kriss Tina píše:
No nebýt toho curani tak sem i v pohodě, ale takhle se bojím i nekam jít, malej kolikrát kopne a mám co dělat abych to udržela :D a hlavně jdu na malou, zvednu se, umeju si ruce a chce se mi zas a takle kolikrát i 4× za sebou se vracim na záchod :D

Je to silene , už ať tu jsou prcci snama ,

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 30.03.19 11:05
@Anonymní píše:
Je to silene , už ať tu jsou prcci snama ,

Jojo to zas budou jiné „radosti“ :D

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 30.03.19 13:39
@Kriss Tina píše:
No nebýt toho curani tak sem i v pohodě, ale takhle se bojím i nekam jít, malej kolikrát kopne a mám co dělat abych to udržela :D a hlavně jdu na malou, zvednu se, umeju si ruce a chce se mi zas a takle kolikrát i 4× za sebou se vracim na záchod :D

Si taky připadám už jako blázen, jsem 33.tt a kolikrát se jdu vycurat a mam pocit, jako kdybych nebyla a musim znova 8o :lol:

Modesta
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 30.03.19 14:04

Jo hele, já 30 týden. A k tomu jsem doteď měla virózu - kýchla jsem a šla se dole osprchovat a kompletně se převléknout. :zed:

Ale jsem těhotná potřetí, to už můžou být svaly i povolené. I když po každém těhotenství jsem jako první posilovala svaly pánevního dna… No už to není jako za starých časů :,(

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 30.03.19 14:08

@Modesta jo to mám chvílemi taky s tím kýcháním, teď mám týden rýmu takže super. Taky když se začnu víc smát mám problém. Těhotná jsem podruhé.

Modesta
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 30.03.19 14:11

@Kriss Tina

Je to ke vzteku, co? A to se mi kolikrát stane těsně potom, co vyjdu že záchodu :)

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 30.03.19 14:16

@Modesta jo, já když jdu na záchod tak jako bych tam ani nešla :D když cejtim že na mě jde kýchnutí tak už se zvedám a jdu do koupelny :D

Váš příspěvek
Reklama