30tt. A velké strie na břiše, zmizí poporodu?

254
11.3.21 18:10

30tt. A velké strie na břiše, zmizí poporodu?

Holky přeji hezký večer.. Prosím vás, jsem ve 30 týdnu těhotenství, a mám opravdu hrozně velké strie na břiše a hrozně se za to stydím..
I když si je každý den mažu tak to nepomáhá.. :? Vím že mi už nezmizí.. Ale půjde to tak moc po porodu vidět? Přikládám foto.. Opravdu se za to stydím :

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1799
11.3.21 18:17

Já měla takové vzadu jakoby za kolenem a celém lýtku, jsem 10 měsíců po porodu a strie jsou úplně světlé. Samozřejmě vidět jdou, ale to se na to člověk musí zaměřit. Po porodu zkus mazat bambuckym máslem.

Příspěvek upraven 11.03.21 v 18:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
11.3.21 18:18

Jo a nemáš se za co stydět! Strie nejsou žádný fuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
11.3.21 18:19

@alena1995 děkuji :oops:
Ale nečekala jsem že to bude tak moc :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
11.3.21 18:23

@Majka6802 To ani já u sebe a byla jsem fakt „vyděšená“, že se to tak rozjelo, škoda, že nemám fotku před. Každopádně to bambucke máslo mi hodně pomohlo. Koukni na netu na „Šlehané bambucke máslo proti striim“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
11.3.21 18:27

Dobrý den, udelaly se mi také, bohužel zůstávají i rok po druhém porodu. Nepočítám s tím že zmizí. Ale je mi to jedno a nic s tim dělat nebudu. Nosim jednodílné plavky a manželovi je to taky jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4192
11.3.21 18:42

Jsem 4M po porodu a mám je ještě horší než ty. Po prvním jsem jich měla asi jako ty, po druhem ještě 2× tolik. Ale vybledne to ;) holt dan za zdrave děti, kterou rada zaplatím :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
11.3.21 18:42

@ŽabkaLucka dobrý večer, já jsem příteli řekla že už na koupaliště nikdy nepůjdu :)
Ale on mě miluje a bere takovou jaká jsem takže jsem za to hrozně moc ráda :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15951
11.3.21 18:52

@Majka6802 ja te chápu. S prvni se mi udělaly až skoro na konci. Horší než mas ty, nenáviděla jsem je, výsledky zhruba do roka, ted jsem těhotná podruhé a úplně se hrozím co bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9423
11.3.21 18:55

Nezmizí nikdy, ale dost časem vyblednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
11.3.21 19:05

Já jsem těhotná zatím žádné nemám mažu se Bi oilem.. Ale pokud je budu mít tak pak půjdu na kliniku na ošetření 🙂 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 19:05

Ono to vybledne, ale ta potrhaná tkáň se nespraví a vždy už to bude takové žužu :?. Ale časem se mi to zlepšilo, po 10 letech už to vypadalo celkem k světu a teď jsem taky 30tt a strie se znovu roztahují :?. A mazání nikdy nepomáhalo, je to spíš o genetice a kvalitě kůže.

• Citovat
  • Nahlásit
198
11.3.21 19:24

@Majka6802 Já jsem teď 36tt s dvojčátky a mám strie kompletně po celém břiše. Také každý den mažu a nic… Holt nezbývá nám nic jiného než se s tím smířit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
11.3.21 20:21

Ten bi-oil fakt dost pomáhá, ale chce to mazat 2× denně už třeba od 3. měsíce, kdy se břicho začíná byť jen trošku vyboulovat… hodně se to podceňuje. Někomu ale nepomůže ani to. :nevim: Sestřička v těh. poradně říkala, že ze zkušenosti to mají buď hodně hubené ženy s takovou tou průhlednou kůží, nebo ženy s nadváhou už před těhotenstvím. Kdo tomu má rozumět, že? Asi to bude úplně o něčem jiném. Ale obecně platí a pomáhá i to, se moc v těhotenství neprasit a nepřejídat k prasknutí, i když k tomu ten stav svádí.

Dá se to ale vyřešit abdominoplastikou, ty strie se při ní skoro ztratí. Viděla jsem moc pěkný výsledky a ta cena taky ujde. Neboj, nejsi první ani poslední a není se za co stydět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
11.3.21 20:30

@LadyDelRey mě třeba ten Bi oil pomáhá.. Mažu se s tím ráno i večer.. 🙂Jsem 19tt těhotná a mám 3.6 kg nahoře. Moje dr říká že u každé to je jiné.. Někdo to ma bohužel i z toho přežírani a díky bohu za to žádné strie zatím nemám 🙂.. Každopádně jen tak to nemizi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat