30tt bolestivé pohyby miminka

14
15.1.21 09:33

30tt bolestivé pohyby miminka

Ahooj holky, podobné diskuze jsem tu sice našla ale většinou holky už byly před porodem🙈 mám na vás otázku, od víkendu mi přijde že malá změnila režim pohybů a pohyby cítím docela bolestivě spíš dole, pravděpodobně mě kope do močáku a bolí to teda fest, někdy se až leknu a cuknu sebou, občas mi tam i píchne 😒 měli jste taky takle bolestivé pohyby? Jinak se pohybuje pravidelně ale kope tam dolů :roll: :think: děkuju za vaše zkušenosti, je to moje první těhotenství tak se radši na vše ptám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1627
15.1.21 09:41

Nemas ji otocenou koncem panevnim? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
15.1.21 09:45

@Semtex je to možný že se tam teď nějak přetočila 8o na poslední kontrole mi doktor polohu neřekl, jen že má hlavičku u pupíku :D ona se tam teda vrtí pořád sem a tam, tak možná mi tam tlačí a je otočená jak píšeš 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
15.1.21 09:59

Stejné pocity a bolesti jsem měla, když byla malá hlavičkou nahoru, tedy koncem pánevním, a taky se mi tak otočila kolem toho 30. týdne, pak se v 34. týdnu otočila zase hlavičkou dolů a už mi bylo dobře :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
15.1.21 10:19

@pecora fakt? Tak to tak mám možná i ja 🙈 jak si to přežila?? :lol: :lol: někdy to bolí teda hodně se kroutim jak žížala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
15.1.21 11:30

@Marťa977 no příjemné to nebylo :mrgreen: hlavně to kopání do močáku, to jsem kolikrát měla pocit, že se počůrám 8o a občas mě tam někde dole taky nakopla asi nějaký nerv, projela mě ostrá bolest v pravé hýždi a občas se mi u toho až zablesklo před očima, no ale taky mě tlačila hlavička pod pravým žebrem - a to jsem nemohla sedět, jedině být narovnaná jako přímka, jinak to bylo děsně nepříjemné, hlavně třeba při řízení auta mi to vadilo, no a jakmile se pak otočila zase hlavičkou dolů, tak už mi bylo výborně, teď jsem 39. týden, do žeber mě sice teď kope, ale to není pořád a ve srovnání s tou polohou KP je to nesrovnatelně lepší :) tak vydrž, taky se ti určitě ještě otočí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
15.1.21 13:48

Ahoj já jsem sice teprve 20tt ale dneska jako by taky kopala spíš dolů..občas mě píchne spíš u pravého boku… Myslíte že je to ok? Každý píchnutí mě vyplaší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat