Reklama

31 let; Ted Mosby - hledám slečnu / ženu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

franzkfk
Stálice 77 příspěvků 03.01.18 18:41
31 let; Ted Mosby

Hledám slečnu, která ráda čte knihy pozpátku. Ženu, která když vidí kaluž, má nutkání do ní skočit. Dívku, která se ráda zapomene v diskuzi. Ženu, která se nejlépe cítí v sukni a šatech. Slečnu, která se chce vyřvat na prázdném poli. Ženu, která by ráda voněla po kávě. Slečnu, která neumí vyprávět vtipy. Ženu, co se ráda zastaví a dívá nahoru. Slečnu, která je intonačně mimo. Ženu, která sní i ve dne. Slečnu, která zná své “Bezpodmínečné já”. Dívku, která má své hranice a chápe je u druhých. Slečnu, která se pousměje, když vidí žlutý deštník.
P. S.: A miluje brunch: )

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 03.01.18 19:09

To je tak strašně krásné a úžasně konkrétní! Úplně ji (se) vidím :-) Škoda, že jsem vdaná a za zenitem… na podobná slova bych reagovala okamžitě. Držím palce, ať se ozve a omlouvám se za narušení diskuze. :mavam:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 03.01.18 19:13

Pasovala bych na to - az teda na tu kavu, ja jsem cajovy zavislak :lol: :oops:

Tableta
Závislačka 4009 příspěvků 03.01.18 19:29

Co přítel? Pořád se chce při sexu koukat na animovanou Ariel?

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 03.01.18 19:30
@Tableta píše:
Co přítel? Pořád se chce při sexu koukat na animovanou Ariel?
? :mrgreen: Rozveď… Že bych se rozplývala předčasně a zbytečně? :-)

Tableta
Závislačka 4009 příspěvků 03.01.18 19:31
@SibyllaTrelawney píše: ? :mrgreen: Rozveď… Že bych se rozplývala předčasně a zbytečně? :-)

Tento uživatel založil asi 2 dny zpět diskuzi, že se přítel chce koukat při sexu na Ariel, animovanou pohádku :lol: Bohužel už diskuze byla smazaná

The_Assassin
Kecalka 450 příspěvků 03.01.18 19:32

Jéé, to jsem celá já, hlavně ta pasáž o brunchi. Až na to, že (většinou) nejsem intonačně mimo. A taky že nejsem slečna :mrgreen: :mrgreen:

Lifka
Kecalka 270 příspěvků 1 inzerát 03.01.18 19:33

Pěkně napsané, pasovala by jsem až na tu kavu. Žel jsem zadana sice nevim do kdy, ale jsem :D

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 03.01.18 19:33
@The_Assassin píše:
Jéé, to jsem celá já, hlavně ta pasáž o brunchi. Až na to, že (většinou) nejsem intonačně mimo. A taky že nejsem slečna :mrgreen: :mrgreen:

A na Ariel koukáš? :-)

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 03.01.18 19:34
@Tableta píše:
Tento uživatel založil asi 2 dny zpět diskuzi, že se přítel chce koukat při sexu na Ariel, animovanou pohádku :lol: Bohužel už diskuze byla smazaná

Tak baba v plavkách no… kreslená nebo živá, to je fuk. :-) Ploutev nechává prostor fantazii…

Tableta
Závislačka 4009 příspěvků 03.01.18 19:34
@SibyllaTrelawney píše:
:lol: :lol: :palec: dobrej dotaz

The_Assassin
Kecalka 450 příspěvků 03.01.18 19:51
@SibyllaTrelawney píše:

No jasně, miluju disneyovky :lol: Umím docela slušně zazpívat Part of Your World, intonačně neztracena :D

franzkfk
Stálice 77 příspěvků 03.01.18 19:52

Ariel byla experiment, zda-li bych byl přijatý bez předsudků :))
(Samozřejmě, že ne. Píšu jeden článek/úvahu o patologických jevech ve společnosti a tak mě zajímalo, že bych tam mohl zakomponovat i reakce na něco takového - jen ty zjevně vážné.)
A jinak… Ano. Muži vám to nepřiznají, ale Ariel by brali, stejně tak i Gadgetku z Rychlé roty. Prostě to jsou naše typy. (Až na ploutev a myší ocas, ale kdo je dokonalý, že.)
A to nahoře, pokud to někoho doopravdy zajímá, tak je to myšleno jako symbolika hodnot a metafora k osobnostním rysům.
Fanda do psychologie a fimový geek. Případně vzkazy.
A jsem infj.

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1306 příspěvků 03.01.18 20:18

To je hezké a vtipné..přeju ti, at se ti nějaká super žena ozve :mavam:

chaela
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 03.01.18 20:28

Jako HIMYM mam rada (spis mivala jsem, uz nekolik let jsem to nevidela), Ted je fakt fesak. Ale realita je vec jina. Navic v kombinaci s Ariel…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >