31. týden - výtok na stehnech

131
4.4.16 20:02

31. týden - výtok na stehnech

Dobrý večer, maminky, mohla byste mi některá, prosím, poradit?
Teď jsem se normálně byla osprchovat a jak jsem vylézala, všimla jsem si, že mi po vnitřku stehen až ke kolenům teče několik „cárů“ řidšího bílého výtoku. Umyla jsem to a zatím dobrý, ale je to cca 5 minut. Bolesti nemám, jsem 31. týden. Nevíte, co to znamená? Je to normální? Děkuji a přeji hezký večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20279
4.4.16 20:03

@Podhoubi Já bych se asi jela nechat zkouknout, jestli to není plodovka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
4.4.16 20:05
@Svistice píše:
@Podhoubi Já bych se asi jela nechat zkouknout, jestli to není plodovka.

To nestraš, bylo by to moc brzy! A já myslela, že plodovka prostě praskne a je jí hodně…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
4.4.16 20:07

Ja bych asi sjela k doktorum. Lepsi jet 10krat zbytecne. Nez neco zanedbat. Hlavne klid. A uvidis co vam doktori reknou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
4.4.16 20:11
@Podhoubi píše:
To nestraš, bylo by to moc brzy! A já myslela, že plodovka prostě praskne a je jí hodně…?

Plodovka muze i odtekat postupne. Taky bych sjela na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.16 20:21

@Podhoubi spíš než na plodovku bych to viděla na hlenovou zátku, která může odejít i několik týdnů před porodem a nic se neděje. Ale pokud se ti něco nezdá radši jeď. Taky si myslím, že radši jet zbytečně, než přijet pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22585
4.4.16 20:23

Trochu tě uklidním, mívala jsem to v pozdějším stadiu těhot. taky. Nárazově, čůrek o velikosti lžíce. Tak jsem si vždy lehla a čekala, jestli to bude pokračovat..Zas třeba týden 14 dní klid a pak znovu, chlejst…Por. asistentka po telefonu mi řekla, že když toho není víc a nepokračuje to a nekrvácí, at jsem v klidu a pozoruji se. Zkrátím to - plodovka to nikdy nebyla, praskla vždy až při porodu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2582
4.4.16 20:29

Přesně takhle jsem to mela já a byla to ploodvka. Myslela jsem si, že to nic není. Byla jsme pěkně blbá, že jsem nešla k doktoru, odtekala postupně. Naštěstí bylo mimčo v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
4.4.16 20:43

Ja mam cely tehu tehotensky vytok a taky mi takhle i tecou curky po stehnech, jestli te to uklidni, neplasila bych. A jsem 38. tyden. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41409
4.4.16 21:00

@Podhoubi zajela bych na pohotovost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.16 21:05

@Podhoubi po sprse to mam temer vzdy. A nikdy mi v poradne nerekli, ze bych mela malo plodovky.Ale jestli bys byla klidnejsi, zajed se nechat zkontrolovat. Lepsi jet zbytecne, nez neco zanedbat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
4.4.16 21:19

Vsem vam moc dekuji. Zitra rano zavolám na gynekologii a reknu jim to. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
4.4.16 21:20

Já bych to moc nehrotila, prostě podle svýho rozumu a uvážení :-) Jsem 34. týden a někdy mám taky výtok, jako bych si učurkla, že toho vyteče najednou víc :D Ale nikdy mě nenapadlo se nad tím nějak pozastavovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
4.4.16 21:23
@aneta_ka píše:
Já bych to moc nehrotila, prostě podle svýho rozumu a uvážení :-) Jsem 34. týden a někdy mám taky výtok, jako bych si učurkla, že toho vyteče najednou víc :D Ale nikdy mě nenapadlo se nad tím nějak pozastavovat.

Mne se to prave stalo uplne poprvý v tehotenstvi - a predtim taky ne. Tak jsem si rikala, jestli to nemuze byt nejaky problem. Na porod je preci jeste jen brzy. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
4.4.16 21:29
@Podhoubi píše:
Mne se to prave stalo uplne poprvý v tehotenstvi - a predtim taky ne. Tak jsem si rikala, jestli to nemuze byt nejaky problem. Na porod je preci jeste jen brzy. :)

Já mám výtok celý těhotenství, ale nějak od toho 30.-31. týdne je silnější, že se přes den bez intimek neobejdu a i když mám jinak těhotenství bezproblémové, tak jen kvůli tomuhle se těším až to bude u konce, protože mě to fakt otravuje a je mi to nepříjemný. Četla jsem, že jak už se to blíží ke konci, tak jsou porodní cesty víc zvlhčený :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama