31. týden těhotenství a cítím se jak tank

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 02.04.18 12:02
31tt a cítím se jak tank

Zdravím holky…jsem 31tt..a opravdu se cítím jako tank :lol:,břicho mám ted u druhého, opravdu už ted obří :zed: jizva po cs zatím nezlobí, ale už ted se cítím neforemně, a hledat polohu naspaní je um.Aspn trochu mi kleslo břicho takže prcek netlačí na žebra..Jak se těhule cítíte vy :D?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 31. týden těhotenství?

Reakce:

Zwetta
Kecalka 429 příspěvků 6 inzerátů 02.04.18 12:10

@Andy27 já dnes začínám 37 tt a mám to stejně.. :mrgreen: každej, že mám pupek na dvojčata :mrgreen: a jelikož jsem prvorodička, tak celkem zajímavá zkušenost to těhotenství no…, i když ma své mouchy, jako třeba zhoršené dýchání a tak. :zed: a co teprve porod.., no mám respekt, ale jelikož nevím co mě čeká, tak se snažím „nebát“… :think: :andel:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 02.04.18 12:49
@Zwetta píše:
@Andy27 já dnes začínám 37 tt a mám to stejně.. :mrgreen: každej, že mám pupek na dvojčata :mrgreen: a jelikož jsem prvorodička, tak celkem zajímavá zkušenost to těhotenství no…, i když ma své mouchy, jako třeba zhoršené dýchání a tak. :zed: a co teprve porod.., no mám respekt, ale jelikož nevím co mě čeká, tak se snažím „nebát“… :think: :andel:

nemá smysl se bát..bohužel.. :lol: mě bud znova čeká cs nebo snad a doufám v normální porod..uvidím podle jizvi..ale neboj, nic příjemnýho to není ale ani nebudeš mít čas myslet na cokoli jinýho po tom :D

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 02.04.18 12:55

Ahojky, ja jsem 35 týden a cítím se stejně. Druhy trimestr super, ale jak se to překlenulo do třetího, tak hrůza. Někam dojít, aniž by se mi po par krocích nechtělo na malou je hrůza. Spánek z boku na bok me taky uz unavuje, spím hodně na břiše a v noci mam neklid v nohou a pobolívají mě. S klukama jsem mela břicho teda větší, ale taky jsem u obou nabrala 25kg, ted čekám holčičku a mám nahoře 14kg, ale i tak uz odpočítávám dny. Mam plánovaneho císaře a termín na 2.5. Uz at to je :D

Ell-Ell
Kecalka 299 příspěvků 02.04.18 13:14

Ja zacinam ve stredu 36.tt a citim se uplne stejne :D Cela jsem takova otekla, nez se otocim z boku na bok, protoze ho mam uz prelezely, prijde mi to jako vecnost. Neklid v nohou zrovna kdyz se mi chce nejvic spat, porad je mi vedro, pritel nadava, ze mrzne protoze porad vetram :D Zabava to tehotenstvi opravdu :palec:

Giselleine
Stálice 76 příspěvků 02.04.18 13:42

Ahojky…ja dnes začínám 39 tt a uz se modlim, aby to bylo!!! Dnes v noci uz jsem skoro brecela, protoze uz nevim, jak si lehnout a nemuzu proste usnout :,( Chození taky děs, prvne jde břicho a pak já :lol:A to jsem přibrala 11 kilo…nedovedu si predstavit treba 20 :) Prevlíkám se 4krat denne, protoze mi na břicho furt neco padá :P Bojím se, ze budu ale přenášet, protoze jsem jeste vubec nemela zadny bolesti, nic 8o

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 02.04.18 13:54

No všichni máte už pěkný TT já jsem teprve 33 TT a už bych do toho kopla a to nemám žádný břicho. Mám cukrovku takže jim jen takový blivajzy, že me to už leze na mozek. Modlím se at rodím 5.5 a ne az 26.5 :D i když zase nechci nedonošené miminko, ale syn byl 37+0 TT a měl 3960g tak jsem ráda, že byl dřív :D tak teď spoléhám, že by to mohlo klapnout taky protože mám klidový režim a já bych tak chodila na procházky místo toho čumím doma

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 02.04.18 20:36
@Giselleine píše:
Ahojky…ja dnes začínám 39 tt a uz se modlim, aby to bylo!!! Dnes v noci uz jsem skoro brecela, protoze uz nevim, jak si lehnout a nemuzu proste usnout :,( Chození taky děs, prvne jde břicho a pak já :lol:A to jsem přibrala 11 kilo…nedovedu si predstavit treba 20 :) Prevlíkám se 4krat denne, protoze mi na břicho furt neco padá :P Bojím se, ze budu ale přenášet, protoze jsem jeste vubec nemela zadny bolesti, nic 8o

jééé jak závidím..už se ti to blíží :lol: 11 kilčo je ok..já mám 17 nahoře :mrgreen:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 02.04.18 20:39

@Ell-Ell :mrgreen: :mrgreen: já se podpírám kojícím polštářem na noc a je to o něco lepší,,,mi poradila známá a fakt uleva

Ell-Ell
Kecalka 299 příspěvků 02.04.18 21:48

@Andy27 To mi pomahalo kolem 4.-5. mesice..ted nic :D Mam vzdy jakoby prelezelej zadek a musim se nutne otocit

Giselleine
Stálice 76 příspěvků 02.04.18 22:18

Ja mam taky tehotensky polštář a je dobrej tak vleže na boku ;)
Zitra jdu na monitor, kéž by mi doktorka řekla, že už to treba bude :) Jenže ja si tam vzdycky lehnu a prcek dela, že tam neni :P
Jinak mate na druhou stranu taky strach z toho, co prijde? Ze se Vam uplne zmeni zivot? 8o

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 03.04.18 07:17
@Giselleine píše:
Ja mam taky tehotensky polštář a je dobrej tak vleže na boku ;)
Zitra jdu na monitor, kéž by mi doktorka řekla, že už to treba bude :) Jenže ja si tam vzdycky lehnu a prcek dela, že tam neni :P
Jinak mate na druhou stranu taky strach z toho, co prijde? Ze se Vam uplne zmeni zivot? 8o

Nemam strach z toho co přijde, strasne se těším na to, ze se mi po třetí změní život k lepšímu. Když vidím, jak kluci rostou a vse neskutečně utíká, jsem ráda, ze mam ještě příležitost si to vychutnat všechno od samého začátku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >