31. týden těhotenství a cítím se jak tank

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andy27
Kelišová 6237 příspěvků 02.04.18 12:02
31tt a cítím se jak tank

Zdravím holky…jsem 31tt..a opravdu se cítím jako tank :lol:,břicho mám ted u druhého, opravdu už ted obří :zed: jizva po cs zatím nezlobí, ale už ted se cítím neforemně, a hledat polohu naspaní je um.Aspn trochu mi kleslo břicho takže prcek netlačí na žebra..Jak se těhule cítíte vy :D?

Najdete v encyklopedii: 31. týden těhotenství

Reklama

Reakce:

Zwetta
Kecalka 180 příspěvků 02.04.18 12:10

@Andy27 já dnes začínám 37 tt a mám to stejně.. :mrgreen: každej, že mám pupek na dvojčata :mrgreen: a jelikož jsem prvorodička, tak celkem zajímavá zkušenost to těhotenství no…, i když ma své mouchy, jako třeba zhoršené dýchání a tak. :zed: a co teprve porod.., no mám respekt, ale jelikož nevím co mě čeká, tak se snažím „nebát“… :think: :andel:

Andy27
Kelišová 6237 příspěvků 02.04.18 12:49
@Zwetta píše:
@Andy27 já dnes začínám 37 tt a mám to stejně.. :mrgreen: každej, že mám pupek na dvojčata :mrgreen: a jelikož jsem prvorodička, tak celkem zajímavá zkušenost to těhotenství no…, i když ma své mouchy, jako třeba zhoršené dýchání a tak. :zed: a co teprve porod.., no mám respekt, ale jelikož nevím co mě čeká, tak se snažím „nebát“… :think: :andel:

nemá smysl se bát..bohužel.. :lol: mě bud znova čeká cs nebo snad a doufám v normální porod..uvidím podle jizvi..ale neboj, nic příjemnýho to není ale ani nebudeš mít čas myslet na cokoli jinýho po tom :D

jestericka34
Kecalka 231 příspěvků 02.04.18 12:55

Ahojky, ja jsem 35 týden a cítím se stejně. Druhy trimestr super, ale jak se to překlenulo do třetího, tak hrůza. Někam dojít, aniž by se mi po par krocích nechtělo na malou je hrůza. Spánek z boku na bok me taky uz unavuje, spím hodně na břiše a v noci mam neklid v nohou a pobolívají mě. S klukama jsem mela břicho teda větší, ale taky jsem u obou nabrala 25kg, ted čekám holčičku a mám nahoře 14kg, ale i tak uz odpočítávám dny. Mam plánovaneho císaře a termín na 2.5. Uz at to je :D

Ell-Ell
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 02.04.18 13:14

Ja zacinam ve stredu 36.tt a citim se uplne stejne :D Cela jsem takova otekla, nez se otocim z boku na bok, protoze ho mam uz prelezely, prijde mi to jako vecnost. Neklid v nohou zrovna kdyz se mi chce nejvic spat, porad je mi vedro, pritel nadava, ze mrzne protoze porad vetram :D Zabava to tehotenstvi opravdu :palec:

Giselleine
Stálice 56 příspěvků 02.04.18 13:42

Ahojky…ja dnes začínám 39 tt a uz se modlim, aby to bylo!!! Dnes v noci uz jsem skoro brecela, protoze uz nevim, jak si lehnout a nemuzu proste usnout :,( Chození taky děs, prvne jde břicho a pak já :lol:A to jsem přibrala 11 kilo…nedovedu si predstavit treba 20 :) Prevlíkám se 4krat denne, protoze mi na břicho furt neco padá :P Bojím se, ze budu ale přenášet, protoze jsem jeste vubec nemela zadny bolesti, nic 8o

Sofie92
Závislačka 3121 příspěvků 1 inzerát 02.04.18 13:54

No všichni máte už pěkný TT já jsem teprve 33 TT a už bych do toho kopla a to nemám žádný břicho. Mám cukrovku takže jim jen takový blivajzy, že me to už leze na mozek. Modlím se at rodím 5.5 a ne az 26.5 :D i když zase nechci nedonošené miminko, ale syn byl 37+0 TT a měl 3960g tak jsem ráda, že byl dřív :D tak teď spoléhám, že by to mohlo klapnout taky protože mám klidový režim a já bych tak chodila na procházky místo toho čumím doma

Andy27
Kelišová 6237 příspěvků 02.04.18 20:36
@Giselleine píše:
Ahojky…ja dnes začínám 39 tt a uz se modlim, aby to bylo!!! Dnes v noci uz jsem skoro brecela, protoze uz nevim, jak si lehnout a nemuzu proste usnout :,( Chození taky děs, prvne jde břicho a pak já :lol:A to jsem přibrala 11 kilo…nedovedu si predstavit treba 20 :) Prevlíkám se 4krat denne, protoze mi na břicho furt neco padá :P Bojím se, ze budu ale přenášet, protoze jsem jeste vubec nemela zadny bolesti, nic 8o

jééé jak závidím..už se ti to blíží :lol: 11 kilčo je ok..já mám 17 nahoře :mrgreen:

Andy27
Kelišová 6237 příspěvků 02.04.18 20:39

@Ell-Ell :mrgreen: :mrgreen: já se podpírám kojícím polštářem na noc a je to o něco lepší,,,mi poradila známá a fakt uleva

Ell-Ell
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 02.04.18 21:48

@Andy27 To mi pomahalo kolem 4.-5. mesice..ted nic :D Mam vzdy jakoby prelezelej zadek a musim se nutne otocit

Giselleine
Stálice 56 příspěvků 02.04.18 22:18

Ja mam taky tehotensky polštář a je dobrej tak vleže na boku ;)
Zitra jdu na monitor, kéž by mi doktorka řekla, že už to treba bude :) Jenže ja si tam vzdycky lehnu a prcek dela, že tam neni :P
Jinak mate na druhou stranu taky strach z toho, co prijde? Ze se Vam uplne zmeni zivot? 8o

jestericka34
Kecalka 231 příspěvků 03.04.18 07:17
@Giselleine píše:
Ja mam taky tehotensky polštář a je dobrej tak vleže na boku ;)
Zitra jdu na monitor, kéž by mi doktorka řekla, že už to treba bude :) Jenže ja si tam vzdycky lehnu a prcek dela, že tam neni :P
Jinak mate na druhou stranu taky strach z toho, co prijde? Ze se Vam uplne zmeni zivot? 8o

Nemam strach z toho co přijde, strasne se těším na to, ze se mi po třetí změní život k lepšímu. Když vidím, jak kluci rostou a vse neskutečně utíká, jsem ráda, ze mam ještě příležitost si to vychutnat všechno od samého začátku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama