31tt - můžu na pohřeb dědy v tmavě modrých riflích?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
orange
Kecalka 139 příspěvků 05.10.14 19:35
31tt - můžu na pohřeb dědy v tmavě modrých riflích?

Ahoj,
chtěla bych poprosit o radu - šly byste na pohřed vlastního dědečka v tmavě modrých riflích? Není to trapné? Jsem v 31tt a žádné jiné mé společenské oblečení nenavlíknu. Halenku bych měla takovou tmavě červenou až černou, sice není těhotenská, ale obleču ji.
Nebo ještě něco narychlo dokoupit?
Děkuju :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65077 příspěvků 05.10.14 19:38

@orange Tmavě červenou až černou si nedokážu představit, tam bych raději volila něco fakt černého, ale ty rifle bych v tvé situaci vzala jako OK, pokud jsou fakt tmavé a decentní.

Makin
Závislačka 2965 příspěvků 05.10.14 19:39

Já bych si tedy raději přikoupila. na pohřeb bych v riflích nikdy nešla.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 05.10.14 19:39

@orange halenku bych zvolila jinou, ovšem rifle bych vzala - ono moc možností fakt není..

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 05.10.14 19:41

Podle mě je úplně jedno v čem tam půjdeš. Jde přece hlavně o úmysl se rozloučit. Upřímnou soustrast

Alkelita
Kecalka 320 příspěvků 05.10.14 19:42

To bych radeji vzala cerne leginy.. mam je jedny koupene a nosim je hodne casto.. pujde je nosit i po porodu.. chtelo by to asi tu cernou… radeji klidne jednoduche cerne tricko..
Ale samozrejme uz jsem na pohrbu videla i lidi v riflich, nejdulezitejsi je proste dorazit..

Ema1984
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 05.10.14 19:42

Já bych se snažila vymyslet jinou variantu nebo něco přikoupit, tmavě modrá by ani nebyla tak nejhorší, ale v riflích bych na pohřeb nešla…Nemůže ti někdo něco půjčit…nějakou volnější černou sukni třeba…

Bessinka
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 05.10.14 19:44

Sla bych v riflich, ale halenku bych volila radeji cernou.
Hlavne na sebe davej pozor, prece jen pohrby nejsou zrovna ideal pro tehotne…

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 05.10.14 19:45

Cernocerna halenka no to nevím, ale ty rifle pokud jsou tmavě modré, tak proč by ne. Upřímnou soustrast :hug:

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 05.10.14 19:45

Ne, v džínách bych nešla, na pohřeb jsem šla v „slušných“ kalhotách, které jsem nosila do práce. Něco bych si pořídila, buď kalhoty nebo třeba nějakou sukni, kterou bych pak mohla nosit i jako netěhotná. Nakupovala bych v sekáči nebo u vietnamců. Halenku bych nechala, ale džíny mi přijdou už jako vážně nevhodné.

simcaak
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 05.10.14 19:57

Sla bych v džinach jen horejsi dil zvol černy..svetr, halenku… :potlesk: ja sama bych si teda na 1/2h nic nekupovala jen ze jsi tehotna, pokud to pak jiz nikdy neobleces…Takze se tim opravdu nestresuj a opravdu jdi dedeckovi v dzinach a cernym vršku :kytka:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65077 příspěvků 05.10.14 19:59

@simcaak Souhlasím, za netěhotna bych řekla koupit černé kalhoty, ale takhle kupovat kalhoty kvůli jednomu pohřbu.

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 05.10.14 20:00

Tmave dziny bych neresila, ale vrsek s prelivem cervene bych nebrala. To radeji levne panske obycejne cerne triko.

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 05.10.14 20:02

Upřímnou soustrast. Je sice pravda, že dědovi by to bylo jedno, na druhou stranu já jsem vychována ještě asi nějak „postaru“, tak mám pocit, že se na různé společenské příležitosti (kam zahrnuji i pohřeb) já dodržovat jakýsi dress code. Já bych v džínech nešla, ale pokud půjdeš, určitě nebudeš jediná a jako těhotná budeš mít aspoň nějakou omluvu. Já bych koupila někde lacino něco na gumu, co využiješ i jako netěhotná, sukni, legíny, kalhoty…

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 05.10.14 20:04

A taky jsem před 5 lety zjistila, že černá barva na pohřbu už zas tak nefrčí, já byla v černém skoro jediná 8o.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >