31. týden těhotenství - taky vás miminko pořád někde tlačí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 27.08.18 17:23
31tt - taky vas miminko porad nekde tlaci

Jak to máte maminky, které jste v podobném týdnu? Také máte pocit, že vás miminko neustále někde tlačí? Mám pocit trvalého nepohodlí, nemůžu se ohnout si zavázat tkaničky, ale nemůžu ani pohodlně sedět (což je problém v práci u počítače :-)), protože mě pod žebry a na močáku neustále něco někde tlačí, kope, strká, tu nožička, tu ručička… A pro změnu v noci, když ležím a chci spát, tak je miminko až tak do dvou do rána vždycky hodně aktivní, dělá mi „boule“ na břiše, chvilku vlevo, chvilku vpravo, a s tím rozhodně nejde spát. Mám dojem, že s prvním dítětem jsem takový pocit nepohodlí neměla. Jsem šťastná, že se mimi má k světu a dává o sobě vědět, ale moc příjemné to fyzicky není…

Přečtěte si článek: Jak probíhá 31. týden těhotenství?

Reakce:

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3092 příspěvků 27.08.18 17:41

Jo :). Je už velký.

Kača222
Kecalka 142 příspěvků 27.08.18 17:45

@Pucalkovic Amina Cítím to stejně..vůbec nemůžu spát :,( :,( .. ale hlavně, že jsou drobečci v pořádku. :srdce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 27.08.18 17:55

@rozand @Kača222 tak to jsem ráda, že to tak nevnímám jen já :-)

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 27.08.18 18:19

Bude hůř. Jsem 35+3 a začíná to být ta pravá hitparáda :lol: :mrgreen:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 27.08.18 18:21

@MyDestinka Teda, nestraš :-) s prvním synem jsem ještě 4 dny před porodem šla na výšlap do hor a úplně bez funění a čilá. Teď si přijdu nemožná už teď, tak jestli bude hůř, tak to se mám na co těšit :-)

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 27.08.18 18:24

Je to normálka, jsem 36tt a už mám břicho okopaný ze všech stran :lol:

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 27.08.18 18:27

@Pucalkovic Amina prý je při dalším těhotenství děložní stěna slabší a taky záleží na uložení placenty. Já jí mám hodně nahoře a miminko od začátku dole. Aspoň, že už není vedro :palec:

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 27.08.18 18:35

@natyber nechápu, jak jsem to krematorium mohla přežít

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 27.08.18 19:15

Tak ja 35tt a jeste prvni. Cili jsem si to ani neumela predstavit.. a je to cim dal tim vetsi masakr :zed: najit pohodlnou polohu na sezeni, nebo lezeni je nadlidsky ukol a tahat se s tim na dlouhe prochajdy uz to taky neni :-(

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 27.08.18 19:42

@MyDestinka ani já, byla jsem celkem šílená :lol:

solip
Kecalka 454 příspěvků 27.08.18 19:46

Dnes jsem 31+0 a rikam si, ze uz tech dalsich devet tydnu fakt nemuzu dat :mrgreen: s prvnim synem jsem jeste chodila do prace a bylo mi docela fajn, ted s druhym jsem prvnich pet mesicu zvracela a ted cca od nejakeho 27. tydne vylozene trpim pri pohybech, to kopani fakt neni prijemne simrani jako u prvniho ditete, ale spis neprijemne a hlavne snad porad :jazyk: k tomu boli zada… No, proste nejhezci obdobi zivota :mrgreen: :mrgreen:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 400 příspěvků 27.08.18 22:42

Jsem 33tt a sezení je celkem v pohodě pokud udržuji rovná záda a nemám podprsenku. :) :palec: Jediné co je celkem nemožné, je ležet na zádech. To nemůžu dýchat. A když si lehnu na bok, tak mě začnou bolet strašně nohy. :roll: Asi budu muset dát k mimču megafon, neboť až si budu moci normálně lehnout, spát na břiše, ustoupí bolest nohou, přestanu běhat na malou každou chvíli, tak upadnu do komatu. :dance: Což je ale akorát zbožný přání. Reálně bych to viděla tak, že to zase budu každých 10 minut vzhůru abych zkontrolovala, jestli je miminko v pořádku. :)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 27.08.18 23:23

Tak koukám, že to máme všechny stejně. Díky, holky, tak snad už to nějak dobojujeme :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >